Pytanie:
Jaki jest sekret grania w Snajpera?
korrasaur
2013-03-22 07:27:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lubię grać w TF2 i spędziłem ostatnie pół roku, próbując poprawić swoje umiejętności.

Jedyny problem, jaki mam, to gra w Snajpera. Wielu profesjonalistów mówi mi, że to łatwe zajęcia, że ​​to po prostu zajęcia typu „wskaż i kliknij”. Jednak doświadczyłem wielu problemów. Nie mogę konsekwentnie strzelać w głowę, chyba że stoję w absolutnym bezruchu, co zwykle powoduje, że mnie zabijają. Mam również problem z przewidzeniem, gdzie poruszają się wrogowie.

Widziałem wiele filmów o rywalizujących snajperach, którym celowanie, strzelanie i strzelanie w głowę zajmuje mniej niż 2 sekundy.

Jak mogę poprawić grę w Snajpera? Czy są jakieś tajemnice związane z graniem na tych zajęciach?

niektóre odpowiedzi w http://gaming.stackexchange.com/questions/21817/how-can-i-aim-better-kill-people-more-often-in-first-person-shooters mogą Ci pomóc.
Zrezygnowałem z grania w dobrego Snajpera z tych samych powodów, co ty.
Wiem, że to wymaga dużo praktyki. Ale praktyka mi tego nie pomoże, ponieważ bez względu na to, jak bardzo się staram, po prostu nie mogę dobrze wycelować
Bądź uprzejmy, skuteczny i miej plan zabicia każdego, kogo spotkasz. Celuj także w głowę.
Potrzebujesz też przyzwoitej liczby klatek na sekundę. Odkryłem, że granie w snajpera przy niskich wartościach fps jest po prostu daremne.
Siedem odpowiedzi:
#1
+43
Phillip Elm
2013-06-23 06:36:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oto krótki poradnik sytuacyjny dotyczący gry Snajperem w TF2. Dostosuj wskazówki do własnego stylu gry.

O ile nie zaznaczono inaczej, będę używał 2Fort jako przykładów umieszczenia w tym przewodniku.

Uwaga: to został napisany w 2013 roku. Niektóre szczegóły mogą już nie być dokładne.


Porady ogólne

 1. Nie pij obsesyjne ilości kawy grając w snajpera. Uważam, że trzęsą mi się ręce, kiedy poświęcam dużo uwagi, i staję się okropnym snajperem.
 2. Nie bądź zarozumiały. Jeśli spędzasz więcej czasu na gadaniu bzdur, ludzie będą chcieli cię bardziej zabić, a zauważysz, że odchodzisz od TF2 z negatywnym nastawieniem.
 3. Bądź uprzejmy . Uzupełnij innych doświadczonych snajperów i powiedz im, że nie możesz się doczekać kolejnej gry przeciwko nim w przyszłości. Gwarantuje to, że nawet jeśli drugi snajper jest lepszy od ciebie, będzie cię szanował i prawdopodobnie publicznie komplementuje twoje umiejętności snajperskie również na serwerze. (Chyba że drugim snajperem jest BM, w którym to przypadku inni gracze mogą stanąć w twojej obronie)
 4. Nie strzelaj przed innymi przyjaznymi snajperami.
 5. Nie używaj brzytwy. Zamiast tego użyj Sikwonda. Zobacz sekcję Sikwondo poniżej.
 6. Użyj Bushwacka.
 7. Nie bądź bezużyteczny, gdy w bazie panuje cisza. Członkowie przyjazni walcząc w zwarciu / Sikwondo, aby upewnić się, że nie są szpiegami, i uważać na nadchodzących wrogów. (I faktycznie to wywołaj)
 8. Mów głośno w użyteczny sposób - jeśli możesz przywołać przydatne informacje, zrób to.
 9. Wyłącz przyspieszenie myszy i synchronizację pionową. Zapewnia to spójne wrażenia snajperskie.

