Pytanie:
Jaki jest najszybszy / najłatwiejszy sposób na podniesienie poziomu umiejętności?
Novarg
2013-09-20 23:54:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zasadniczo subj.

Umiejętności i to, co odkryłem do tej pory, to:

 • Wytrzymałość: po prostu biegaj, biegaj, jeżdż na rowerze, pływaj, cokolwiek. Po prostu się rusz, a będzie rosnąć (choć nie tak szybko)
 • Strzelanie: osobiście uważam, że strzelnica to naprawdę szybki sposób na doskonalenie umiejętności strzeleckich
 • Siła: walka na pięści
 • Stealth: wykonywanie cichych zabójstw
 • Latanie: prawdopodobnie tylko latanie, jeszcze się tym nie przejmowałem
 • Prowadzenie: mam najwięcej problemów tutaj. Grając jako Trevor nie mogę przekroczyć 1,8 lub 1,9 słupka (czyli 36-38%). Jeździłem godzinami w kółko i nadal nie mogę już tego zwiększyć
 • Pojemność płuc: przebywanie pod wodą tak długo, jak to możliwe, może bardzo powoli, ale z pewnością zwiększyć pojemność płuc

Czy mam rację z tymi, które znam? A co byś polecił innym?

Znalazłem zewnętrzną siłownię, myśląc, że mogę zwiększyć swoje siły, ale nie byłem w stanie nic zrobić z ciężarami. Chciałbym myśleć, że polowanie poprawi twoje strzelanie.
Czy coś powoduje spadek twoich umiejętności?
23 odpowiedzi:
#1
+33
Geeo
2013-09-21 03:49:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgodnie z oficjalnym przewodnikiem po strategii GTA 5, oto pełna lista:

 • Wytrzymałość: ta umiejętność wzrasta o 1% za każde 17 metrów (18 jardów) przebiegniętych, każda minuta płynęła, każda minuta cyklicznie. Udział w triathlonach to świetny sposób na zwiększenie tej umiejętności.

 • Strzelanie: zwiększa się to szybciej dzięki trafianiu wrogów, trafianiu w głowę i pomyślnemu zaliczaniu wyzwań na strzelnicy. Ta umiejętność jest zwiększana o 3% za każde ukończone złote wyzwanie, 2% za każde srebro i 1% za każde brązowe.

 • Siła: zwiększa się o 1% na każde 20 ciosów. Uprawianie sportu (golf, tenis, rzutki) również zwiększa siłę.

 • Stealth: ta umiejętność wzrasta o 1% na każde 45 metrów (49 jardów) przejścia w trybie Stealth oraz o 1,5% za każde dwa zabójstwa z ukrycia.

 • Latanie: latanie przez 10 minut zwiększa tę umiejętność o 1%.
  Ukończenie następującego szkolenia w Latającej Szkole zwiększa tę umiejętność o 3% w przypadku złota, 2% w przypadku Srebro i 1% za brąz: start treningowy, lądowanie na pasie startowym, lot odwrócony, lot nożem, płaskie nakrycie głowy, pętla pętli, nurkowanie w niebie, strefa zrzutu.
  Ukończenie następującego szkolenia w szkole latającej zwiększa tę umiejętność o 5% za złoto, 3% za srebro i 2% za brąz: przyziemienie, kurs śmigłowca.
  Ukończenie szkolenia w biegu śmigłowcowym zwiększa statystyki o 6% / 4% / 3%.

 • Prowadzenie: ta umiejętność wzrasta o 1% za każde 10 sekund jazdy na kole i dodatkowy 1% za każdą sekundę spędzoną w powietrzu w pojeździe lub lądowaniu na czterech kołach. Wykonywanie skoków kaskaderskich z lądowaniem na czterech kołach daje największe wzmocnienie tej umiejętności.

 • Pojemność płuc: te statystyki są zwiększane o 1% za każdą minutę spędzoną pod wodą.

