Pytanie:
Dlaczego siłownia miałaby być kiedykolwiek pozostawiona bez ochrony?
Chuck C.
2016-08-24 19:49:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W mojej okolicy jest 6 siłowni i co jakiś czas widzę, że jedna z nich jest całkowicie niebroniona, co pozwala mi ją odebrać.Dlaczego tak się stało?We wszystkich przypadkach, w których tak się stało, rozejrzałem się i nikogo nie było w pobliżu, więc nie sądzę, aby ktokolwiek był w trakcie ubiegania się o to wcześniej.Czy ludzie pokonują siłownie, a potem po prostu zapominają o ich odebraniu?

Możliwe również, że poprzedni lider siłowni był oszustem, został zbanowany i wyrzucony z sali, więc sala jest pusta.
Gracz usunął przeciwną drużynę, a bateria padła, zanim dołączyła do nich?
@Batophobia Absolutnie.Zwykle chodzę na kilka siłowni, które są w drodze do domu pod koniec dnia - miałem rozładowaną baterię po pokonaniu siłowni 3 razy w tym tygodniu.:(
@gitsitgo, o jakim oszustwie mówisz?czy istnieją dowody na to, że dochodzi do oszustw i że oszuści są zakazani?
Jestem zdezorientowany z powodu zamieszania.Siłownie, w których mieszkam, nigdy nie trwają dłużej niż pół godziny.I gram wystarczająco aktywnie, aby zdobyć o wiele więcej mikstur, niż potrzebuję do codziennej zbiórki monet.Więc zdejmowanie siłowni w celu zdobycia XP to świetny sposób na używanie tych mikstur, które inaczej musiałbym wyrzucić
@dbliss, Mam na myśli ogólnie oszustwa ... jak fałszowanie GPS.Dowody pochodzą od znajomych, których znam, którzy zostali przyłapani na oszukiwaniu, a internet ... po prostu google.
Dwanaście odpowiedzi:
#1
+60
Just Someone
2016-08-24 20:18:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niektórzy moi znajomi opuszczają zdobyte siłownie bez ochrony, ponieważ siłownie, przynajmniej tam, gdzie mieszkamy, są nie do obrony.Próba obrony prowadzi tylko do utraty mikstur.Więc wyruszamy na misje i niszczymy sale gimnastyczne.Naszą wizytówką jest to, że zostawiamy to niebronione (lub Pikachu jest obrońcą).Właśnie to zrobiłem zeszłej nocy!:-) Słyszałem, że inni mogą to zrobić, aby wysłać wiadomość do Niantic.

Robię coś podobnego.Chociaż mam premię dla obrońców do odnowienia, nie zawracam sobie głowy zdobywaniem siłowni, które pokonałem.Po prostu niszczę to, co mogę i idę dalej.
Jeśli ktoś zajmie siłownię, możesz ją ponownie zabić, aby uzyskać więcej XP.
Lub możesz umieścić CP 10 Magikarp, który i tak zamierzasz przenieść.To zabawne widzieć Magikarp flopujący tam na szczycie siłowni
* „wyślij wiadomość do Niantic” * ... tak, nie.Grają w tę grę, to wszystko, na czym zależy Niantic.To, co robią w grze, nie ma większego znaczenia.
@FlorianPeschka tak.Ta gra jest zbyt wciągająca.I właściwie pomyślałem o strategii dla siłowni.Po zdobyciu jednego z nich, stwórz lidera siłowni * Magikarp *.Następnie uwolnij swoje * Rattata * i * Pidgeys *, aby uderzyć tę biedną rybę, aby szybko i bezboleśnie zwiększyć prestiż.Na koniec poczekaj i obserwuj, jak wolne miejsca w siłowni zapełniają się przez tego, kto je zauważy.Oczywiście nie zyskuję prawie nic jako dobry samarytanin, ale przynajmniej jest to coś interesującego w przypadku siłowni.
@FlorianPeschka Wow, przypomnij mi, żebym nigdy nie inwestował w twój startup.Myślisz, że optymalizacja doświadczenia gracza pod kątem przyjemności nie leży w interesie własnym Niantic?
@FlorianPeschka Moja strategia * Magikarp * działa.Właśnie stworzyłem dzisiaj siłownię na 10.poziomie, używając Pokemona tylko na dolnym końcu łańcucha pokarmowego.Nikt mi jeszcze nie podziękował, a prawdopodobnie niewielu nawet rozumie, co zrobiłem, ale teraz jestem zaangażowany w dobre samopoczucie na siłowni.
@NReilingh Mówię, że Niantic nie obchodzi * co * ludzie robią w swojej grze, o ile nadal w nią grają.Jedynym sposobem, aby faktycznie „zbuntować się” przeciwko systemowi, jest zaprzestanie uczestniczenia w nim (stąd: zaprzestanie gry).
#2
+28
BritishFerret
2016-08-24 19:50:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak powiedziałeś, jest to całkowicie możliwe.Może to być również:

 • Ktoś pokonuje siłownię ostatnim dostępnym pokemonem i nie ma sposobu, aby ożywić swojego obecnego pokemona.
 • Ich gra mogła się zawiesić po pobycie na siłowni i uniemożliwić grę
 • Może to być spowodowane błędami i problemami

Nie ma taktycznego powodu.

