Pytanie:
Jak usunąć dane zapisu w Elite Beat Agents na Nintendo DS?
cowgod
2010-07-08 04:20:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kupiłem używane Elite Beat Agents i nie ma wyraźnego sposobu na usunięcie danych zapisanych w grze od poprzedniego właściciela.

Czy istnieje sposób na zresetowanie gry?

Co to za gra?
Po prostu mocno dmuchnij w szpilki.
Dwa odpowiedzi:
#1
+13
Mushu
2010-07-08 06:57:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest to w podręczniku na stronie 11, ale na wypadek, gdybyś nie dostał instrukcji do używanej gry:

  1. Uruchom grę, poczekaj, aż pojawi się ekran z czerwonymi literami Nintendo na czarnym ekranie.
  2. Następnie naciśnij ORAZ przytrzymaj przyciski L, R, A, B, X i Y wszystkie w tym samym czasie.
  3. Daje to opcję usunięcia zapisanych danych.
#2
+2
Kevin Yap
2010-07-08 04:23:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niektóre gry oferują kombinację przycisków wciśniętych w menu głównym lub na ekranie tytułowym, która umożliwia usunięcie wszystkich zapisanych danych. Zwykle jest to w instrukcji obsługi lub możesz to sprawdzić.

(Zwykle miękki reset oznacza sposób na wyłączenie i włączenie konsoli do gier łatwiejszy niż przesuwanie / naciskanie przycisku zasilania przycisk.)

Wszystkie gry są inne, ale wszystkie te, które napotkałem, zdecydowanie mają na to sposób, więc jak mówi Mew2468, lepiej poszukać instrukcji lub menu lub opublikować konkretną grę.
Zaktualizowałem pytanie, aby nazwać grę. Błędnie założyłem, że to ta sama kombinacja przycisków we wszystkich grach, więc ułożyłem pytanie bardziej ogólnie.
Tak, to trochę zagmatwane, że nie ma uniwersalnego sposobu na usunięcie zapisanych danych. I myślę, że masz na myśli bardziej szczegółowe. :)
@Kevin Chociaż nie ma uniwersalnego sposobu, czy są jakieś sposoby używane na tyle powszechnie, że warto je wypróbować w grach, których nie jesteśmy pewni?
@Fambida: Metoda, na którą odpowiada MarmouCorp (A + B + X + Y + L + R podczas uruchamiania) jest powszechna.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...