Pytanie:
Jaki jest najlepszy typ gry, w której można awansować?
Yatrix
2011-10-28 02:02:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeszcze nie wiem, co sądzę o campfestie, jakim jest BF3. Podchodzę uczciwie, ale chcę zdobyć więcej broni. Jaki jest najlepszy typ gry, w którym można awansować, czy też wszystkie są w większości takie same?

Więcej broni nie zapewni ci lepszej broni. Jeśli tego właśnie szukasz, wybierz typy TDM, które przyniosą ci więcej zabójstw, a tym samym więcej opcji wyposażenia twojego sprzętu. Niezła optyka bliskiego i średniego zasięgu, taka jak KOBRA, zdecyduje między szybkim zabiciem a szybką śmiercią.
przy okazji. http://gaming.stackexchange.com/questions/41498/when-playing-conquest-where-are-all-of-those-points-coming-from/41658#41658
Awansuję tutaj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/3213e64f-0f87-43ab-abb3-4b67564aec7d/MM-METRO-MANIACS-3000-TICKETS-64-SLOT-ADAPT/ Mnóstwo XP do poruszania się, szczególnie z Ammo- lub apteczką. Zwłaszcza, że ​​tunele są ciasne, ludzie są zawsze w zasięgu twoich rzeczy. Często wiąże się to z innymi problemami, takimi jak spam granatowy. Jednak przez większość czasu mam pozytywne K / D.
Osiem odpowiedzi:
#1
+14
Mr Smooth
2011-10-28 03:25:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Najlepsze tryby gry, w których można zdobywać kolejne poziomy, to Podbój i Pośpiech.

Powodem, dla którego te dwa są najlepsze, jest to, że zawierają cele warte wiele punktów.

Najszybszy jest prawdopodobnie podbój, ponieważ zdobycie punktu (w tym najpierw zneutralizowanie punktu) da ci 450 punktów (350 za pomoc w przejęciu) i jest wiele punktów do zdobycia w rundzie. Ponadto, jeśli zabijesz kogokolwiek w strefie wpływów flagi, zyskasz dodatkowe 30 punktów za każde zabicie.

Pośpiech jest drugim w kolejności, ponieważ możesz również zdobyć 600 punktów za cel (100 za uzbrojenie, 500 za zniszczenie. Tylko 200 za rozbrojenie) zagrane, ale nie jest ich tak dużo i trudniej jest uzyskać obronę itp.

Po ostatniej nocy nie wiem, czy będę grał dużo dłużej. Doceniam jednak pomoc. Dam to trochę więcej czasu. Wygląda na to, że Podbój jest czymś w rodzaju Dominacji CoD.
@Yatrix Bardziej adekwatnie, Dominacja CoD jest czymś w rodzaju Podboju.
Nie, powiedziałem, co miałem na myśli. W każdym razie dzięki. Wolę TDM i myślę, że "system" odradzania prawie zrujnował mi grę pod tym względem. Ale dzięki za odpowiedź.
Ponieważ nie wiem wystarczająco dużo o grze, aby samemu wybrać właściwą odpowiedź, wybrałem najwięcej głosów.
Bezcelowe, losowe pojawienie się TDM i DM również zrujnowało mi tę grę. Do zobaczenia na MW3!
@SeanGallagher Tak, ja też nienawidzę tarła w BF3. Ale dla Twojej wiadomości, ostatnio dość dużo gram w MW3, a tarło nie jest dużo lepsze. Jest lepiej, ale niewiele.
@SeanGallagher Opóźnienie zabiło MW3, wróciłem do BF3 !!! Wydaje mi się, że poprawki odradzania są dzisiaj dostępne. Wracaj, jeśli masz dość opóźnionych MW3 i kampowych map. Świetna zabawa.
Tarło wciąż przyprawia mnie o bóle głowy. Losowe odrodzenia są bezpośrednio w pobliżu wroga, a odradzanie się w drużynie i tak jest do niczego.
#2
+13
Zypher
2011-10-28 03:22:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Powiedziałbym, że idź z Conquest. Możesz otrzymać +200 (+150 za pomoc) za zneutralizowanie flagi i +250 (+200 za pomoc) za zajęcie flagi. Oprócz normalnych punktów walki i punktów porządku drużynowego, które otrzymałeś. Podczas długiej gry - szczególnie tej, w której toczy się gorąca rywalizacja, możesz zdobyć sporo punktów, przechodząc od flagi do flagi.

W rzeczywistości dostajesz 200 punktów za zneutralizowanie, 250 za limit. 150 i 200 to asysty.
ahh dzięki, prawie zawsze jestem w skoordynowanym składzie, więc rzadko jestem sam.
Znalazłem się jako dowódca drużyny w kilku meczach podboju. Ustawienie celu drużyny na flagę, w której toczy się najwięcej rywalizacji (lub aktualnie kwestionowana), dawało dużo punktów za niewielki wysiłek. Zakładam, że przyniosło to również korzyści mojej drużynie, która również walczyła o te flagi.
Zgadzam się z powyższą odpowiedzią / komentarzami. Chciałem tylko dodać, że wierzę, że te metody najlepiej sprawdzają się jako Inżynier, wykorzystując różne czołgi. Oprócz powyższego szczegółowego podziału punktów możesz uzupełnić o naprawy.
#3
+3
ROCKZ
2011-10-31 08:26:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podbój zapewni Ci najwięcej PD, jeśli zrealizujesz cel. Jeśli dobrze sobie radzisz ze swoją bronią, powinieneś wypróbować Team Deathmatch. W TDM wszystkie mapy są odcięte na mniejszym obszarze, a każda runda trwa mniej niż 15 minut. Ponadto, jeśli wybierasz się na gwiazdy serwisowe dla swojej broni, TDM jest najlepszą opcją, ponieważ mecze są zorientowane na walkę piechoty. Ponieważ jednak chcesz odblokować więcej broni, wymagałoby to podniesienia poziomu swojej klasy. Podbój byłby najlepszym sposobem na zdobycie XP dla twoich klas.

#4
+3
Chris S
2011-12-11 04:44:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To trochę odbiega od pytania, ale jeśli lubisz grać w medyka, odkryłem, że wybranie serwera dla 64 graczy z mapą Metro to świetny sposób na awans. Możesz zdobyć 500 XP lub więcej z wąskich gardeł przy ruchomych schodach za jedną śmierć.

#5
+2
spiky
2012-10-28 22:54:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

TDM jest najlepszy, ponieważ jest dużo akcji i łatwiej jest zabijać, nie wspominając o tym, że w Battlefield 3 jest teraz tak wielu graczy, że nie możesz przejąć flagi.

#6
+2
Juh
2013-01-09 15:00:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

TDM rzeczywiście jest najlepszy. Weź małą mapę CC, taką jak Kanały Noshar w TDM, po prostu zygzakiem przez pojemniki i zabijaj. 32 vs 32 man 1000 ppm nie może być osiągnięte z innymi trybami gry, flagi ograniczające punkty są dla noobów. Po prostu zabij.

#7
  0
Jarrell
2013-04-25 23:22:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Gorąco zasugerowałbym kanał Noshahr z przedłużonymi biletami powrotnymi! zazwyczaj zbieram ponad 7 tysięcy punktów, nawet jeśli nie jestem na trzech pierwszych pozycjach: D mam nadzieję, że to pomogło

#8
-1
maza
2013-08-09 09:24:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kanały Noshar to zdecydowanie najlepsza mapa dla XP. To szybkie tempo, natychmiastowe zabójstwa i wiele wstęg do wygrania. Jedyną złą rzeczą jest skrócony czas, w którym można kogoś ożywić :(To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...