`Pojemność płuc: te statystyki są zwiększane o 1% za każdą minutę spędzoną pod wodą.` Nawet gdy jesteś na łodzi podwodnej lub używasz skafandra do nurkowania?
dla pojemności płuc: czy jest to 1 minuta czasu gry, czy prawdziwa 1 minuta?
@Novarg Zakładam, że to czas rzeczywisty. 1 minuta w grze to 1 sekunda czasu rzeczywistego. Spędzanie tylko 2 prawdziwych minut pod wodą w celu uzyskania 100% pojemności płuc nie wydaje się zbyt rozsądne.
@Nolonar: tak, w czasie rzeczywistym
* Stamina: ta umiejętność jest zwiększana o 1% na każde 17 metrów (18 jardów) biegania, każdą minutę pływania, każdą minutę jazdy na rowerze * - więc bieganie zwiększa twoją wytrzymałość jak miliardy razy szybciej niż jazda na rowerze / pływanie?
@Novarg: chociaż bieganie jest zmęczone, prawda?
@C.B. Myślę, że istnieje również do jazdy na rowerze i pływania. Kiedy zacierujesz * X * przynajmniej (PS3)
Ale wytrzymałość nadal rośnie podczas jazdy na rowerze / pływania * nawet bez * zacierania X ...
Czy zdobycie brązu, srebra i złota w tym samym wyzwaniu na strzelnicy da ci 6% wzrost, czy tylko 3%?
gdzie jest szkoła lotnicza? czy to jest online?
@FistOfFury nie, to część historii dla jednego gracza
@Nolonar Otrzymałem powiadomienie o poprawie pojemności płuc podczas pływania w sprzęcie do nurkowania.
Umiejętność strzelania zwiększa się również przez strzelanie do samochodów.Wsadź samochód do garażu i wyładuj do niego wszystkie kule.Zamykaj i otwieraj ponownie garaż, gdy tylko się zapali. Jest misja, w której strzelasz z AK z tyłu samochodu.Strzelaj dalej do wrogich samochodów, a twoja umiejętność karabinu szturmowego powinna być zmaksymalizowana.
#2
+6
Sifkei
2013-09-25 10:03:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po opanowaniu gry w tenisa rozegraj kilka setów z Michaelem i Trevorem. Jeden zestaw wydaje się zwiększać siłę o co najmniej 20% i można to zrobić na łatwym trybie. Uzyskanie w ten sposób siły do ​​100 zajmuje o wiele mniej czasu, w przeciwieństwie do bicia ludzi (i ucieczki przed glinami).

#3
+4
Nolonar
2013-09-21 03:41:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Specjalne

Umiejętność dzięki wykorzystaniu specjalnego wskaźnika (naciśnij jednocześnie lewy i prawy drążek)

Wytrzymałość

Umiejętność dzięki wykorzystaniu Twojej Wytrzymałości. Samo przeprowadzka nie wystarczy, musisz poruszać się szybko . To nie powinno być zbyt trudne do opanowania, o ile nacisniesz przycisk A (360) lub przycisk X (PS3) pieszo, na rowerze, lub podczas pływania / nurkowania.

Strzelanie

Umiejętność strzelania do rzeczy przyjdzie naturalnie.
Najszybszym sposobem na doskonalenie tej umiejętności jest wizyta na strzelnicy, tak, jak Michael polecił Franklinowi.

Siła

Umiejętność uderzania ludzi.
Możliwe, że odwiedzanie siłowni może pomóc poprawić tę umiejętność szybciej niż bicie każdego.

Stealth

Umiejętność poruszania się w ukryciu. To, czy ludzie cię widzą, czy nie, nie ma znaczenia. Wystarczy nacisnąć lewy drążek i poruszać się. Najwyraźniej ciche zabójstwa również dodają umiejętności skradania się.

Latanie

Umiejętność latania samolotami, helikopterami, a nawet spadochronem.
Najszybszy i najłatwiejszy sposób na ulepszenie ta umiejętność polega na odwiedzeniu szkoły lotniczej na lotnisku Los Santos.

