Pytanie:
Jak efektywnie zarabiać dużo pieniędzy?
galacticninja
2012-12-12 12:20:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Far Cry 3 ma stosunkowo kosztowną ekonomię przedmiotów, IMO, a pieniądze są trochę trudne do zdobycia, gdy jesteś na wczesnych etapach gry. W porównaniu z niektórymi innymi grami, w które gram, muszę często grindować zabijanie ludzi i ręcznie zbierać łupy z każdej upadłej osoby, aby zdobyć trochę pieniędzy.

Jakie są skuteczne sposoby zdobyć duże pieniądze (maksymalne pieniądze za minimalny wysiłek, najlepiej metody, które są powtarzalne) w Far Cry 3?

EDYCJA: Chciałbym to dodać w dalszej części gry, pieniądze nie są już problemem. Mój problem polega teraz na tym, gdzie je wydać. Mimo że mój portfel osiągnął maksymalną pojemność, wciąż osiągam limit. =)

Osiem odpowiedzi:
#1
+22
JohnoBoy
2012-12-12 14:14:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam odwrotny problem, mam za dużo pieniędzy, więc muszę postępować inaczej niż ty ...

Oto, co powinieneś zrobić, aby zarabiać pieniądze (lub oszczędzać na wydatkach):

 1. Nie kupuj broni . Gdy odblokujesz wieże radiowe, broń odblokuje się bezpłatnie u sprzedawców. Zbieranie broni, której nie kupiłeś / odblokujesz wrogom, wydaje się odblokowywać ją również za darmo. Istnieje kilka "Broni charakterystycznych", które są odblokowywane po pewnym kamieniu milowym (np. Ukończeniu wystarczającej liczby misji, podbiciu posterunków), są to drogie, potężne wersje innej broni z fabrycznie zainstalowanymi modami i malowaniem, nie trzeba dodawać, że kosztują więcej same modyfikacje, czasami są tego warte.
 2. Nie kupuj lekarstw. Przygotuj strzykawki lecznicze.
 3. Nie kupuj kamizelek kuloodpornych. Strata pieniędzy IMHO.
 4. Wyprzedaj łupy. Kiedy zbierasz ciała / skrzynie, zwykle dostajesz przedmiot oraz trochę gotówki. Często odwiedzaj dostawców i sprzedawaj te rzeczy.
 5. Zwiększ pojemność łupów. Wydłuży to czas między „sprzedażą wizyt”.
 6. Uaktualnij swój portfel. Nie chcesz stracić pieniędzy, ponieważ złupiłeś skrzynię lub ukończyłeś misję, gdy była pełna.
 7. Wydawaj pieniądze na mapy, ale tylko jeśli jesteś typem odkrywców. Pokazują one lokalizacje skrzyń z łupami na mapie, kosztują sporo, ale powinny zwrócić inwestycję, jeśli zejdziesz z drogi, by łupić skrzynie.
 8. Wykonaj poboczne wyzwania. Gwiazdy na twojej mapie reprezentują wyzwania punktowe, których możesz spróbować i zdobyć premię XP, a także gotówkę, gdy osiągniesz określony wynik. Istnieją inne wyzwania, takie jak wyścigi i hazard, które wymagają zapłaty, aby grać, ale wynagrodzenie jest możliwe tylko wtedy, gdy odniesiesz sukces. Zapisz przed nimi i doładuj, jeśli straciłeś pieniądze.
 9. Wyprzedaj nadmiar skórek. Sprawdź przewodniki rzemieślnicze online. Sprawdź, czy potrzebujesz skórek, które masz w ekwipunku, jeśli nie, sprzedaj. Sprawdź, czy w Twojej okolicy nie ma zwierząt o dobrych wartościach skór i poluj na nie w poszukiwaniu ich skór. Tygrysy mają najwyższą wartość skórki, ale stwierdziłem, że kazuary, choć mają średnią wartość skórki, są łatwiejsze do polowania i występują w dużych paczkach. Rekiny też nie są zbyt trudne do polowania, gdy są blisko plaży.
 10. Istnieje kilka umiejętności, które pomagają w zdobywaniu pieniędzy, są one jednak odblokowywane pod koniec gry. Dealmaker , który daje 25% więcej gotówki przy sprzedaży łupów; Penny Pincher , dzięki któremu na zrabowanych ciałach pojawia się więcej pieniędzy; i Loot Takedown , który automatycznie ograbia ciała, gdy wykonujesz nokaut (zabójstwa z bliskiej odległości działają, nie jesteś pewien, czy działa z nokautami / rewolwerowcami / granatami).
 11. Użyj zasobników amunicji pickup zamiast kupować amunicję. Uzupełnianie całej amunicji u sprzedawców daje pewną zniżkę, ale wiele misji w grze i kilka placówek wroga ma dostępne zasobniki amunicji. O ile naprawdę nie masz za mało amunicji, możesz bezpiecznie rozpoczynać misje bez wcześniejszego kupowania amunicji. Po przejęciu wrogich placówek rozglądaj się za skrzynkami z amunicją, zwykle przy drzwiach prowadzących do lokacji szybkiej podróży / sprzedawcy. Mogą one zniknąć, gdy lokalizacja stanie się przyjazna i ponownie ją odwiedzisz.
"*** Nie kupuj broni. ***" To właściwie to. Broń jest zbyt droga, biorąc pod uwagę, że i tak można ją odblokować za darmo. „* Mam za dużo pieniędzy, więc muszę postępować inaczej niż ty… *” W której części gry jesteś? W późniejszych częściach gry dostaję więcej pieniędzy (prawdopodobnie z powodu misji i ponieważ ulepszyłem / odblokowałem wiele moich rzeczy).
Jestem w rozdziale 3 lub 4, nie robię zbyt dużego postępu w historii, ale wykonuję wszystkie dostępne poboczne wyzwania związane z polowaniem / zabijaniem i eksploruję wiele, aby zebrać relikwie / skarby.
Mapy skrzyń z łupami nie są warte swojej ceny IMO. Kosztują 1500 $ - musisz otworzyć całkiem sporo skrzyń, dopóki nie odzyskasz tych pieniędzy - a skrzynie z łupami nie są trudne do znalezienia. Większość z nich znajdziesz przy budynkach, które i tak pojawiają się na mapie.
#2
+7
galacticninja
2012-12-16 11:35:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aby dodać do tej odpowiedzi (są one również ważniejsze we wcześniejszych środkowych częściach gry, podobnie jak w późniejszych częściach gry, pieniądze nie będą już problemem):

