Pytanie:
Jak grać magiem w Skyrim?
justinhj
2011-11-20 23:32:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie jestem guru w tego typu grach i staram się grać jako Mag. Na poziomie 6 mam kumpla ze straży imperialnej, który pomaga i większość rzeczy zabijam dość łatwo ogniem lub ognistą kulą. Niektóre rzeczy są po prostu zbyt trudne. Na przykład Lodowe Wilki. Po prostu leżą we mnie i jestem martwy, zanim zdołam wyrządzić wystarczające szkody.

Miałem trudności z Draugr Dreadlord. Zabił mnie i mojego kumpla około milion razy. W końcu wyciągnąłem stamtąd mojego kumpla, paraliżując Upiornego Władcę, a następnie pobiegłem do wejścia. Na szczęście zaczął hakować ducha przy wejściu do lochów i zabiłem go ogniem zza posągu, kiedy to robił.

W każdym razie szukam wskazówek, jak latać wroga jak w WOW, na inne sposoby żeby zdjąć ze mnie moby, podczas gdy ja regeneruję manę itp. Po prostu potrzebuję innej sztuczki oprócz "zabić go ogniem".

Po prostu wykorzystaj sztuczną inteligencję i spraw, by wróg uderzył w solidną ścianę, zadając jej magiczne obrażenia.
Zabij go ogniem, dla mnie dobrze. Moja pomocniczka Lydia czołgów, podczas gdy ja biegam i strzelam ognistymi bełtami.
@ sergio <3 AI tego moba pokonuje nahkiin dzięki temu: Dblocking ją za ścianą i zabijając ogniem ziejącym okrzyk: P
@Joren nie wszyscy grają na łatwych ...
@disponser: Tak, gram na Expert. Jedyną prawdziwą trudnością jest draugr, że jedno trafienie zabija twoje żałosne nieopancerzone 100 HP, ale możesz w zasadzie ogłuszyć ich podwójnymi rzucanymi ognistymi kulami / kulami, a przy odrobinie szczęścia twój pomocnik dostaje agro, więc nie odniesiesz obrażeń.
Trzynaście odpowiedzi:
#1
+56
Nahart Goldwood
2011-11-23 05:06:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak grać czystym magiem - AKA Czy ostatnio oszczędzałeś?

 • Dowiedz się, które elementy działają przeciwko którym wrogom (ogień w przypadku nieumarłych itp.)

 • Podwójne rzucanie, podwójne rzucanie, podwójne rzucanie

 • Wpływ

 • Czekaj, czy zapisałem?

 • Spróbuj dowiedz się, czy ta bitwa jest najlepsza dla obrażeń laski, czy obrażeń od czarów

  • Jeśli chcesz wyrównać swoje umiejętności maga, czasami będziesz musiał użyć zaklęć. Posiadanie super laski jest świetne, ale nie zamierzasz ulepszać Zniszczenia głównie za pomocą laski, chyba że masz jedną laskę i jedną ręką Błyskawicę itp., Więc używaj laski tylko wtedy, gdy nie możesz utrzymać swojej magii.
 • Ulubione uratują Ci życie i zmniejszą stres

  • Mogę użyć zbyt wielu ulubionych, ale jeśli Zapytaj mnie, moc wstrzymania gry, zebrania myśli i złapania odpowiedniego zaklęcia we właściwym czasie jest boskim wysłaniem. Umieść większość swoich zaklęć w ulubionych. Brzmi to sprzecznie z intuicją, ale nie chcesz mieć szansy na zdobycie autozapisu w bardzo złym momencie podczas przegrywania walki z bossem, otwierając menu ogólne i zapisując grę. Skoro już o tym mowa, wielokrotne zapisy też są koniecznością.
 • Ćwicz słabsze umiejętności na słabszych przeciwnikach (kraby błotne, wilki itp.) i idź z najlepszymi rzeczami w sytuacjach z bossami, na arenie

  • To nauczy Cię, jak lepiej celować i strzelać oraz rozwijać swoje umiejętności. Baw się dobrze! Spróbuj zabić wiele szybko poruszających się wilków jednym zaklęciem o małej mocy. To świetny sposób, aby poprawić swoje umiejętności celowania (jestem na PS3 - klawiatura + mysz IS oszukuje). Dowiedz się, ile obrażeń może wyrządzić każde zaklęcie. Jesteś magiem. Naucz się rzemiosła.
 • Użyj prawdziwych elementów magii

  • Stoły, filary, duże skały, zbiorniki wodne (wiesz, żywioły!) świetnie nadają się do gry w towarzyską grę w trzymanie się z daleka. Biegaj dookoła stołu, upuszczając mroźne runy lub ścianę mrozu i patrz, jak źli spadają jak muchy. Oczywiście używaj swoich ulubionych elementów.
 • Zaklęcie nie jest moją mocną stroną, więc używam go tylko do WZBUDOWANIA ARMII godnej Ery Turniej imperiów

  • Wyślij wojsko ... jeden po drugim. Oto zombie! Oto kolejny! I kolejny! Mógłbym to robić cały dzień.
 • Zapisałem?

