Pytanie:
Moja postać ciągle skacze w NetHack. Czemu?
Lucas Jones
2010-07-08 02:43:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Spędziłem sporo czasu nad moją grą NetHack (dla mnie) i udało mi się awansować o kilka poziomów. Jednak moja postać zaczęła (irytująco) losowo przeskakiwać do różnych części poziomu - co jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem.

Dlaczego tak się dzieje?

Dwa odpowiedzi:
#1
+45
ire_and_curses
2010-07-08 02:59:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Brzmi jak przypadek teleportacji. Możesz uzyskać ten efekt na wiele sposobów. Jeśli nie nosisz pierścienia teleportacyjnego, to prawdopodobnie dlatego, że zjadłeś zwłoki teleportującego się stworzenia, takiego jak krasnoludek.

Na początku myślałem, że to żart. Następnie wyszukałem w Google nethack i skorzystałem z linku. Co?
Nethack może być taki fajny.
Czytając tę ​​stronę, myślę, że to tengu. :) Jestem jednak pod wrażeniem. To było pytanie „testowe”, aby sprawdzić, czy jest ktoś, kto mógłby rzeczywiście odpowiedzieć na pytania dotyczące hakowania sieci. Wreszcie miejsce, które nie jest zainfekowane spamem! (* ahem * RGRN przez Grupy dyskusyjne Google).
@Lucas, po prostu poczekaj, aż to miejsce stanie się publiczne: D @Hobodave to byłoby doskonałe pytanie.
@hobodave - Granie w Nethacka to jeden ciągły żart. Chory, pokręcony. ;) @Lucas Jones - Dzięki. Cieszę się, że te wszystkie miesiące stracone w tej grze nie były * całkowicie * bezużyteczne. ;)
@ire_and_curses: Niestety, wciąż mam stracić wiele miesięcy. Może po prostu nie nadaję się na półbóstwo.
@hobodave, Jurily: Moim „ulubionym” był zawsze worek, w którym trzymanie w sobie znika, po prostu po to, by cię zdenerwować.
#2
-2
harriyott
2010-07-15 03:08:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak mówi ire_and_curses, jest to zapalenie teleportacji, ale po pewnym czasie mija. Największym błogosławieństwem są napady na banki i kradzieże sklepów!

Nie sądzę, że teleportitis kiedykolwiek mija.
Tak, teleportitis pozostanie z tobą jak irytujący przypadek czkawki, dopóki nie zostanie skradziony przez gremlina lub nie uzyskasz kontroli teleportacji.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...