Karabiny snajperskie

 1. Karabin snajperski: Ten karabin sprawdza się w większości sytuacji. Nie ma kar za obrażenia, żadnych efektów specjalnych i można na nim polegać w większości sytuacji. Używam go w 90% przypadków.
 2. Machina : ten karabin dobry na pozycje obronne, na których prawdopodobnie nie będziesz potrzebować celowania innych graczy. Przy pełnym naładowaniu może przebić więcej niż jednego wroga. Nie możesz go strzelać, chyba że jesteś przez celownik, i pozostawia po sobie ślady bulw, ostrzegając wrogów o twojej lokalizacji. Zadaje 15% dodatkowych obrażeń przy pełnym naładowaniu.
 3. Sydney Sleeper : Osobiście uważam ten karabin za bezużyteczny w większości sytuacji. Chociaż ładuje się 25% szybciej, nie może strzelać w głowę.
 4. Okazja na bazarze : w ogóle nie używam tej broni. Początkowo ładunki zajmują 120% normalnego licznika ładowania, ale spadają o 10% za każdy dodatkowy warsztat, do 7. Jeśli nie trafisz w celownik, tracisz ładunek.
 5. Hitman's Heatmaker : Broń, której używam podczas wygłupów. Strzały w głowę powodują ścięcie głowy. Obrażenia od szarży nie zwiększają się przez 1 sekundę po wycelowaniu i mają specjalny efekt skupienia. Po zabiciu trzech osób uzyskujesz „efekt skupienia”, który umożliwia strzelanie bez opuszczania lunety przez cały czas trwania efektu; zyskujesz również 25% szybszych ładunków podczas trwania efektu. Jedynym minusem jest to, że zadaje 20% mniej obrażeń przy strzale w ciało.

Sikwondo

 1. Sikwondo może być przyzwyczajonym do gaszenia pożarów na tobie i twoich przyjaznych członkach zespołu. Jeśli zobaczysz podpalonego członka przyjaznej drużyny, Sikwondo go!
 2. Sikwondo można użyć na szpiegach przebranych za przyjaznych graczy, aby ich zdemaskować. Jeśli sikasz kogoś, kto wydaje się być w twojej drużynie, a on zmieni kolor na żółty, zabij go.
 3. Jeśli podejrzewasz, że ktoś jest szpiegiem i płonie, nadal przejdź do użyj na nim Sikwonda. Nie ugasi ognia i spowoduje wszystkie przyszłe obrażenia mini-krytyków.
 4. Podczas biwakowania rzuć Sikwondo tak daleko, jak to możliwe, w losowych momentach. Nigdy nie wiesz, kogo uderzysz.
 5. Korzystając z Bushwacka, możesz strzelić jednym strzałem do większości klas, gdy zostaną pokryte Sikwondem. (Na czołgach ciężkich wymagane są dwa trafienia) Jedynym minusem Bushwhacka jest to, że otrzymujesz 20% dodatkowych obrażeń od ognia.

Dlaczego nie Razorback?

Nie powinieneś używać Razorback, ponieważ sprawdzanie szpiegów nie jest ciężko. Tak długo, jak będziesz sprawdzać swoje plecy co kilka sekund między strzałami, powinno być dobrze. Zalety Sikwondo daleko przewyższają jednorazowe użycie Razorback.


Tryby gry

Arena

 1. Gdy umrzesz, jesteś martwy przez całą rundę. Chroń swoje życie i nie bądź głupi.
 2. Najpierw wysyłaj wrogich snajperów, inżynierów i medyków. Gwarantuje to, że możesz działać bez obawy, że zostaniesz ostrzelany, struktury wroga pozostają zniszczone, a Twoi wrogowie będą musieli sięgnąć po małe apteczki, aby odzyskać zdrowie.
 3. Skorzystaj z sit-out czas na przerwy w łazience.

Zdobądź flagę (CTF)

 1. Kiedy twoja inteligencja jest skradziony z pokoju wywiadowczego, zwróć uwagę na kierunkowskazy wskazujące, dokąd zmierza EFC (wrogi transporter flagowy). Zwykle istnieją tylko 2 sposoby na wyjście z pokoju z danymi wywiadowczymi i nietrudno jest określić, które wyjście EFC użyje do ucieczki. Zarezerwuj to w dogodnym miejscu dla wspomnianego wyjścia i poczekaj tam, aby go wysłać, gdy wyjdzie z pokoju. Jeśli Tobie lub Twojemu zespołowi uda się wysłać EFC, trzymaj się informacji, dopóki nie wrócą one do pokoju z danymi.
 2. Dane wywiadowcze są ważniejsze niż cokolwiek innego. Kiedy dane wywiadowcze znajdą się w granicach twojej bazy, zrób wszystko, aby EFC nie mógł uciec. Jeśli uciekł z twojej bazy, nie ścigaj go; zamiast tego powróć do swoich ogólnych obowiązków.

Punkt kontrolny (PK) i Król wzgórza (KotH)

Punkt kontrolny i Król wzgórza są naprawdę proste. Wysyłaj wrogów, pomagaj w czapkach, gdzie możesz. Najpierw zlikwiduj snajperów, inżynierów i wartowników, a resztą zajmij się logiką.