Jazda

Zgodnie z opisem w grze, umiejętność ta polega na wykonywaniu doskonałych lądowań (gdy twój pojazd lądowy jest w powietrzu) lub jeżdżąc na kółkach.
W związku z tym wydaje się, że najłatwiejszym i najszybszym sposobem na poprawę tej umiejętności jest jazda po nierównym terenie (offroad) zamiast po zwykłych drogach, gdy tylko jest to możliwe.

Pojemność płuc

Wyszkoleni przez nurkowanie (prawdopodobnie bez skafandra).

#4
+4
Sean Edwards
2013-10-11 08:44:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Stealth: idź na molo z diabelskim młynem i zakradaj się za ludźmi, zabijaj ich nożem. Policjantom trudno jest się do ciebie dostać, a zabójstwa z ukrycia szybko podnoszą twoje statystyki.

#5
+3
user56526
2013-10-04 21:39:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

NAJLEPSZY sposób na ulepszenie SIŁY. Pobicie gołymi rękami niezajętego samochodu. (nie używaj noża, kija ani niczego innego) Zajmie ci to tylko około 10 minut.

#6
+2
OrlandoFurioso
2013-09-26 18:44:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dla ukrycia włączyłem film i chodziłem w trybie ukrycia, aż osiągnął maksimum. Zajęło około 30-45 minut. Pojemność płuc była uciążliwa. Po prostu pływałem wzdłuż brzegu, ile mogłem. Zajęło nam to około godziny. Wytrzymałość jest łatwa. Weź rower lub biegaj. Ponadto połączenie się ze striptizerką zwiększy twoją wytrzymałość. Jazda - łatwa. Latanie, idź do szkoły lotniczej, gdy będzie dostępna. Maksymalnie osiągniesz przed końcem wyzwań. Strzelanie, idź na strzelnicę. Tak samo jak szkoła latania.

Nadal pracuję nad siłą. Trwa wieczność. Grałem w golfa i uderzałem wielu ludzi. Wciąż nie jest nawet w połowie drogi do osiągnięcia maksymalnego poziomu. Powinni dodać siłownię lub zawody MMA (walki w klatce), aby popracować nad siłą.

#7
+2
LegenaryMudkip
2013-10-05 09:50:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moja sugestia, aby jechać, to bardzo szybka jazda blisko innych samochodów, abyś mógł prawie spudłować.

#8
+2
S.Grinnall
2013-10-10 18:36:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

UKRYCIE - znajdź dość strome wzgórze i skradaj się z niego, zjeżdżasz dużo szybciej w ukryciu, dzięki czemu pokonujesz więcej terenu w szybszym czasie. Uważam, że to najlepszy sposób na poprawę tej konkretnej umiejętności.

#9
+1
GTA 5 Pro
2013-11-11 19:04:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wytrzymałość - bierz udział w triathlonie. Online, biegaj lub jeżdżąc rowerem, aby się poruszać.

Strzelanie - ścigaj policję i strzelaj w głowę.

Siła - Uderz w dach zajętego autobusu.

Stealth - Przejdź do trybu stealth, połóż kontroler do góry nogami na ziemi, tak aby lewy drążek poruszał twoją postacią i przejdź do AFK. Wróć za pół godziny.

Latanie - szkoła latania. Online, lataj, aby się poruszać. Śmigłowce można łatwo znaleźć lub można je wezwać z Merryweather.

Jazda - Wsiądź do motocykla i wheelie pośrodku nadjeżdżającego pasa na autostradzie z maksymalną prędkością. Wykonuj przez chwilę te same skoki kaskaderskie.

Kapsułka do płuc. - Zdobądź sprzęt do nurkowania i popływaj przez chwilę pod wodą. Online, pływaj pod wodą, chociaż musisz wrócić na powietrze.

Zrobiłem to i uzyskałem maksymalne statystyki wszystkich moich postaci (w tym online) w jeden dzień.

#10
+1
Michael
2014-02-12 06:14:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pojemność płuc.

