Pytanie:
Czy dr Ned dr Zed jest w przebraniu, czy to po prostu powtarzający się knebel?
Borderfan
2016-02-09 21:19:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podczas grania w Borderlands DLC, The Zombie Island of Dr. Ned, zauważyłem, że kilka różnych postaci chciało to bardzo jasno wyjaśnić i cytuję „To jest Doktor Ned, który całkowicie nie jest Dr Zedem w przebraniu”.Byłem ciekawy, czy dr Zed faktycznie jest bohaterem Wyspy Zombie, tylko w przebraniu?Jeśli tak, w jaki sposób postać nadal żyje i ma się dobrze w Borderlands 2?W pewnym momencie DLC dr Ned stwierdza na jednym ze swoich urządzeń ECHO, że „Mój brat, który zdecydowanie nie jest mną w przebraniu, nigdy nie pochwaliłby mojego obecnego sposobu postępowania”.Czy to stwierdzenie oznacza, że Ned przyznaje, że Zed jest jego bratem?A może po prostu Zed próbuje zatrzeć swoje ślady?

Uwaga - istnieją inne DLC, które są bardziej opowieścią z postaciami z głównej gry jako modelami (w szczególności Bunkry i Badassy dla BL2) - może być tak, że DLC Zombie Island również nie powinno być uważane za część głównej ciągłości Borderlands).
@HorusKol - Ponieważ wszystkie historie / DLc z Borderlands zaczynają się jako legendy, które Marcus opowiada dzieciom, prawdopodobnie jest to tylko historia wymyślona przez niego, aby je przestraszyć.: P
Dwa odpowiedzi:
#1
+31
AverageUnknown
2016-02-09 21:43:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To na pewno on.

„Mój brat, który zdecydowanie nie jest mną w przebraniu”

To klasyczny przypadek Podejrzanie Konkretnej Zaprzeczenia, trop, który jest zwykle używany, aby uczynić oczywistym, że odwrotność tego, co mówi dana osoba, jest prawdą, lub podważany, aby ludzie myśleli , że to podejrzane, a później ujawnia, że wszystko było prawdą,po prostu źle o tym mówił.

To nie jest samo potwierdzenie, ponieważ mogą one podważyć trop, ale sekcja ciekawostek na stronie wiki dr Neda mówi:

Po jego zabiciu na jego plakietce z nazwą pojawi się „Zed”, a nie „Ned”, a jego wąsy znikną.

Na pewno był to Dr.Zed w przebraniu jak papier.

Oczywiście musiały istnieć linki TVTropes.
Również na wiki jest napisane: „W Claptrap Web Series, odc. 4, dr Ned i dr Zed są widziani razem”.
@RobWatts Nie jestem zaznajomiony z serią internetową, ale wiki również wydaje się kwestionować, czy liczy się jako kanon.
Ostrzeżenie: [TV Tropes Will RuinYourLife] (http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TVTropesWillRuinYourLife)
Chciałbym również dodać, że chociaż Zed ginie w DLC, kto może powiedzieć, że nie pojawia się w najbliższym punkcie odrodzenia?Co, tylko bohaterowie mogą umrzeć i ponownie stworzyć ich ciała?
@APrough Mam na myśli ... gdyby tak nie było, to w zasadzie wszystko, co robisz w Borderlands, byłoby bezcelowe.Do diabła, z tego co wiem, nawet Przystojny Jack nie odradza się, a to on przede wszystkim odpowiada za system.
#2
+2
Gunzerker24
2016-03-15 18:19:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest bratem doktora Zeda, a NIE samym doktorem Zedem.W poradniku do gry roku wydanym przez firmę Brady Games jest powiedziane, że jest on rzeczywiście „złym bratem bliźniakiem praktykującego Fyrestone, doktora Zeda”.W rzeczywistości jest to powtórzone żartobliwie w Borderlands 2, podczas misji „Monster Mash (Part 3)”.Kiedy zwracasz się z misją do doktora Zeda, zobaczysz akapit ukończonej misji, który brzmi: „Jeśli uważasz, że doktor Zed jest przerażający, ciesz się, że nigdy nie spotkałeś jego brata”.Żartem jest to, że chociaż Vault Hunter, w który obecnie grasz, jak nigdy nie spotkał Dr.Neda, ludzie, którzy grali w The Zombie Island of Dr. Ned DLC dla Borderlands 1, będą pamiętać przerażającego sobowtóra Zeda.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...