Ładunek (PL)

 1. Ofensywa : Całkiem prosto - najpierw wyślij wrogich snajperów, inżynierów i wartowników, a następnie spędź resztę czasu, upewniając się, że ludzie na wózku nie przeszkadzają. Nie możesz obozować jako ofensywny snajper w Ładunku po pierwszym punkcie, więc idź dalej i bądź nieuchwytny. (Uważaj też na szpiegów)
 2. Obrona : Ładunek to jeden z tych wspaniałych trybów gry, w którym możesz być leniwym snajperem. Losuj swoje miejsce snajperskie tak często, uważaj na wrogich snajperów i ogólnie trzymaj wrogów z dala od bomby. Jeśli zobaczysz przyjaznego inżyniera terroryzowanego przez szpiega, zrób wszystko, co w twojej mocy, by go wyrzucić. ( Użyj Sikwondo! )

Przesyłka specjalna

Przesyłka specjalna Twoim pierwszym zadaniem jest wyeliminowanie każdego, kto mógłby spróbować odebrać Australium, zanim Twój zespół to zrobi. Jeśli nikt w twojej drużynie nie żyje / nie jest w stanie zdobyć Australium, spróbuj podnieść Australium bez względu na wszystko, nawet jeśli cię zabije. Przynajmniej kupisz drużynie trochę czasu, zanim wróg z nią ucieknie.

Potem twoim zadaniem będzie trzymanie się blisko punktu odrodzenia i eliminowanie wrogów z daleka. Twoim głównym celem jest EFC, silniki i wartownicy.


Snajper kontra Snajper

Walka z innymi snajperami jest zdecydowanie jedną z najbardziej satysfakcjonujących i w tym samym czasie stresujące doświadczenia, które miałem w TF2.

Gdy drużyna wroga ma tylko jednego snajpera:

Dobry snajper wroga:

 1. Zapozna się ze schematem ostrzału i wbije cię w sam środek ostrzału.
 2. Szarżuj, gdy strzelasz sporadycznie jak tylko się zatrzymasz i wejdziesz do środka.
 3. Wykorzystaj jego większych kolegów z drużyny jako odwrócenie uwagi.
 4. Nie korzystaj z usług myśliwego.

Rozwiązanie tej taktyki jest następujące:

 1. Ostrzelaj sporadycznie i losuj swoją lokalizację, aby upewnić się, że nie ma prostych wzorców twoje ostrzał. Na przykład na 2Fort chowaj się od czasu do czasu za środkowymi konstrukcjami blanków i wyskakuj, by wykonać niespodziewany strzał.
 2. Jeśli zauważysz, że wrogi snajper jest bardziej powolnym ładowaniem niż ostrzeliwaniem, obserwuj jego laserowa kropka na ścianie. Im dłużej pozostaje aktywny, nie znikając gwałtownie, tym większa szansa, że ​​może cię po prostu trafić w ciało i zabić. Kiedy zobaczysz, że laser znika (nie odsuwaj się, ale wyłączaj tak, jakby nie korzystał z lunety), wyjrzyj, a następnie wyślij go, gdy wyjrzy ponownie. Możesz także użyć swoich kolegów z drużyny jako ludzkich tarcz, czekając, aż kropka zniknie - jeśli wyśle ​​przyjaznego gracza, teraz masz szansę zerknąć i oddać strzał, zanim ponownie naładuje karabin.
 3. Próba wybicia snajperów podczas strzelania z murów obronnych w towarzystwie żołnierzy, czołgów ciężkich lub awanturników jest prawie samobójstwem. Nawet najmniejszy pocisk z ciężkiego przemieszcza twój cel i może w rzeczywistości prowadzić do stresu psychicznego, powodując spadek wydajności. Zamiast tego, jeśli wejście do bazy jest wolne, opuść się i zdejmij atakującego członka taktownie, jak to możliwe.
 4. Jeśli wrogi snajper używa myśliwego na mapie, po prostu poczekaj, aż strzała przeleci obok ciebie, a następnie wyjrzyj i wyślij go. Łowcy snajperów są zwykle bardzo łatwi do zabicia.

Gdy drużyna wroga ma wielu snajperów:

To to trudny temat i zależy od tego, jak dobrzy są twoi wrogowie snajperzy. Niektórzy wrogowie snajperzy są tak źli, że możesz dosłownie upuścić ich w ciągu jednej sekundy (lub nawet całkowicie zignorować ich obecność), a następnie przystąpić do walki z innymi snajperami, którzy wiedzą, co robią.

