Pytanie:
Jak zbudować talię?
akira
2010-07-08 01:00:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podczas zabawy w Magic The Gathering przez Steam zastanawiałem się, jak buduje się swoją talię ...

  • Kupowanie kart „online”?
  • Zdobywanie więcej kart jako bonus za ukończenie kampanii?
  • Skąd pochodzą rzadkie karty?
Cztery odpowiedzi:
#1
+6
MaHuJa
2010-08-10 01:23:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W przeciwieństwie do starej mikroziarnistej mtg, dotp nie pozwala na budowanie talii od podstaw ani nawet usuwanie kart, od których zaczyna się talia.

Ta gra wygląda na przeznaczone dla osób, które nie mają doświadczenia w układaniu talii, następnie uczą ich gry, a następnie dają ofertę darmowych papierowych kartek - potraktujcie to jako interaktywną reklamę papierowej magii.

Czy są gry dla kogoś, kto chce po prostu zagrać w MTG i budować talie i tym podobne?
#2
+6
Drake
2010-07-08 01:30:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Otrzymujesz nowe karty za każdym razem, gdy wygrywasz przeciwko komputerowi lub innym graczom, dopóki nie ukończysz kolekcji.
  • Nie możesz kupować kart online ani wzmacniaczy.
  • Istnieją rozszerzenia aby to kupić, aby zwiększyć swoją kolekcję kart. W tej chwili na Steamie jest dostępny tylko jeden. Jeśli zamówiłeś grę ponownie, jest już uwzględniona w instalacji.
  • Kolejne rozszerzenie powinno być dostępne prawdopodobnie za kilka miesięcy.
#3
+4
McKay
2010-07-08 01:21:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie jestem pewien, czy to właściwa gra, ale ...

W Magic the Gathering: Duels of the Planeswalkers otrzymujesz nową kartę za każdą wygraną bitwę. Nie możesz zmienić żadnych innych kart, ale możesz usunąć dowolną z tych zdobytych kart ze swojej talii za pomocą edytora talii.

#4
+2
alexanderpas
2010-08-10 07:19:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otrzymujesz 1 nową kartę za każdy wygrany mecz przeciwko komputerowi lub innym graczom, dopóki nie ukończysz tej talii. (będziesz musiał grać każdą talią, aby odblokować wszystko).

Rozszerzenia obejmują dodatkowe talie, z dodatkowymi kartami do odblokowania. Obecnie dostępne jest 1 rozszerzenie (zawarte w zamówieniu przedpremierowym), a kolejne będą dostępne.

Nie można kupić żadnych boosterów ani oddzielnych kart, jednak można kupić pakiet odblokowujący dla każdej talii, który odblokuje wszystkie zablokowane karty w tej talii. (kompromis między czasem a pieniędzmi)

Nie możesz zmienić kart w podstawowej talii, możesz jednak dodać / usunąć dowolne dodatkowe odblokowane karty ze swojej talii za pomocą edytora talii. (są dodawane domyślnie)

Ostateczny zestaw kart (po odblokowaniu wszystkiego) jest taki sam dla wszystkich.

Możesz kupić ulepszenie, aby zmienić swoje Niezwykłe i Rares do wersji Foil. (Uważam to za złą taktykę gry online, ponieważ sprawia, że ​​rzadkie / rzadkie rzeczy są znacznie bardziej zauważalne.)To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...