 • Opcja „Uzupełnij ekwipunek” przy zakupie w sklepie uzupełnia amunicję do wszystkich wyposażonych broni, przedmiotów miotanych i materiałów wybuchowych z 20% zniżką. Kupuj te przedmioty za pośrednictwem tej opcji, gdy tylko jest to możliwe.

 • Aby ułatwić sprzedaż przedmiotów, dla których „Zalecane użycie” to „Sprzedaj”, podczas sprzedaży użyj opcji „Szybka sprzedaż”. Spowoduje to automatyczną sprzedaż wszystkich przedmiotów „Zalecane użycie: Sprzedaj”. Pozwoli to zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności ręcznej sprzedaży każdego z tych przedmiotów.

 • „Szybka sprzedaż” nie sprzedaje automatycznie skór zwierzęcych, więc musiałbyś ręcznie sprzedać każdą otrzymaną sztukę skóry. Ponieważ polowanie, znalezienie zwłok i skórowanie zwierząt również zajmuje trochę czasu, nie polecam tego robić, jeśli chcesz szybko zarobić (zwłaszcza na początku części gry, w których nie masz dostępu do potężnej broni do zabijania zwierząt).

 • Weź ze sobą narzędzie naprawcze. W przypadku częstego zdarzenia losowego wojownik Rakyat lub cywil ma samochód, który wymaga naprawy na poboczu drogi. Naprawienie go za pomocą narzędzia naprawczego da ci 50 USD.

 • Splądrowanie każdego martwego wroga zajmuje trochę czasu, ponieważ musiałbyś znaleźć zwłoki każdego poległego wroga ( co nie jest łatwe w większości sytuacji ) i poczekaj, aż animacja „wyszukiwania” zakończy się dla każdego. Aby zaoszczędzić czas:

  • W zadaniach „WANTED: Dead” upewnij się, że przynajmniej splądrowałeś osobę, którą musisz zabić nożem. Zwykle (lub prawdopodobnie zawsze ) nosi przy sobie drogi przedmiot.
  • Umiejętność „ Eliminacja łupów” pozwala automatycznie łupić wrogów zabitych w walce wręcz. Używaj z umiejętnością „ Chained Takedown”, aby uzyskać więcej zabawy (i szybsze zbieranie łupów).

 • Powtarzanie porady Nie kupuj broni! (z wyjątkiem charakterystycznej broni). To chyba najważniejsza rada, zwłaszcza we wcześniejszych częściach gry, bo broń jest droga. Po prostu aktywuj jak najwięcej wież radiowych, aby otrzymać broń za darmo. Zwykle chciałbyś zaoszczędzić pieniądze, kupując dodatki do broni, broń sygnowaną (które są drogie, ale bardzo wydajne i pozwalają na więcej załączników w porównaniu do ich niepisanych odpowiedników) i mapy (które pokażą lokalizację łupów i przedmiotów kolekcjonerskich, co prowadzi do większej ilości pieniędzy [i PD]).