Ponieważ nikt inny o tym nie wspomniał, pojemność płuc faktycznie wzrasta, gdy jesteś pod wodą podczas używania maski do nurkowania. Jeśli więc kupiłeś dok do zbierania sonarów i rozpocząłeś misję Strangers and Freaks, aby zebrać części łodzi podwodnej, w doku będzie ponton. Po prostu wskocz do pontonu, wyjdź trochę w morze i wyskocz. Twoja postać powinna automatycznie założyć maskę, więc po prostu zanurkuj pod wodą i pływaj, aż osiągnie maksimum. Nadal możesz to zrobić po znalezieniu wszystkich podrzędnych części, a może nawet przed otrzymaniem misji, jeśli po prostu złapiesz jakiś ponton, ale nie jestem tego pewien.

#11
+1
Jimmy
2014-01-29 02:01:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Trening siły, głównie z Franklinem, stanie w jadącym autobusie i kopnięcie, naprawdę działa! (Można go znaleźć głównie w okolicy pierwszego domu Franklina) Bardzo szybko. Reszta (Michael i Trevor) również mogliby grać w tenisa, aby szybko go poprawić. Do strzelania idź na strzelnicę. Dla wytrzymałości do biegania i jazdy na rowerze. Jeśli chodzi o pojemność płuc dla Michaela, możesz ćwiczyć jogę (idzie szybko), a resztę (Franklin i Trevor) po prostu idź nurkować i wstawaj za każdym razem, gdy brak ci tchu. Jazda mówi sama za siebie, jeździj szybko i blisko innych samochodów, a zapełni się w ciągu około godziny.

To wszystko działa i jest najlepszym sposobem na zrobienie tego!

#12
+1
Silkamar
2014-01-19 09:51:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jedyne, co chciałbym dodać, to to, że siłę o wiele łatwiej jest podnieść, uderzając krowę. Nie trafisz na policję, jeśli sprawisz, że zajmie to mniej czasu. Zajęło mi to około godziny na Franklinie (zaczyna z najniższą siłą)

czy możesz to łatwiej zrozumieć?
#13
+1
Joe
2013-12-15 11:20:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

NAJSZYBSZY sposób na zwiększenie siły w PONIŻEJ GODZINY polega na wsiadaniu na szczyt autobusu i za pomocą przycisku ataku, tupnięcie gówna z dachu, nawet gdy pędzi w dół drogi. Autobusy są łatwe do pokonania. Wierz mi, bicie pięścią to strata czasu.

#14
+1
Kin-Jo
2013-10-14 12:05:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aby podnieść statystykę siły (przynajmniej tak jak Michael - jeszcze nie próbował innych), udało mi się go zmaksymalizować tenisem. Najpierw wypróbowałem opcję końca (myślę, że 5 gier) naprawdę NIE WIEM tenis & założył (błędnie), że będzie to maksymalna rozgrywka - nie widziałem zauważalnej zmiany. To, czego chcesz, to SETY (chyba każdy set to 6 gier) ... najpierw rozegrałem 5 setów (musisz wygrać tylko 3 pełne) & moja statystyka była o 1/2 słupka od pełnego, więc potem zagrałem 3 zestawy (wystarczy wygrać 2). Wywaliłem Amandę / nie przegrałem ani jednej gry & BAM! Maksymalnie ... również nie przejmuj się śledzeniem w grze (nie można nacisnąć przycisku, ale MOŻNA sprawdzić przez menu start), nie zwiększa twoich statystyk, dopóki gra się nie skończy (więc nie przestawaj myśleć, że nic się nie dzieje -W ogóle nie zrezygnowałem, więc nie mogę powiedzieć, jak to może wpłynąć na rzeczy). Mam nadzieję, że to pomoże!

* Na marginesie, jeszcze nie próbowałem, ale zastanawiam się, czy wywołasz jedną z pozostałych / zagrasz w grę, czy statystyki OBU postaci wzrosną, czy tylko tę, którą ty kontrola w tym czasie - może warto przyjrzeć się ...

