Pytanie:
Co oznacza przerażająca muzyka Minecrafta?
Ronan
2010-10-13 22:51:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Najwyraźniej oznacza to, że w pobliżu są lochy, ale nigdy nie mogę ich znaleźć?

Jeśli oznacza to lochy, jak daleko się uruchomią?

Chciałbym móc usłyszeć muzykę :(
Nie masz głośników lub nie gra? Możesz pobrać dźwięki [tutaj] (http://www.worldofminecraft.com/node/9216)
Nienawidzę tych dźwięków. Zawsze mnie przerażają ...
JEGO HEROBRYNA!AHHHHHH!
Pięć odpowiedzi:
#1
+43
Keaanu
2011-01-14 01:43:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgodnie z opisem w tym artykule na minecraftwiki.net,

Atmosfera (czasami nazywane odgłosami jaskiniowymi ) to zestaw dźwięków, które czasami są odtwarzane, gdy gracz znajduje się w pobliżu nieoświetlonej jaskini. Pomimo ich nazwy nie są to dźwięki, których można by się spodziewać w jaskini, takie jak spadające kamyki, ale raczej nadprzyrodzone odgłosy często porównywane do widmowych gwizdów pociągu, rakiet ryżowych i ryków demonów.

Ambient Dźwięki wymagają, aby przestrzeń co najmniej 3 × 3 × 3, całkowicie na poziomie światła na poziomie zero, znajdowała się dziesięć do dwudziestu przecznic od gracza w dowolnym kierunku. Przestrzeń nie musi być odgradzana - dźwięk może nawet odtwarzać się z przestrzeni, którą gracz faktycznie widzi - ani też gracz nie musi znajdować się pod ziemią, aby go usłyszeć. Dźwięki mogą również pochodzić z przestrzeni stworzonych przez graczy, nawet jeśli ta przestrzeń jest pudełkiem nad chmurami.

W przeciwieństwie do powszechnego nalegania, atmosfera nie jest wskaźnikiem bliskości rudy, lochy lub moby. Podążanie za nimi może pośrednio doprowadzić gracza do takich rzeczy, ponieważ pochodzą one z niezbadanych jaskiń.

to answer number 1 it is pressing f3 and looking around u can tell if there is a dungeon bacuase it well list enemies and others mobs by a some random number with letters in it if there is a large group of numbers and letters then theres your dungeon but if they didnt fix it yet by spamming your fog toggle key u can see light and flames and lava through stone and any other matieral u are trying to peer through
@overkillfish Myślę, że zostało to niedawno naprawione.
Licznik bytów f3 "e" powie Ci, ile mobów jest w kierunku, w którym jesteś zwrócony.
#2
+7
authenticgeek
2010-10-13 23:10:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie sądzę, żeby to oznaczało coś znaczącego, na pewno nie to, że w pobliżu są lochy.

Zauważyłem, że zwykle słyszę to, gdy schodzę w ciemność lub wychodzę na powierzchnię w ciągu dnia, więc uważam, że istnieją czynniki poprawiające nastrój, ale nie te, które są związane z lochami ( jeszcze).

#3
+5
Soulman
2010-10-16 00:02:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Słyszałem to, wchodząc w ciemny obszar, kiedy zapadam się przed zapaleniem pochodni. Zdarzało się to na tyle regularnie, że pomyślałem, że to wyzwala przerażającą muzykę, ale może to być tylko zbieg okoliczności.

#4
+4
user7590
2011-03-07 07:27:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hałas przypominający pociąg oznacza, że ​​znajdujesz się w pobliżu nieoświetlonego, nieodkrytego systemu jaskiń. Jeden z dźwięków, którego nie jestem pewien, oznacza, że ​​jesteś blisko lochu, ale jedynym problemem jest to, że nie możesz powiedzieć, czy kopać przed sobą, za tobą, w górę, w dół, w lewo czy w prawo .

#5
+3
Invader Skoodge
2010-10-13 23:02:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

O ile wiem, muzyka jest w większości bez znaczenia. Słyszałem, że to oznacza, że ​​nadszedł poranek, ale nie zawsze wtedy gra. Myślę, że jest to bardziej po to, by cię przestraszyć lub zainspirować, niż służyć jakimkolwiek mechanicznym celom.

Teraz jest pomysł na projekt gry; odtwórz złowrogie fragmenty muzyki na chybił trafił. „dun Dun DUUUN!”
Miałem wrażenie, że oznaczało to, że gdzieś w pobliżu pojawił się tłum
@Keaanu W takim przypadku nigdy nie grałby na pokojowym. Ponieważ gra w pokojowy sposób, istnieje taka teoria.
Zgodnie z tym, co mogłem zrozumieć z [tematu na forum] (http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=35&t=40917), moby pojawiają się na każdym poziomie trudności, ale są usuwane zaraz po pojawieniu się na Pokojowym .


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...