+1, ale czegoś brakuje w blokowaniu ludzi.Zakazują masowych ilości osób korzystających z fałszywych lokalizacji.
Jest powód taktyczny.Za obronę siłowni nie dostajesz nic poza nagrodą dzienną.Jeśli otrzymałeś już nagrodę dzienną i spodziewasz się, że ktoś inny zajmie siłownię, zanim będziesz mógł ponownie otrzymać nagrodę, to nie masz motywacji do obrony siłowni i dużego zniechęcenia do obrony siłowni poprzez chwilową utratę pokemona, a następnie stratęmikstur, aby je w pełni wyleczyć.Mogłeś pokonać starą siłownię dla tego doświadczenia.Armia umiarkowanych szczurów i pidgeysów może zająć większość siłowni, zanim zmiażdży je na cukierki.
#3
+14
Khaz
2016-08-24 19:59:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie widzę też powodu, aby opuszczać siłownię bez obrony

Jest jednak wiele czynników, które mogą uniemożliwić Ci zgłoszenie roszczenia:

 • Transport publiczny: może możesz rozpocząć walkę, ale ruszaj się, zanim będziesz mógł przejąć siłownię
 • Kończą się mikstury: Jedynym wymaganiem dla broniącego pokémona jest 100% HP
 • Problemy z serwerem, GPS-em lub baterią ...
#4
+13
ne0nlight
2016-08-25 01:01:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Inną opcją byłoby zdobycie doświadczenia.Zaproszenie kogoś innego na siłownię, a następnie szybkie przeniesienie jej z powrotem do pustej sali gimnastycznej może być opłacalnym sposobem na stosunkowo szybkie zdobycie doświadczenia, jeśli siłownia ma wysoki wskaźnik rotacji / przechodniów.

Robię to dość często.
Ty i ja, kolego, mam wokół siebie kilka dużych siłowni i instynkt ... Jestem rzadkością w mieście, więc działa idealnie;)
#5
+12
Sayse
2016-08-24 23:15:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oprócz wspomnianych wcześniej, są też tacy trenerzy, którzy:

 • Zrób to celowo, aby pomóc nowszym graczom przejąć kontrolę nad siłownią i zobaczyć ich pokemony na szczycie podium
 • Czaić się / mieszkać w pobliżu siłowni i czekać na postęp w osiągnięciu Battle Girl.
#6
+9
LapisLazuli
2016-08-25 13:08:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak zauważył David Jacobsen w jednym z komentarzy, jeśli masz premię obrońcy do czasu odnowienia, to nie ma wiele do zyskania na siłowni.

Spróbujmy wymienić kilka pozytywów i negatywów związanych z chodzeniem na siłownię, gdy czas odnowienia obrońcy jest włączony.

Pozytywne:

 • Jeśli siłownia znajduje się na odludziu, zatrzymaj się na siłowni, aby następnego dnia otrzymać większy bonus
 • Pomaganie innym członkom zespołu w utrzymaniu siłowni przez chwilę trochę dłużej, aby pozwolić im uzyskać większy bonus dla obrońców (bonus za miłego faceta :))
 • Tworzenie swojego imienia na lokalnym obszarze (mając na sobie swojego pokemona jak najwięcej siłowni)

Negatywne:

 • Utrata zdrowia po pokonaniu pokemona (chyba że użyjesz karmy)
 • Prawdopodobnie masz najlepszego pokemona (ów) siedzącego na siłowni (ach), bezużytecznego dla własnych ataków
 • Pozostawienie pokemona paszowego daje prawie darmowe doświadczenie drużynie przeciwnej, nie przyczyniając się jednocześnie do obrony, jeśli ktoś inny chce trzymać się siłowni
 • Obecnie atakujący ma olbrzymią przewagę nad obrońcą (unikanie, wybieranie odpowiednich typów pokemonów itp.)


W skrócie: dajesz doświadczenie drużynom przeciwnym, przynosząc tylko niewielkie korzyści dla siebie (lub swojej drużyny). Oczywiście to zupełnie inna historia, jeśli w pobliżu jesteś tylko osobą na wysokim poziomie ...

