Pytanie:
Osiągnięcie „Under the Radar” w GTA4?
akira
2010-07-08 01:52:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pod którymi mostami muszę lecieć, aby zdobyć osiągnięcie „Under the Radar” w GTA4?

Pięć odpowiedzi:
#1
+10
Jaydles
2010-07-08 01:57:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ta witryna wyjaśnia, dlaczego masz problemy.

Oto kluczowy fragment:

Znajdź komin w parku przemysłowym Alderney . Jeśli manewrowałeś helikopterem pod wszystkimi czterema mostami, które przecinają wlot nad parkiem przemysłowym Alderney, a gra przyznaje ci tylko trzy z czterech mostów, leć do mostu znajdującego się przy otworze wlotu. Otwórz mapę i znajdź komin oznaczony szarym kółkiem. Krok 3 Manewruj helikopterem na południe od komina. Leć helikopterem na południe od komina, a następnie leć prosto przed tą sekcją mostu. Przelot pod odcinkiem, który przecina wodę, nie da ci kredytu. Gdy przelecisz pod wszystkimi 14 mostami, zdobędziesz osiągnięcie Under the Radar i otrzymasz 40 punktów gracza.

#2
+2
Daniel Vandersluis
2010-07-22 23:25:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Coś, co zauważyłem, próbując zdobyć osiągnięcie osobiście - za każdym razem, gdy zdobędziesz jeden z mostów prowadzących do osiągnięcia, pojawi się komunikat z informacją, ile mostów pozostało, a co ważniejsze, mosty, którymi nie latałeś poniżej na chwilę pojawi się ikona trofeum na mapie. Jeśli przejdziesz do menu pauzy, zobaczysz wszystkie mosty, pod którymi jeszcze nie przeleciałeś, i utworzysz znacznik mapy na następnym moście, do którego chcesz się udać. Zwróć uwagę, że ikony trofeów wydają się być wyświetlane tylko przez około 10 sekund po przelocie pod każdym mostem, gdy nie są w menu pauzy.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, wszystkie mosty, które przecinają różne rzeki wokół wysp są wliczane do osiągnięcia.

#3
+2
Wolf
2012-05-01 07:31:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje czternaście mostów , niektóre bardziej oczywiste niż inne:

map of bridges ( link do mapy)

Jeśli podciągniesz mapę w ciągu kilku sekund od minięcia mostu, na mapie przez chwilę pojawią się trofea na niedokończonych mostach. Po przejściu pod każdym mostem bez awarii powiadomienie tekstowe pokaże liczbę pozostałych mostów. Jeśli powiadomienie się nie pojawi, wypróbuj mostek w innym obszarze. Jeśli go przegapisz, jest duża szansa, że ​​jest to najbardziej wysunięty na zachód most - spróbuj przejść obok komina zamiast nad wodą.

#4
+1
John
2012-02-03 11:58:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nigdzie nie widziałem niczego, co by to potwierdzało, ale możesz nie być w stanie tego zrobić podczas jakiejś misji. Próbowałem tego podczas jazdy helikopterem z Brucie'm i nie zadziałało.

#5
  0
Ignis Umbrae
2010-07-08 01:54:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Musisz przelecieć (helikopterem) pod każdym mostem, który przecina wodę. W sumie jest ich czternaście.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...