Marnowanie miejsca na broń na narzędzie naprawcze w nadziei na zdobycie 50 $ wydaje się nieco ekstrawaganckie.
@kotekzot Nie we wczesnych środkowych częściach gry. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że możesz * użyć * narzędzia naprawczego do naprawy własnych pojazdów. Nie nazwałbym tego „stratą czasu”. Ponadto zdarzenie losowe „zepsuty pojazd” jest * powszechnym * zdarzeniem powracającym (które szanse na to, że go spotkasz, zwiększają się wraz z wyzwoleniem większej liczby placówek). Nie liczysz tylko na 50 dolarów. Możesz zarobić więcej, po prostu wędrując po okolicy. W każdym razie, w porównaniu [z zarabianiem pieniędzy przez pokera] (http://gaming.stackexchange.com/a/96521/4797), prawie każdy inny sposób oszczędzania lub zdobywania większej ilości pieniędzy nie jest tak efektywny.
#3
+5
Nickles
2012-12-19 10:30:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Poker, prosty i prosty. Zapisz zanim zagrasz. Wejdź all-in z co najmniej jedną kartą figury, zwłaszcza jeśli myślisz, że będzie to wysoka karta, inni zwykle pasują, a ci, którzy tego nie robią, zazwyczaj pokonują i szybko zabierają wszystkie ich żetony. Jeśli wpadniesz, załaduj ponownie i zrób to ponownie. każda gra daje ci 1k, więc możesz w mgnieniu oka wypełnić swój portfel. Zdecydowanie najbardziej efektywny sposób na zarabianie pieniędzy.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami innych, aby nie marnować pieniędzy, mają rację, ale nie tak bardzo, jak ich metody zarabiania pieniędzy. Powinieneś uczciwie po prostu je zignorować, ponieważ ostatecznie są stratą czasu. Po prostu trzymaj się pokera, aby zarabiać pieniądze, zbieraj skóry / skórki tylko wtedy, gdy potrzebujesz ich do ulepszenia sprzętu. Naprawdę powinieneś starać się zawsze trzymać rośliny do receptur w swoim ekwipunku, abyś mógł zrobić to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz. Wszelkie inne śmieciowe przedmioty lub skórki to tylko strata miejsca.

Głosowano za. Gra w pokera to dobry punkt. W moim przypadku gram tylko wtedy, gdy wymaga tego zadanie, więc nie od razu zauważyłem jego potencjał we wcześniejszych częściach gry. (Natychmiast wyczerpałem swój portfel, kiedy wygrałem tę jedną grę pokerową związaną z zadaniami, w którą grałem). Zwykle unikam hazardu w grach, ponieważ cóż ... dzięki zapisywaniu i wczytywaniu są one prawie oszustwami. =) Dobra uwaga na temat pokera.
#4
+2
spursnation
2013-01-01 08:11:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Łatwo złap łódkę i przejedź się po rekinach. Zdobądź profit, który daje ci dwie skórki na zwierzę, a otrzymasz 60 $ za każdego rekina. W ten sposób w pobliżu wioski startowej mam tony. To działa, zaufaj mi.

Nie wiedziałem, że możesz przejechać rekiny łodzią. Zwykle używam łodzi z zamontowanym karabinem maszynowym i strzelam z niej do rekinów. Porozmawiaj o przesadzie. =)
#5
+2
Panasoni
2013-01-08 11:31:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Poker to niesamowicie wspaniały sposób, ale jeśli czujesz, że oszukujesz, zagraj w wyścigi na skuterach wodnych w pobliżu wyjścia z wioski Amanaki w pobliżu rzeki. 120 dolarów co minutę i dziesięć sekund. Naprawdę dobre pieniądze.

#6
+1
Tony
2013-01-12 15:33:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Uważam, że wyzwanie snajperskie, w którym strzelasz do ptaków, to szybkie pieniądze, chociaż może być na drugiej wyspie, więc nie jest pomocne we wczesnej fazie gry.

#7
  0
Sxcel
2012-12-26 12:05:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zagraj w rzucanie nożem w strefie startowej. Nowicjusz jest łatwy do pokonania i daje ci 50 dolarów za każdą wygraną, co zajmuje około 1-2 minut.

#8
  0
Xian
2013-03-15 04:09:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jedną z dobrych opcji na szybkie zarobienie pieniędzy na początku gry jest wyzwanie ze snajperem przez czerwone skały. Jest to dość łatwe i jeśli osiągniesz najwyższy wynik, to 500 $ za około 3 minuty pracy.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...