Pytanie:
Czy mogę grać w Guitar Hero lub Rock Band na moim komputerze?
Ivo Flipse
2010-07-08 00:39:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy jest jakiś sposób na granie w Guitar Hero lub Rock Band na moim komputerze?

Zastanawiam się również, czy istnieje sposób, aby instrumenty działały na komputerze.

Jakieś sugestie ?

Siedem odpowiedzi:
#1
+18
Ignis Umbrae
2010-07-08 00:51:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kilka gier Guitar Hero zostało wydanych dla systemów Windows i Mac, w tym Guitar Hero III, Guitar Hero: World Tour i Guitar Hero: Aerosmith, a instrumenty oparte na USB powinny z nimi współpracować. Żadna z gier Rock Band nie została jednak wydana na PC, a wzajemna kompatybilność jest ogólnie zła.

Wypróbuj Frets on Fire, aby uzyskać darmową grę w stylu Guitar Hero, która współpracuje ze wszystkimi instrumentami konsolowymi. Aby uzyskać szczegółowe informacje, sterowniki i tym podobne, zobacz stronę Frets on Fire Wiki na temat używania kontrolerów Guitar Hero i Rock Band. Wiele piosenek z serii Guitar Hero i Rock Band zostało przekonwertowanych do użytku z Frets on Fire, a istnieje ogromna baza treści tworzonych przez użytkowników: zobacz wiki, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnych pakietów utworów.

Czy mogę używać prawdziwej gitary?Jakiego interfejsu potrzebuję?
#2
+8
lkraav
2010-09-19 17:17:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Performous to fajna alternatywa dla Guitar Hero / Rock Band na PC. Open source, kompatybilny z instrumentami GH i RB, większość piosenek z gier konsolowych jest dostępnych w sieci w paczkach, niektóre funkcje gier są już zaimplementowane lepiej niż gry na konsole.

#3
+5
GalacticCowboy
2010-07-08 00:44:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Frets On Fire - darmowy klon o otwartym kodzie źródłowym korzystający z klawiatury.

Kontrolery Xbox mogą działać na PC - nigdy tego nie próbowałem, ale widziałem wideo i jakiś program, który używał zestawu perkusyjnego Rock Band na PC.

#4
+4
Macha
2010-07-08 00:48:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Guitar Hero III był dostępny na PC. Jednak najwyraźniej była znacznie gorsza od wersji konsolowych.

#5
+2
Cold Head Skillet
2016-03-23 01:12:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgadzam się z Ignisem Umbrae, ponieważ Guitar Hero ma 3 wersje wydane na PC. Jednak Rock Band na razie nie jest dostępny na PC.

Ale jest na to dobra wiadomość, jeśli osiągniesz cel, tj. Jest projekt tej samej grupy twórców i zespołu rockowego, który po swoim ostatnim rzucie mi RB4 na PS4 i XBOXone, odpalił RB4 PC.

Tutaj jest link do więcej informacji: RB4 FOR PC

Z drugiej strony, Frets on Fire (FoF) ma silną konkurencję, podobną do tego programu o nazwie Phase Shift (PS), osobiście uwielbiam ten program. Jest absolutnie równy FoF, wyjątek nie ma instrumentu wokalnego, a grafika PS jest znacznie powyżej FoF.Jest również konfigurowalna na zmianę 'Themes' na przykład, tutaj zostawiam link do programu:

PHASE SHIFT (ostatnia wersja v1.7)

A tutaj różne „motywy”, które możesz wybrać dla PS. (Te tematy są od czasu do czasu aktualizowane w zależności od projektanta, więc sugeruję zasubskrybowanie ich własnych kanałów, aby być bardziej świadomym):

TEMATY DO ZMIANY FAZY: (GH / RB):

GUITAR HERO II- GUITAR HERO III- GUITAR HERO METALLICA- GUITAR HERO 5 (W TRAKCIE - DEMO) - GUITAR HERO WARRIORS OF ROCK

ROCK BAND 2- ROCK BAND GREEN DAY- ROCK BAND THE BEATLES - ROCK BAND 3 ROCK BAND 4

Pozdrowienia.

#6
+2
Igroorg
2020-02-07 17:13:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aktualizacja 10 lat później:
Teraz możesz grać w Rock Band, Rock Band 2, Rock Band 3, Green Day Rock Band, The Beatles Rock Band i LEGO Rock Band za pomocą emulatora RPCS3 PS3.

Możesz także zagrać w dowolną grę Rock Band / Guitar Hero przy użyciu emulatora Dolphin (wadą jest jakość grafiki i dźwięku) oraz w dowolną grę Guitar Hero na RPCS3 z niezsynchronizowanym dźwiękiem, ale jeślitwój komputer jest wystarczająco silny, desynchronizacja może być nawet niezauważalna.

Czy możesz powiedzieć, że „wadą jest jakość”?Jakość jest ogólną miarą doskonałości lub synonimem własności, więc to wyrażenie jest bezsensowne.
#7
-1
DoughDom
2018-09-26 10:07:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje program o nazwie Clone Hero, używany przez większość streamerów na żywo z gitarowymi bohaterami, a także zwykłych graczy, który można pobrać na komputer.W rzeczywistości jest trochę lepszy niż normalny Guitar Hero, ponieważ możesz łatwo pobierać piosenki i listy przebojów, prawie tak szybko, jak twój komputer może pobierać i rozpakowywać.Link do pliku wideo do pobrania jest tutaj:

Istnieje również dokument online z linkami do pobrania różnych setlist z aktualnych gier Guitar Hero i Rock Band, dzięki czemu możesz odtwarzać wszystkie utwory z tych gier: https://docs.google.com / spreadsheets / d / 13B823ukxdVMocowo1s5XnT3tzciOfruhUVePENKc01o / htmlview? sle = true # gid = 0


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...