Pytanie:
Czy istnieje sposób na uzyskanie zwrotu pieniędzy za grę kupioną na Steam?
juan
2010-07-08 19:39:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy to możliwe?

Jeśli tak, czy muszę mieć jakiś problem techniczny, czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy tylko dlatego, że mi się nie podobało?

Pięć odpowiedzi:
#1
+13
o0'.
2015-06-02 23:25:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ta zasada właśnie się zmieniła.

Teraz można poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu, pod warunkiem, że grałeś w nią krócej niż dwie godziny.

Możesz poprosić o zwrot pieniędzy za prawie każdy zakup na Steam - z dowolnego powodu. Być może Twój komputer nie spełnia wymagań sprzętowych; być może przez pomyłkę kupiłeś grę; może grałeś w ten tytuł przez godzinę i po prostu mu się nie podobał.

To nie ma znaczenia. Valve na prośbę wysłaną przez help.steampowered.com dokona zwrotu pieniędzy z dowolnego powodu, jeśli prośba zostanie złożona w ciągu czternastu dni od zakupu, a gra była odtwarzana krócej niż dwie godziny. Poniżej znajduje się więcej szczegółów, ale nawet jeśli nie spełniasz opisanych przez nas zasad zwrotu pieniędzy, i tak możesz poprosić o zwrot pieniędzy, a my się przyjrzymy.

Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy zakupu w ciągu tygodnia od zatwierdzenia. Otrzymasz zwrot środków w portfelu Steam lub za pomocą tej samej metody płatności, której użyłeś do dokonania zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Steam nie będzie w stanie dokonać zwrotu za pomocą początkowej metody płatności, Twój Portfel Steam zostanie zasilony pełną kwotą. (Niektóre metody płatności dostępne przez Steam w Twoim kraju mogą nie obsługiwać zwrotu zakupu z powrotem do pierwotnej metody płatności. Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełną listę).

źródło

#2
+11
Mag Roader
2010-07-08 19:47:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Edycja: Zwróć uwagę, że zasady Steam uległy zmianie w tym zakresie, zapoznaj się z innymi odpowiedziami.

Nie generalnie, zgodnie z ich umową: „WSZYSTKIE OPŁATY ZA STEAM SĄ WKŁADANE Z GÓRY I SĄ NIE MOŻNA ZWRÓCIĆ W CAŁOŚCI ANI W CZĘŚCI. ”

W szczególnych okolicznościach możliwe jest jednak anulowanie zamówienia. Udało mi się cofnąć zamówienie w przedsprzedaży gry, która trafiła do sprzedaży następnego dnia po jej zamówieniu. Skontaktowałem się z obsługą klienta, a ponieważ tak naprawdę jeszcze nie dostałem gry (nie została wydana), pozwolili mi anulować moje zamówienie w przedsprzedaży i ponownie złożyć zamówienie z ceną sprzedaży. Nie pamiętam jednak, czy moja karta kredytowa została obciążona za pierwsze zamówienie.

Więc jest to możliwe, o ile go nie pobrałeś
Biorąc pod uwagę ich brzmienie, myślę, że pobieranie jest kwestią sporną. Liczy się tylko data premiery.
Udało mi się zwrócić moją kopię australijskiej wersji L4D2, kiedy dowiedziałem się, jak bardzo jest cenzurowana.
@Ala, z ciekawości, jak został ocenzurowany? krwawy?
@Juan Manuel: Gore został dość mocno ocenzurowany. Nie było rozczłonkowania ani krwi, a kiedy zombie umierał, po prostu znikały. Cała gra wyglądała bardzo dziwnie, ponieważ gdy te zombie umarły, wyglądało na to, że nigdy ich tam nie było.
+1 steam ma politykę braku zwrotów pieniędzy, ale jest to rodzaj niewypowiedzianej filozofii `` nie daj się ssać '', więc jeśli * faktycznie zasługujesz * na zwrot pieniędzy (np: gra jest wadliwa lub uszkodzona jak L4D2.au), skontaktuj się z nimi, możesz zdobyć.
To, że nie możesz grać w tę grę, nie stanowi zwrotu pieniędzy. Głupi, że pobrałem grę i nie mogłem jej w ogóle uruchomić (gra nie podobała się mojej karcie graficznej w laptopie). Steam mówi „Zwrot pieniędzy, ponieważ nie możesz zagrać w grę? Haha. Hm, nie”.
Proszę wszystkich zauważyć, że ta odpowiedź jest teraz całkowicie nieaktualna.
#3
+9
Jeffrey
2010-07-08 19:42:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na to nie wygląda. Z wiki Steam:

Podobnie jak w przypadku większości produktów oprogramowania, nie oferujemy zwrotów kosztów zakupów dokonanych online zgodnie z licencją na oprogramowanie - zapoznaj się z sekcją 4 w Więcej informacji zawiera Umowa użytkownika Steam. Możemy zrobić wyjątek dla gier zamówionych w przedsprzedaży, jeśli prośba wpłynie przed datą premiery.

Mówiąc dokładniej, jest to szczegółowo opisane na stronach pomocy technicznej: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4938-WTDF-9465
Proszę wszystkich zauważyć, że ta odpowiedź jest teraz całkowicie nieaktualna.
#4
+3
Nat
2010-11-15 03:27:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Steam jest opisywany jako „Usługa” w ich umowie licencyjnej itp. Mają nadzieję, że pozwoli im to uniknąć większości praw konsumenckich online w wielu krajach, które kategorycznie stwierdzają, że przysługuje Ci zwrot pieniędzy w przypadku, gdy gra nie działa .

Jeśli masz problem techniczny z grą, możesz spróbować otrzymać zwrot pieniędzy, ale nigdy tego nie próbowałem.

#5
+1
user2974
2010-08-19 01:02:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Steam może zwrócić całe zamówienie, jeśli prześlesz zgłoszenie na ich stronie pomocy technicznej. Pamiętaj jednak, że mogą wymagać, abyś miał dobry powód.

Kiedyś chciałem anulować zamówienie (kiedy kupiłem wszystkie 3 rozszerzenia Borderlands i potem znalazłem dwa wśród nich jest SecuROM), zdecydowałem się nie anulować mojego, ponieważ pomoc techniczna poinformowała mnie, że będzie musiała zwrócić całe zamówienie, a ja kupiłem kilka pozycji z jednodniowej wyprzedaży w ramach tego samego zamówienia.

Uwaga, nie ma ** będzie **, ale Steam * może * zwrócić zamówienie w * wyjątkowych * okolicznościach.
@ArdaXi: Słuszna uwaga ... zredagowałem moją odpowiedź, aby to odzwierciedlić.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...