 • Rozpylaj nisko, aby uzyskać więcej obrażeń obszarowych. Celuj wysoko, aby zadać więcej bezpośrednich obrażeń ciała.

 • Jedną ręką uzdrawiaj i niszcz i pozostań z wrogiem, pod warunkiem, że nie będzie w stanie strzelić do ciebie jednego lub dwóch.

 • Magicka to Health 4: 1

  • Nie jest to regułą, ale dla mnie co cztery razy robię Magicka zdecydowanie włóż jeden do Zdrowia. Nawet jako wysoki elf przechodzę przez wiele magii. Magicka to twój przyjaciel, a magicka regen to twój kochanek. Pamiętaj o tym.
 • To może nie być najlepsza metoda dla ciebie, ale nie używam pomocników

  • Jeśli nie mogę wyczarować kolejnego, skończę z kolejną osobą do zabicia. Czemu? Ponieważ strzelam zaklęciami w każdym miejscu i nie obchodzi mnie, kto się poparzy. Co zwykle wkurza moich towarzyszy i w końcu rzucają się na mnie. Poza tym chodzi o mnie i moją magię. Magia jest moim kopnięciem na boku.

Ten post był poświęcony mojej dziewczynie z College of Winterhold w Faralda. Brzydki jak grzech, ale utrzymuje mnie przy życiu. Wy, arcymagowie, wiecie, o czym mówię.

LALEM na „Czy uratowałem?” S. Tak wielu facetów może mnie zabić jednym trafieniem, w którym momencie natychmiast pytam "kiedy ostatnio zapisałem?"
„(Jestem na PS3 - klawiatura i mysz oszukują)” Nie chcę Cię głosować za ten głupi komentarz: P
To może być najzabawniejsza realistyczna odpowiedź, jaką dotychczas przeczytałem na tej stronie. Brawo!
To, że konsole nie zapewniają przyzwoitej kontroli w strzelankach z perspektywy pierwszej / trzeciej osoby, nie oznacza, że ​​użytkownicy komputerów PC oszukują.
#2
+32
Precog DragonBorn
2011-11-20 23:46:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Idź dalej. Pędź, wskocz na półkę, przejdź za filary, krzesła, stoły. Pozwól swojej magii zregenerować się, obrócić i wyrządzić więcej obrażeń przeciwnikowi, uciekaj i zmniejsz je.

Spróbuj także użyć pułapek znajdujących się w lochach na wrogach, nie tylko zadadzą one obrażenia na ciebie, ale też na innych.

Polecam zabrać powóz do Kolegium Magów w Winterhold, aby zdobyć dobry magiczny sprzęt i ulepszone zaklęcia.

Jako dodatek do tego, upewnij się, że bierzesz Uderzenie i Podwójne Rzucanie, jeśli masz oba, umieszczenie tego samego zaklęcia w obu rękach może pozwolić ci zabić wrogów salwą strzałów, ponieważ będą się zataczać po trafieniu. Odbywa się to poprzez aktywację obu rąk w tym samym czasie. Będziesz wiedział, że zadziałało, gdy ręce połączą się, by wystrzelić jedno większe zaklęcie.
#3
+10
Konerak
2011-11-21 00:34:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podczas bitwy korzystaj ze wszystkich dostępnych opcji:

