Pytanie:
Który kupiec ma najwięcej złota?
Ian Pugsley
2011-11-17 01:06:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Komu mogę sprzedać, kto ma mnóstwo gotówki?

Idealnie byłoby, gdyby były łatwo dostępne dzięki szybkiej podróży i będą kupować najróżniejsze rodzaje przedmiotów, ale odpowiedni sprzedawca również będzie działał.

Tęsknię za Creeperem.
Tej osoby też szukałem.
Chodzi o Creepera i kupca błotnego. Czuję nadchodzący mod ...
Przypadkowo znalazłem tego gościa na wolności w obozowisku Stormcloak, który miał 1280 lub coś podobnego. To najwięcej, jakie widziałem. Nie pamiętam jednak, gdzie dokładnie: /
Dla każdego, kto może znaleźć łatwo dostępnego bogatego kupca, czeka na ciebie natychmiastowa nagroda. Pomyśl, że to może trochę potrwać ...
Pięć odpowiedzi:
#1
+35
Sean
2011-11-17 03:08:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli wykonasz zadania przywrócenie Gildii złodziei do jej dawnej świetności, wszystkie ogrodzenia będą miały 4000 sztuk złota do wymiany. Możesz to dodatkowo zwiększyć poprzez inwestowanie i premię za przemówienie, co daje łącznie 5500 na ogrodzenie.

czy to przed czy po bonusach?
@Sean, czy to oznacza również pozbycie się klucza do szkieletu?
Nie tylko ogrodzenie w Kwaterze Głównej; Możesz zdobyć ogrodzenia w innych miastach do 4k złota, wykonując zadania Gildii Złodziei. @Tyler po prostu nabądź zwyczaju kupowania każdego wytrycha, który widzisz, a nigdy ci się nie skończy.
@yx. To 4000 nie wliczając 1000 z profitu 100 Retoryka - czyli łącznie 5000 z profitem.
Wykonałem zadania (zwróciłem klucz do szkieletu), ale ogrodzenie w Kwaterze Głównej (jaskinia szczurów) ma tylko 1000.: - ???
@VaibhavGarg zadania, które musisz wykonać, to te, które [przywracają gildii złodziei jej dawną świetność] (http://gaming.stackexchange.com/questions/38891/how-do-i-restore-the-glory-of- gildia-złodziei). W tym momencie wszystkie ogrodzenia wydają się mieć 4000 sztuk złota i do 5500, jeśli zainwestujesz i masz profit przemawiający. Nie wykonałem żadnego z zadań fabularnych gildii złodziei, tylko losowe + chwała i wszystkie moje ogrodzenia mają 4k złota.
Wymaga to znacznej inwestycji czasu, aby móc sprzedać mnóstwo śmieci - rozumiem, że jest to prawdopodobnie najłatwiejsza opcja, którą ktoś do tej pory znalazł, ale się wstrzymuję.
W Cysternie znajdziesz też kilku kupców, którym możesz sprzedać.
W ogrodzenia nie można inwestować.
#2
+8
Always G
2011-12-15 00:30:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

U handlarza Riverwood jest facet, który ma 10000 sztuk złota, gdy z nim zainwestujesz. Nie wiem, czy to usterka. To było na Xbox przed pierwszą aktualizacją, więc można to naprawić.

Od tego czasu zostało to załatane.Ma teraz normalną ilość złota dla kupca towarów wielobranżowych (1250 z inwestycją, 2250 z mistrzem handlu).
#3
+5
Hampus
2011-12-07 01:55:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sprzedawanie rzeczy w Riften jest dobre, zwłaszcza jeśli należysz do gildii złodziei. Wtedy będziesz miał 5 kupców, którym możesz sprzedawać rzeczy. 3 na rynku, 1 kowal i Tonilia w Poszarpanej Banie.

Dwóch handlarzy na rynku, kowal, alchemik, sklep wielobranżowy w szarej dzielnicy daje 5, plus Poszarpana Bania.
Sadri's Used Wares (szara dzielnica) znajduje się w Windhelm.
#4
+4
vertigoelectric
2011-12-17 03:16:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Znalazłem to, ponieważ miałem to samo pytanie i po przeczytaniu dostępnych odpowiedzi mogę zaoferować sztuczkę, która może nadal pomóc.

Sprzedawaj tyle, ile chcesz / chcesz, sprzedawcy, a następnie ZAPISZ grę. Następnie zabij tego kupca. Gdy zginą, po prostu załaduj ponownie zapisany stan gry, zanim ich zabijesz. Ich zapasy i złoto zostaną uzupełnione. Po prostu rób to, aż sprzedasz wszystko, co chcesz sprzedać.

Wiem, że to nie odpowiada konkretnie na pytanie, ale nadal uważam, że może być pomocne.

Czy zabijanie jest konieczne?
@GmNoob Nie jest to konieczne, jeśli ponownie uruchomisz grę - ponowne uruchomienie gry resetuje dostępne złoto bez zabijania ich.
Nie musi to być pełny zapis, po prostu szybki zapis, a następnie zaatakuj kupca [zabijanie opcjonalne], a kiedy szybko załadujesz, powinien mieć więcej złota.
#5
+2
Matt
2016-08-16 14:40:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest też Dremora Merchant, który można zdobyć w jednym z zadań Black Book na Solstheim, z DLC Dragonborn.Ma tylko 2000 sztuk złota na start, ale możesz go przywołać z dowolnego miejsca za jednym naciśnięciem klawisza.Jego rezerwa złota jest (zwykle) uzupełniana co 24 godziny, więc możesz sprzedawać, czekać 24 godziny i ponownie sprzedawać w nieskończoność.Wszystko to bez odejścia od zwłok bandyty, które właśnie złupiłeś.Natychmiastowa likwidacja, zawsze i wszędzie.

Bonus: gwarantuje również, że będzie nosił broń na Twoim poziomie.Koniec z przeszukiwaniem stogów siana żelaznych sztyletów, aby znaleźć ten długi miecz Dremory, którego chciałeś.

Jako pomocna wskazówka.Pieniądze Dremora Merchants resetują się również po zapisaniu gry i wylogowaniu.Więc jeśli nie masz nic przeciwko częstemu logowaniu się i wylogowywaniu, ten jeden sprzedawca może zapewnić całkiem przydatne nieskończone pieniądze.
Kupiec Dremora, podobnie jak Enthir, jest odporny na niektóre efekty związane z handlem.Zwykle mają znacznie gorsze ceny niż prawie wszyscy inni kupcy.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...