#15
+1
Dave
2013-09-26 14:40:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Stealth

Ustaw swojego gracza w trybie stealth i zawiąż kawałek sznurka wokół lewego drążka i pozostaw go na 30 lub 40 minut, wróć, a Stealth będzie 100%

#16
+1
dirtyslick
2013-11-02 23:51:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Najlepszy i najłatwiejszy sposób, w jaki pojemność płuc pozwala uzyskać sprzęt do nurkowania z łodzi podwodnej lub obskurnej, po prostu pływaj, nie musisz wcale wychodzić z wody, dopóki nie uwierz mi, że działa dość szybko. latanie pełną szkołą latania jest szybsze. Strzelnica jest najszybsza. Jazda Jedź po nadjeżdżającym pasie tak szybko, jak to możliwe, nie uderzając w nic. Siła dla Micheala &a Trevora grają sety w tenisie & wygrywa. Wydaje mi się, że zestawy do odtwarzania działają szybciej, ale nie wiem.

#17
+1
General gaming
2014-03-10 06:14:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Do latania właśnie ukończyłem szkołę latania.

Aby skradać się, po prostu przykucnij opaską wokół drążków analogowych i poczekaj 90 minut. Wielu wybiera się na taki film jak „Grawitacja”.

#18
  0
lil_messi01
2014-01-02 16:59:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli teraz przejdziesz do nieliniowości, możesz chodzić pod wodą, jeśli w nią wbiegniesz. Po prostu zrobiłem to, że moja postać przeszła w ukrycie, a następnie nacisnąłem kontroler, aby iść do przodu. mieć granat lub coś, co mogłoby się zabić, więc nie musisz wracać z powrotem, chyba że próbujesz zwiększyć swoją wytrzymałość

Po prostu sprawdzaj co jakiś czas, ponieważ możesz wrócić i utknąć na kamieniu lub koralu po prostu przeskocz nad nim, kontynuuj i uważaj na spadki

Co to jest „teraz nieliniowe”?
#19
  0
Klesti Muco
2013-10-12 09:57:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wierzę, że siła może wzrosnąć nieco szybciej, jeśli wykonasz kontry z x, a następnie a na xbox360, gdy mają cię uderzyć.

#20
-1
user58492
2013-10-29 19:43:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siła: Jeśli chcesz naprawdę szybko ćwiczyć siłę: wejdź na dach (jadącego!) autobusu i po prostu kopnij bosymi stopami.
Trudniej jest znaleźć autobus niż trenować na nim swoją siłę, zaufaj mi.

#21
-1
HotRamos
2013-11-19 22:11:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Udaj się na lotnisko Trevor, na południowy zachód od jego domu. Na rowerze rób kółka, dopóki nie osiągniesz 100%.

#22
-2
waffles
2013-09-26 08:55:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bijąc ludzi. Rozejrzyj się, gdzie mieszka Franklin - gangsterzy to świetny trening.

Cześć i witaj na gaming.stackexchange.com. Doceniamy Twoją chęć pomocy, ale w przyszłości prosimy o ulepszenie sformułowania i podanie nieco więcej niż jednej odpowiedzi.
Brakuje Twojej odpowiedzi. Istnieje 8 umiejętności; mówisz nam, bicie ludzi poprawi * ich wszystkich *? Ci gangsterzy mają również tendencję do atakowania cię i strzelania na śmierć przy nawet najmniejszej prowokacji, więc zdecydowanie * nie * jest to skuteczny sposób na wzmocnienie umiejętności.
#23
-3
quan
2013-10-15 18:45:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siła: (online) Najlepszym sposobem na zwiększenie statystyk jest po prostu posiadanie kumpla, który siedzi w samochodzie, a Ty stoisz na nim i dalej tupiesz po dachu (to Metoda zajmuje około 10 minut do maksimum)

Ukrywanie się: : (Online) Najlepszym sposobem na zwiększenie tego jest przejście w tryb ukrycia i spacer. Nie musisz nawet nikogo znokautować. (Ale zajmie to około 40 minut)To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...