 • Przed atakiem wzmocnij. Uruchom zaklęcia obronne, wypij miksturę, która przyspiesza regenerację zdrowia / magii.
 • Zacznij od skradania się i wyląduj zatrutą strzałą w ich klatce piersiowej.
 • Natychmiast wyczaruj coś, za czym się schowasz
 • Atakuj wrogów, używając magii, mikstur i okrzyków
 • Gdy nie masz już zdrowia / magii, użyj mikstur lub wycofaj się i chowaj na chwilę. > Jako mag pamiętaj:
  • Jesteś zależny od swoich zaklęć. Więc nie zapomnij ich nauczyć!
  • Wybierz ogień / mróz / szok w zależności od sytuacji.
  • Większość magicznego wyposażenia będzie lepsza dla maga niż zbroja.
  • Podczas zdobywania poziomów zawsze wybieraj magicka. Zawsze.
Zwiększenie zdrowia jest tak samo ważne jak magia dla maga.
W zależności od tego, jak grasz, moja postać Maga unika (czyli ucieka) większości obrażeń, ogłuszając przeciwników za pomocą podwójnego rzucania, więc zdrowie jest stosunkowo nieważne, a magia jest bardzo ważna.
Potrafię zamienić magię w zdrowie. 10 pkt. Magii jest warte więcej niż 10 pkt. Zdrowia, ponieważ mogę użyć jej do innych celów niż tylko zdrowie.
Przyjrzę się zaklęciu magii do zdrowia. Dzięki.
Chyba nazywa się Uzdrawianie
@Nicolas78 Tak, miałem na myśli wszystkie zaklęcia leczące. Miałem na myśli, że Magicka jest dla mnie więcej warta, ponieważ mogę jej używać do tego, co chcę w sytuacjach. Niektóre gry pozwalają na używanie Zdrowia (np. Vampire Bloodlet) do robienia różnych rzeczy, ale nie widziałem tego jeszcze w Skyrim.
„Większość magicznego wyposażenia będzie lepsza dla maga niż zbroja” Czy nie byłoby lepiej zrobić zbroję z zaklęciami przyjaznymi magom? Chcę powiedzieć, czy nie noszenie zbroi jest korzystne?
@justinhj Jedną z największych korzyści jest prędkość ruchu. Bycie dobrym w magii wymaga wielu inwestycji w atuty - a także może utrudnić opanowanie zbroi. Dodaj do tego zwiększone zużycie Staminy podczas sprintu (co jest ważne dla kitingu, co jest ważne jako Mag) i, cóż, dopóki nie osiągniesz 100 Zaklinania, stwórz kilka mikstur i kup bilet w jedną stronę do exploitsville, nie poprawisz Robes. * Szczególnie * szaty, takie jak [Szaty Archmaga.] (Http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Archmage's_Robes)
#4
+7
Kordos
2011-11-21 03:26:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zainwestuj w profit Uderzenie i użyj podwójnego rzutu zaklęć Zniszczenia na poziomie ucznia, aby „oszołomić” wroga.

Moim zdaniem jest to najlepszy sposób, aby uczynić grę znacznie łatwiejszą jako mag.
@CoreyCsuhta i dużo tandetniejsze.
#5
+3
Michael Gonzalez
2012-03-04 15:53:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po pierwsze, podobnie jak WoW, Skyrim ma kilka drzew magów, więc musisz zdecydować, na jakiego rodzaju magu chcesz się skupić.

Zniszczenie to standardowy elementalista, który niszczy wrogów ogniem / lodem / błyskawicami.

Zaklęcie jest tym samym, co Warlock WoW , łapiesz dusze i używasz przywołań do walki u boku ciebie.

Iluzja to kontrola tłumu, która służy do manipulowania wrogami.

Osobiście uważam, że na początku powinieneś skupić się na zniszczeniu i odbudowie. Zdobądź zaklęcia Dual Casting i Augment na początku, a będziesz niezwykle potężny. Najpierw tylko wzmocniłbym Ogień, a potem skupiłbym się na Przywróceniu. Z tego drzewa zdobądź podwójne rzucanie i regenerację many.

Regeneracja many jest kluczem do przetrwania jako maga. Będziesz rzucał wiele zaklęć zadających obrażenia, a następnie zatrzymywał się podczas regeneracji. Jeśli zrobisz to poprawnie, nie powinieneś potrzebować mikstur, chyba że jest nagły wypadek. Jeśli chodzi o przetrwanie, twoim przyjacielem są Heal i Fast Heal. Ustaw swoje klucze tak, aby szybko przełączały się między podwójnym rzucaniem Firebolt a podwójnym rzucaniem leczenia lub szybkiego leczenia.