#7
+6
Joe
2016-08-25 06:03:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teraz, gdy musisz użyć Wskrzeszenia, aby wyleczyć swojego Pokémona, który został wyrzucony z siłowni, jest całkowicie możliwe, że walczący jest kimś, kto po prostu lubi walczyć, ale nie chce marnować swoich reanimacji na leczenie Pokémonów, które byłyposiadania siłowni, jeśli już dostali premię za utrzymanie siłowni na cały dzień.Szczególnie jako gracz ról (tj. Ktoś, kto gra w Pokémony jako RPG, co było w oryginalnej grze), możesz łatwo zobaczyć, jak ktoś pokonuje siłownię, aby zwrócić uwagę na swój kolor, ale nie chciał marnować zasobów na utrzymanie siłowni.

#8
+2
OakleafRanger09
2016-08-26 19:11:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oprócz powyższego są tacy, którym nie zależy na utrzymaniu siłowni, ale pokonanie siłowni jest dla nich bardzo zabawne.W tym momencie nie warto zostawiać słabego pokemona do obrony siłowni, a oni chcieliby zatrzymać swojego silniejszego pokemona, aby przejąć następny.Czekają, aż ktoś inny ponownie zajmie siłownię, aby mogli ponownie ją pokonać.Nie zawsze chodzi o bycie królem wzgórza, ale fajnie jest powalić obecnego króla.

#9
+1
Eric
2016-08-26 08:41:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pierwsza myśl, dlaczego to doświadczenie.Za chodzenie na siłownię dostajesz więcej niż jej trening.Zrobiłem to wcześniej osobiście.

Mój przyjaciel miał ostatnio doświadczenie, w którym pracownicy sklepu z grami ciągle zabijali siłownię (do której można było dotrzeć z wnętrza sklepu).Myślę, że chodziło głównie o to, aby ludzie w okolicy pozostali w okolicy (zatrzymali graczy w sklepie).Nie mogę jednak zagwarantować, że to jest powód.

Ciekawy pomysł - widzę, jak pracownicy sklepu z grami łatwo osiągają wysoki poziom i zdejmują siłownię w swoim sklepie.Celowe pozostawienie otwartej siłowni jako przynęty dla prawdziwych graczy (potencjalnych klientów) w pobliżu byłoby całkiem sprytne;fajny szef mógłby nawet to zaakceptować.„Okej, dziś jest naprawdę wolno - możesz wytrzeć zaplecze lub zdjąć kilka siłowni Pokemonów, według własnego uznania”.
@brichins Tak, aby firma zatrudniła pracownika, który tam jest, ale nie ma potrzebnych zadań, i zleci mu coś, co pobudza biznes, nie jest niczym niezwykłym.
@LorenPechtel z pewnością.Zazwyczaj zadania są jednak żmudne, jak rozdawanie ulotek lub kręcenie znaków na rogu ulicy - rzadko jest to „weź 20 i zagraj w tę mobilną grę, w którą mimo wszystko chciałeś zagrać”.
#10
+1
Daniel McLaury
2016-08-28 10:53:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ludziom brakuje tutaj najbardziej oczywistej odpowiedzi: osoba, która pokonała salę gimnastyczną, była pasażerem samochodu / autobusu / pociągu / itp.która przechodzi obok siłowni.Klikali na siłownię, gdy przechodzili obok, co pozwoliło im pokonać salę, ale zanim bitwa się skończyła, byli zbyt daleko od niej, aby włożyć pokemona.

Ostatnim razem, gdy próbowałem walczyć z siłownią, gdy mój GPS stracił sygnał, gra wyrzuciła mnie z walki, gdy tylko siłownia przekroczyła zasięg, w którym możesz inicjować bitwy.
Zgoda - nawet siedząc przy długim świetle, prawie nie da się pokonać siłowni z samochodu.Generalnie nie możesz nawet rozpocząć walki, gdy samochód jest w ruchu.
To dziwne, ponieważ robiłem to wiele razy podczas jazdy pociągiem.
Próbowałem tego ponownie wczoraj - raz byłem w stanie wyjąć siłownię z samochodu, zacząłem siedzieć przy świetle, ale ruszyłem przed zakończeniem bitwy.Nie udało się zainicjować bitwy 2 razy podczas przechodzenia obok sali gimnastycznej.Wydaje się, że różnica polega na tym, czy walka na siłowni całkowicie się załadowała * i * rozpoczęła się przed wyjściem z jej zasięgu.
#11
  0
Bill F
2019-06-04 06:46:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Może to być również limit liczby pokemonów, które możesz umieścić na siłowni.Maksymalna liczba to 20 siłowni, a oni mogli nie nadążać.

#12
-1
Mrman
2018-10-31 16:51:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedyś mieszkałem na siłowni, a będąc na niższych poziomach gry, lv15 itd., zostawiałem wolne sale gimnastyczne, aby zachęcić ludzi i wygrywać na niej wiele razy dziennie. To dawało mi więcej XP dziennie niż opuszczanie siłowni zajęte.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...