Pytanie:
Czy można wygrać w Don't Starve?
Andrew Savinykh
2013-02-08 10:32:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chciałbym wiedzieć, czy można wygrać w Don't Starve? A może chodzi tylko o to, ile czasu minie, zanim umrzesz?

Siedem odpowiedzi:
#1
+36
Yamikuronue
2013-07-16 19:59:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest teraz warunek wygranej; poprzednie odpowiedzi są nieaktualne. Dostępna jest teraz kampania w trybie fabularnym, zwana „Tryb przygodowy”, którą można zainicjować z normalnej gry, aktywując Drzwi Maxwella, czyli dużą drewnianą konstrukcję przypominającą drzwi z hoop on top, który jest generowany w każdym (nowym) świecie Sandbox. Tryb przygodowy ma serię coraz trudniejszych poziomów, ale wydaje się, że ma określoną sekwencję końcową.

Warto wspomnieć, że pokonanie trybu przygodowego przenosi Cię z powrotem do trybu piaskownicy, więc nawet jeśli wygrywasz, ... przegrywasz? Wygrać ponownie? Którykolwiek.
@Fluttershy Myślę, że to jest jak Minecraft, Skyrim, itp. Kiedy pokonasz główną historię, możesz kontynuować.
#2
+12
Kappei
2013-02-08 18:09:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Gra nie ma określonych warunków wygranej, przynajmniej na razie. Twórcy wielokrotnie stwierdzali, że wolą, aby gra była otwarta, a gracz sam określał swoje cele.

W każdym razie w swoim planie działania zaplanowali tryb fabularny, który pozwoli ci odkryć sekrety Don't Starve, przechodząc przez coraz trudniejsze światy. Portale, które zostały wprowadzone w ostatniej aktualizacji (w czasie tej odpowiedzi) są pierwszym krokiem do tego celu.

AKTUALIZACJA: Gra ma teraz warunek zwycięstwa, który można aktywować, grając w Przygodę Tryb.

#3
+5
George Duckett
2013-02-08 14:12:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Celem jest przetrwanie jak najdłużej.

Nie ma wygranej, chodzi po prostu o przetrwanie. Oczywiście możesz postawić sobie wyzwania, jak w wielu otwartych grach, takich jak sprawdzanie, jak wygodnie możesz przetrwać itp.

AKTUALIZACJA: Grę można teraz wygrać, grając w trybie przygodowym.

#4
+4
David M
2014-02-02 09:48:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zbudowanie i aktywacja Teleportato w trybie Survival to także swego rodzaju wygrana. To to samo urządzenie, które tworzysz w trybie przygodowym, ale wynik jest inny.

Połączenie korby, metalowego ziemniaka, pudełka i pierścienia z drewnianą rzeczą tworzy urządzenie, które pozwala opuścić świat, w którym się znajdujesz.

Po aktywacji gra informuje Cię, że będziesz niszczyć świat, w którym aktualnie grasz (i daje Ci to możliwość graj dalej). A jeśli zdecydujesz się go aktywować, wyświetli się komunikat „Uciekłeś!”

W tym momencie zostaniesz przeniesiony do ekranu końca gry, na którym zgromadzisz wszelkie należne punkty doświadczenia, i odblokuj wszystkie postacie, na które masz teraz czas. Masz możliwość zmiany postaci na nową i rozpoczęcia nowej gry, zachowując swój obecny ekwipunek, ale z nową mapą świata i rozpoczynającym się dniem 1.

Moim zdaniem jest to scenariusz „wygranej”.

#5
+2
hunter
2014-02-01 04:41:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, jest koniec. Jeśli pokonasz Maxwella w drzwiach Maxwella, pojawi się epilog (ostrzeżenie spoilera):

Jeśli wygrasz, możesz włożyć Divining Rod do Nightmare Lock. Maxwell umiera, ale kończy w trybie przetrwania żywy, a Wilson (lub gracz, którym grasz) zostanie uwięziony na miejscu Maxwella, dopóki inny gracz nie zajmie jego miejsca na zawsze.

Witamy w Arqade. Zmodyfikowałem Twój post, aby rozwiązać kilka problemów. Najpierw ukryłem spojler. Po drugie, naprawiłem szereg błędów gramatycznych i ortograficznych oraz zmieniłem sformułowanie, aby odzwierciedlić terminologię używaną w grze. Przeczytaj go i upewnij się, że odzwierciedla to, co chciałeś powiedzieć.
#6
-1
Chazy
2015-07-06 19:12:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Do mnie. Zwycięstwo to przetrwanie w trybie przetrwania, dopóki nie dotrzesz do portalu (lub zbudujesz własny) i nie przejdziesz do następnego świata. Po pokonaniu Maxwella i przejściu do ekranu wyboru innej postaci, prawie mówi ci, że pokonałeś główną grę. Istnieją jednak sekrety, które mogłeś przegapić, a które można odblokować, rozpoczynając nową grę lub kontynuując po przejściu przez cały świat i pokonaniu Maxwella.

#7
-3
Royal Pain
2018-03-03 07:42:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli znajdziesz drzwi Maxwella i pokonasz wszystkie 5 poziomów trybu przygodowego, to tak.

Witaj Royal Pain i witaj w Arqade!Czy mógłbyś dokładniej wyjaśnić swoją odpowiedź i uczynić ją bardziej czytelną?Jest trudny do odczytania i dlatego nie pomaga pytającemu


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...