To powiedziawszy, zużyjesz w ten sposób dużo many. Dlatego powinieneś kumulować Magię tylko przez pierwsze 30 poziomów. Nie potrzebujesz więcej niż 100 HP, ponieważ ci wrogowie, którzy mogą zrobić więcej, i tak mogą do ciebie strzelić, więc kumulowanie HP jest stratą. Zamiast tego planuj, gdy zostaniesz trafiony natychmiast, używając Fast Heal, aby odzyskać 75 HP. W miarę rozwoju możesz dodać 50 HP, więc potrzeba 2 szybkich uzdrowień (lub jednego podwójnego rzucenia, aby w pełni wyleczyć)

Jak wspomniałem powyżej REGEN i MAGICKA są kluczem do przetrwania. Biorąc to pod uwagę, twoja zbroja powinna składać się z premii, które zwiększają oba. W tej chwili na 40 poziomie mój mag używa:

 Szata Arcymaga: 100% Regeneracji Magii i +50 do Magii Morokei: Regeneracja 100% Magii Amulet Savosa Aren: +50 MagickaRing: +28 MagickaHands: + 20 MagickaFeet: +30 wytrzymałości 

Jak widać, praktycznie nie mam zbroi (łącznie tylko 45, a większość z nich to lekka zbroja). Zaletą jest to, że zabijasz wszystko bardzo szybko. Wadą jest to, że dużo leczysz i biegasz, aby odzyskać magię, gdy jest to konieczne, a czasami dostaję 1 strzał.

Od tego czasu zwiększam lekką zbroję i ciężką zbroję do 80%, a teraz mój sprzęt nawet w szatach maga może przyjmować trafienia bez problemu. Mogę tam stać, zostać trafionym i ledwo cokolwiek wziąć. Nawet mając 5 wrogów na moim miejscu, ledwo ranią, a potem szybko się leczą i natychmiast są znowu pełni. Ta metoda działa jak Disc Priest i praktycznie nie można umrzeć. Nawet walcząc ze smokami, mogę po prostu tam stać i leczyć się przez to, a następnie uderzyć je z powrotem.

#6
+1
Amy B
2011-11-21 04:02:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

zdejmij moby ze mnie, a ja regeneruję manę

Jeśli jesteś wysokim elfem, nie zapomnij o swojej codziennej rasowej zdolności do regeneracji się jak szalona przez 1 pełną minutę . Wszystko, co przetrwa nieprzerwane podwójne rzucanie błyskawic przez 1 minutę, powinno wygrać.

Także - sprawdź zaklęcie uspokajające. Pozwala to wyeliminować wrogów z walki. Możesz je rozdzielić lub jeśli je uspokoisz, możesz się odsunąć i ukryć.

Jeśli jesteś imperialny, nie zapomnij o swojej codziennej zdolności uspokajania.

#7
+1
SharpSteve
2011-11-23 02:50:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Poświęć trochę czasu na praktykę czarowania. Znajome zaklęcie czarowania jest bardzo słabe, ale atronach płomienia jest znacznie lepsze. Zapewniają dobrą tarczę przed mięsem i pewne obrażenia.

Sugerowałbym użycie towarzysza, takiego jak Lydia. Jako mag naprawdę potrzebujesz trochę czasu, aby wziąć udział w walce, posiadanie wezwania (a ostatecznie dwóch) plus towarzysza naprawdę pomaga.

#8
+1
Zauberin
2012-01-11 01:13:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem wysokim elfem i posiadam praktycznie wszystkie profity związane z awansem, przeznaczone do produkcji MP. Po pierwsze, przejdź do 100 zniszczeń i naucz się latać. A wicher okrzyk jest twoim przyjacielem. Tam, gdzie teraz jestem w grze, mój atronach płomienia zostaje wystrzelony 1-2, ale bycie podstępnym magiem z zaklęciami zniszczenia na poziomie mistrzowskim sprawia, że ​​wiele rzeczy jest mniej onieśmielających. I miej ze sobą milion mikstur MP i szybkość regeneracji MP + mikstury.

#9
+1
Ellivoc
2012-05-26 22:10:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przeczytałem to w innym poście na innym forum.

Wzmocnij lub przygotuj ten sprzęt, który zmniejsza koszt many na czas nauki w szkole magii.
Przykład szaty Arcymaga dają ci -15% do wszystkich szkół. Więc jeśli idziesz do szkoły w walce, to Zniszczenie, dodaj zaklęcia lub sprzęt, który zwiększa%, dopóki nie uzyskasz 100% obniżonego kosztu w tej szkole. Będziesz rzucać zaklęcia z tej szkoły za darmo.

