Pytanie:
Co oznacza termin „opiekun” w Eve Online?
David A Gibson
2010-07-08 16:09:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niedawno ponownie aktywowałem swoje konto. Widziałem ten termin używany na czacie online i zastanawiałem się, co to znaczy.

jest używany nie tylko w EVE Online;)
Trzy odpowiedzi:
#1
+54
gnarf
2010-07-08 17:14:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To określenie jest szersze niż Ewa. Słownik miejski definiuje „opiekuńczy niedźwiedź”:

  1. Lekko obraźliwy termin dla gracza MMO, który unika walki PVP, preferuje walkę w trybie kooperacji lub pojedynku PVE, czatowanie, lub rozwijanie umiejętności handlowych / bieżących zadań. W zależności od gry i osoby, unikanie PvP może pojawić się na kilka sposobów: grając na ściśle określonych serwerach innych niż PvP; unikając obszarów PvP lub przegrywając pojedynki; lub przez unikanie lub potępianie graczy PVP.
Jeśli spojrzysz na „carebear” (połącz słowa razem), zobaczysz zarówno tę ogólną definicję, jak i tę odnoszącą się do Ewy.
#2
+15
GaiusSensei
2010-07-08 17:00:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

„Opiekun” to obraźliwy termin używany dla postaci, które przebywają głównie w przestrzeni kontrolowanej przez policję Concord i nigdy nie zapuszczają się w niezabezpieczoną przestrzeń „0,0”.

Zasadniczo synonim tchórzy.

Myślę, że każdy, kto znalazł się na końcu słynnego http://en.wikipedia.org/wiki/Care_Bears#Care_Bear_Stare_and_Cousin_Call, nie zgodziłby się z terminem tchórze :) ale widzę twój punkt widzenia, więc odpowiedź została przyjęta, pozdrawiam!
Nie zgadzam się z niedbałymi, którzy nie zapuszczają się w przestrzeń 0,0. Często przechodzą do zerowej sekundy, gdy jest to opłacalne finansowo. Po prostu unikają wszelkiego rodzaju PvP. 0.0 oferuje wiele możliwości PVE.
Nie, opiekunowie to ludzie, którzy unikają wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw.
Nie użyłbym synonimu „tchórz”.
W nullsec jest mnóstwo opiekunów, po prostu zajmują się PvE. Carebear to po prostu ktoś, kto nie robi zbyt wiele, jeśli w ogóle, PvP. I odwrotnie, nie trzeba iść do nullsec do piratów lub antypiratów - och, radości niskiego
„Carebear” oznacza po prostu „Oni nie grają w tę grę tak, jak myślę, że powinni w nią grać, więc będę wypowiadać obraźliwe zarzuty dotyczące ich odwagi i / lub umiejętności i / lub emocjonalnej dojrzałości, ponieważ to zawsze przekonuje ludzi, że moja droga granie jest fajniejsze ”.
@Shadur: Sad, ale o tak prawdziwe.
Lubiliśmy naszych opiekunów; wydobywali dla nas. Wysadziliśmy innych ludzi.
#3
+14
zaery
2011-03-09 02:09:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Carebear to ktoś, kto unika PvP. Szczerze mówiąc, jestem opiekunem, ale mieszkam na obszarach nullsec, po prostu uciekam i chowam się i chodzę tylko tam, gdzie nie ma nikogo innego.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...