Pytanie:
Czy w Dragon Age: Początek jest jakiś mechanizm szacunku?
Blorgbeard is out
2010-07-08 01:22:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zaczynam żałować niektórych wcześniejszych decyzji dotyczących moich umiejętności i talentów. Czy istnieje jakiś mechanizm respektu, który mogę znaleźć w dalszej części gry?

Alternatywnie, czy są do tego modyfikacje?

Dwa odpowiedzi:
#1
+13
Drake
2010-07-08 01:57:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

O ile dobrze pamiętam, nie da się respektować postaci w grze bez modów.

Ale jest naprawdę fajny mod o nazwie Character Respecialization .

Ten dodatek pozwala graczowi zresetować podstawowe atrybuty, punkty specjalizacji, zaklęcia, talenty i umiejętności postaci bohatera i dowolnego członka drużyny do wartości domyślnych oraz zwraca pozostałe punkty, aby można wydać ponownie.

To jest link do oficjalnej strony modów Dragon Age Nexus.

Instrukcje są dobrze opisane tutaj. Tylko wskazówka: zrób wcześniej kopię zapasową swojego profilu, aby nie zgubić go przypadkowo ani nie uszkodzić.

Wypróbowałem to wcześniej i zadziałało
#2
+11
FAE
2010-07-08 02:33:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W związku z tym w Dragon Age: Origins Awakening mają oni przedmiot zwany Manual of Focus, który można kupić u Herrena na dziedzińcu Twierdzy Czuwania. Kosztuje 6 sztuk złota i możesz go użyć tyle razy, ile chcesz na dowolnej postaci, o ile masz na to pieniądze. Więc jeśli zdecydujesz się zaimportować swoją postać DA: O do Przebudzenia, możesz również uszanować ją w ten sposób bez modyfikacji.

ładny! Nie mam jeszcze rozszerzenia, ale kiedy go kupię, przyjrzę się temu


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...