Pewnie, że będziesz używał many do innych szkół, jeśli będziesz musiał je wymieszać, aby leczyć i tym podobne, ale do rzucania zaklęć, aby pokonać tłum możesz rzucać przez cały dzień i nadal mieć pełną pulę many. I znowu, 100% regeneracji many szat Arcymaga sprawi, że ta pula będzie dość dobrze utrzymana, mimo że regeneracja many bojowej wynosi tylko 1-3% normalnej regeneracji many.

Dodaj link do tego posta na innych forach lub forum.
#10
+1
Foo Barrigno
2013-10-04 16:34:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oto moje sugestie:

 • Skoncentruj się na szkołach do zadawania obrażeń. To prawie pozostawia Zniszczenie i Zaklęcie. Przywrócenie nieumarłych, jeśli chcesz, ale pozostałe dwa są Twoim głównym sposobem zadawania śmierci i obrażeń wrogom.
 • Możesz zignorować Przemianę zamiast lekkiej lub ciężkiej zbroi. Chociaż zbroja maga może stać się prawie tak potężna, jak zwykła zbroja i sięgnąć jej limitu, bardzo nieprzyjemne jest również okresowe jej odnawianie. Wolę lekką zbroję.
 • Jeśli masz zamiar użyć magii zniszczenia w końcowej fazie gry, MUSISZ mieć atut wpływający. Faktem jest, że magia zniszczenia w waniliowym Skyrim zadaje bardzo niskie obrażenia na wyższych poziomach. Ale jeśli jesteś sprytny i korzystasz z% redukcji kosztu zniszczenia sprzętu, będziesz mógł rzucać go w nieskończoność. Profit uderzenia oszołomi wrogów, gdy będziesz ich wysadzać powtarzającymi się kulami ognia o koszcie 0.
 • A propos - ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW CZARÓW O%. Zaklinanie jest niezbędne dla maga. Odczaruj niektóre szaty czeladnika, które znajdziesz - najłatwiej jest w College w Winterhold.
 • Alchemia jest całkowicie realną alternatywą dla przywracania i osobiście uważam ją za fajniejszą.
 • Na początku, miej zwolennika do tankowania, ale bądź gotowy na przeładowanie zapisu, jeśli zginą. Przypadkowe trafienie ich może być dość łatwe, zwłaszcza nowicjuszami zaklęciami zniszczenia i runami. Ale zwykle wpadają do pokoju i dają kilka sekund na ustawienie run, rzucenie wzmocnień lub zrobienie wszystkiego, co chcesz, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie.
#11
  0
indeed005
2011-11-21 04:58:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Upiorny władca Draugr ma prawdopodobnie 20 poziom. (Sprawdź w konsoli za pomocą getLevel) Jeśli masz poziom 6, to unikaj, jeśli to możliwe, dopóki nie będziesz mógł z nim walczyć w uczciwszej walce.

Fajne. Ostatniej nocy pokonałem ten poziom na poziomie 10 i było to trudne, ale możliwe.
#12
-1
Longcatcloud
2012-11-04 22:33:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

: D Masz problemy z gigantami na poziomie 3? Uzyskaj dualcasting i odmrożenia. Wycofaj się i kontynuuj wysadzanie go odmrożeniami. : D Zdobądź złoto, DUŻO złota na wczesny lvl! Nie może cię trafić raz! Tylko pamiętaj, aby mieć kilka mikstur magicznych! (Mam 160 HP, 100 punktów magii i staminy) (teraz jestem na 6 poziomie) Pamiętaj, mróz przeciwko walce wręcz, grzmot przeciwko innym magom i strzelanie do nieumarłych! >: D Nie do zatrzymania!

#13
-2
TheGamerDude
2013-10-04 08:10:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po pierwsze, nie marnuj ani jednego poziomu na magię. Czemu? ponieważ możesz zaczarować sprzęt, aby co najmniej 2 szkoły były całkowicie darmowe. Nie ma sensu wkładać punktów w magię, ani też nie ma sensu używać profitów zmniejszających rzucanie.

Jeśli planujesz kiedykolwiek grać na mistrzowskim lub legendarnym, POTRZEBUJESZ zainwestować każdy poziom w zdrowie. NIEZALEŻNIE JAKIEGO RODZAJU CHARAKTERU WYBIERASZ!

Nie trać też czasu na zbroje maga. Milion razy bardziej sensowne jest po prostu wybranie lekkiej lub ciężkiej zbroi, ponieważ w końcu osiągną one 567 pułap zbroi, którego nigdy nie osiągnie zbroja maga. Nie wspominając o tym, że nie musisz też niczego rzucać, po prostu jest tam na stałe.

