Pytanie:
Jaką zawartość mogę przenieść z Guild Wars 1 do Guild Wars 2?
akira
2010-07-08 01:14:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak tylko Guild Wars 2 zostanie wydany, jaką zawartość mojego konta Guild Wars 1 mogę przenieść do Guild Wars 2?

Dwa odpowiedzi:
#1
+14
FAE
2010-07-08 03:03:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rzeczywistych postaci nie można przenieść do GW2, ale będzie można zarezerwować imiona postaci. Jeśli kupisz Guild Wars: Eye of the North, będziesz mieć dostęp do Hall of Monuments. HoM to sposób na śledzenie różnych osiągnięć z GW1, takich jak zebrane miniatury, zdobyte prestiżowe zbroje / broń, tytuły i osiągnięcia, które osiągnąłeś, itp. ArenaNet potwierdziła, że ​​twoja postać w GW2 odniesie korzyści ze wszystkich osiągnięć, z którymi się zalogowałeś Hall of Monument, łącząc dwa konta. Bonusy, które możesz zdobyć, są oparte na koncie, a nie na postaci, więc jeśli postać A z GW1 otrzymała tytuł Tyrian Explorer, a postać B GW1 otrzymała tytuł Canthan Explorer, nadal będziesz czerpać korzyści z osiągnięć obu postaci w GW2, tak długo po zarejestrowaniu tych osiągnięć w HoM. Miłego polowania na osiągnięcia! :)

Dodatkowo istnieje teraz strona internetowa, na której możesz wpisać imię swojej postaci, a nagrody za GW2 zostaną obliczone na podstawie tego, co aktualnie znajduje się w Sali Pomników. Obliczenia są oparte na koncie, więc nawet jeśli wpiszesz imię określonej postaci, nagrody, które otrzymujesz, będą oparte na Twoim koncie jako całości. Będziesz mógł kontynuować dodawanie do HoM po wydaniu GW2.

Dodatkowe źródło

#2
+1
Trevel
2010-10-08 20:17:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

http://hom.guildwars2.com/ daje teraz pełniejszą odpowiedź.

link nie działa.
Linkfail Fixed.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...