Zniszczenie jest oczywistą koniecznością, ale nie marnuj korzyści. Nie używaj niczego, co nie jest ogniem. Jest to najtańszy koszt magii (zanim uzyskasz 100% redukcji rzucania), zadaje największe obrażenia, szczególnie w przypadku aspektu terroru z iluzji, który zapewnia dodatkowe 10 obrażeń wszystkim zaklęciom ognia. Zniszczenie i tak jest niesamowicie słabe na wyższych poziomach. Nie ma praktycznie nic odpornego na ogień poza atronachami, a tylko kilka rzeczy jest odpornych na ogień. Nie wspominając już o tym, że ogień ma najlepsze zaklęcie AOE w grze, kula ognia (dodam, że praktycznie nie da się tego przegapić).

Iluzja to twój najlepszy przyjaciel, kropka. Skradanie się + szaleństwo na grupie jest naprawdę niesamowite, po prostu siedzieć i patrzeć, jak wrogowie zabijają się nawzajem, podczas gdy ty po prostu zbierasz łupy w drugim pokoju! Pacyfikacja jest również naprawdę słodka, jeśli jesteś w trudnej sytuacji, to Twoja „karta wyjścia z więzienia bez więzienia”. Każdy profit jest przydatny (z wyjątkiem tych zmniejszających koszty)

Trenuj w przemianie do momentu, w którym możesz mieć 3x profity odporne na magię lub zaklęcia spamujące, aby je wyrównać. Paraliż jest przereklamowany, ponieważ iluzja i tak bardzo dobrze radzi sobie z kontrolą tłumu.

Zaklęcia też są koniecznością. Atronachy świetnie radzą sobie ze smokami lub czegokolwiek z magią, ponieważ rzucasz ten, który jest odporny na te obrażenia. Lordowie Dremora są ogólnie najlepsi, ponieważ zadają więcej obrażeń niż jakiekolwiek inne wezwanie.

Niektórzy ludzie przysięgają na wychowanych nieumarłych, ale uważam to za niepraktyczne. Po pierwsze potrzebujesz zwłok, po drugie większość z nich i tak nie jest zbyt imponująca, a w przeciwieństwie do atronach nie ma atutu, który zwiększałby obrażenia. Z atronach po prostu rzucasz je do woli i mogą zaistnieć sytuacje, w których nie ma żadnych zwłok w pobliżu.

Przywrócenie jest mniej przydatne po osiągnięciu poziomu 10. Alchemia jest twoim przyjacielem i jest 10 razy bardziej wydajna i skuteczna w leczeniu siebie, zwłaszcza że nie ma obciążenia kosztami magii. Szkolę się w przywracaniu tylko do momentu, w którym mogę zdobyć profit, który sprawia, że ​​wszystkie zaklęcia są lepsze przeciwko nieumarłym

I nie zapomnij, zanim uzyskasz 100% redukcji kosztów z zaklęć, wybierz wysokiego elfa, wyposażyć jak najwięcej wzmocnić magię lub zmniejszyć zniszczenia lub cokolwiek innego, jak tylko możesz (wyposażenie, które znajdziesz, nagrody za zadania itp.). Wiem, że na początku ciężko jest oprzeć się pokusie umieszczania punktów w magii, gdy zdobywasz kolejne poziomy, ale zaufaj mi, na dłuższą metę podziękujesz sobie, gdy grasz na legendarnym i Draugr Deathlord uderzy cię raz, zadając ponad 200 obrażeń. Każdy poziom zwiększam zdrowie, mam 567 limitu pancerza, a także 85% odporności na magię (limit), i NADAL jestem pokonany na legendarnym, jeśli jestem nieostrożny.

PAMIĘTAJ: najbardziej pojedynczy Ważną rzeczą, jaką możesz zrobić dla KAŻDEJ postaci, jest maksymalizacja alchemii, zaklinania i kowalstwa. Są po prostu must have, a także wzajemnie się uzupełniają. Po prostu nie używaj usterki eliksiru odbudowy wzmocnienia. Mówię o zadaniu bilionów obrażeń dowolną bronią lub o bilionach zdrowia. Zrujnuje wszelką przyjemność.

To okropna odpowiedź. Jest tam rozsądna rada, ale jest ona zakopana pod stosami obornika. Rozważ oczyszczenie go, aby spełniał minimalne standardy szacunku dla czytelnika? W przeciwnym razie zostanie po prostu pogrzebany w głosach przeciw i nikt nigdy więcej tego nie zobaczy.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...