W większości przypadków ostrzeliwanie i wychylanie się przez średnio-długi czas spowoduje natychmiastową śmierć. Zamiast tego skup się na losowaniu swojej lokalizacji, aby narzucić innym snajperom poczucie strachu. Snajper będzie przeciwko tobie znacznie mniej skuteczny, jeśli będzie musiał pilnować wielu obszarów mapy. (Zwłaszcza, gdy nie ma gwarancji, jak / gdzie go zabijesz.)

Fisticuffs, Aussie Style

Raczej słabo odgrywa rolę podczas walki wręcz z innym snajperem. Sikluj go i walnij go w krzaki, zanim zrobi to samo tobie. Ostrzelaj, rzucając Sikwondem, a potem idź, by zabić.

Jeśli najpierw dopadnie cię Sikwondem i znajdzie się w bliskiej odległości, zignoruj ​​swój własny syk i po prostu go uderz. Przynajmniej zranisz go, mogąc go krytykować.


Snajper kontra Szpieg

W walce wręcz szpiedzy są niesamowicie irytujące. (Szczególnie, gdy dźgnięcie od przodu rejestruje się jako facestab).

 1. Zawsze upewnij się, że stoisz twarzą do szpiega. Podążaj za jego ruchami i nie zostawiaj swoich pleców bez ochrony.
 2. Sikwondo. W większości przypadków na tym etapie wygrałeś. Wszystkie obrażenia będą go mini-krytyczne, a twoje następne uderzenie Bushwacka zabije go martwego. Nawet jeśli użyje Dzwonka Zmarłego, by udawać śmierć, zobaczysz jego pokrytą siniakiem kontur, gdy ucieka. Podążaj za nim (mądrze) i wyślij go, jeśli to możliwe. (Nawet jeśli nie możesz go zabić, gdy jest osłonięty, każda inna klasa może go w tym momencie z łatwością zabić, a otrzymasz pomoc)
 3. Nie celuj go na średni dystans, jeśli możesz ' uderzyć go niezawodnie. (Możesz spróbować szybko go zbadać, jeśli pozwala na to sytuacja)

Jeśli w pobliżu znajduje się dwóch lub więcej szpiegów, istnieje duża szansa, że ​​umrzesz. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby Sikać na nich wszystkich i uderzyć jak najwięcej. Nawet jeśli zginiesz, członek drużyny prawdopodobnie je zauważy i wykończy za Ciebie. (Każda klasa z serią natychmiast je upuści)


Snajper kontra Pyro

„Aż się wzdrygają, gdy pomyślimy, co kryje się za tą maską”.

Walka z pirotechniczną piramidą nie jest zabawna. Zwykle masz mniej niż trzy sekundy do zakończenia walki.

 1. Jeśli pirotechnika jest na tyle daleko, że prawdopodobnie spudłujesz Sikwondem, spróbuj go zabić raz .
 2. Sikać go. Spróbuj w tym momencie nie patrzeć na niego, poruszając się do tyłu. To jedyny przypadek, w którym cofnięcie jest dopuszczalne.
 3. Udawaj go - jeśli jest pokryty Sikwondem, prawie w zasięgu walki wręcz i prawdopodobnie i tak zginiesz, szarżuj na niego i spróbuj uderzyć go buszwackiem. Ten efekt jest zaskakująco skuteczny w przypadku pyro, które są przyzwyczajone do tego, że inni po prostu „poddają się” w tym momencie.

Snajper kontra Ciężki

Z dużej odległości ciężkostrzelne są dość łatwe do zabicia. (Pod warunkiem, że są sami)

Jeśli mają lekarza, wysłanie ciężkiego będzie wymagało pełnego naładowania. (Czasami po tym kolejny nienaładowany strzał w głowę)

Jeśli ciężki jest w bliskiej odległości, prawdopodobnie już nie żyjesz. Jeśli jest jakaś droga ucieczki, zdecydowanie stamtąd uciekaj. Jeśli jesteście tylko wy dwaj, aw okolicy są inni przyjacielscy koledzy z drużyny, Sikwondo przed śmiercią. Jeśli jest prawdopodobne, że sójka minie, zanim spotka następnego przyjaznego członka drużyny, spróbuj szybko trafić w głowę. (Lub noscope)

Jeśli ma ze sobą kolegę z drużyny, spróbuj go zabić zamiast. (Jeśli wyślesz medyka przed śmiercią, wyświadczyłeś swojej drużynie ogromną przysługę)

W bardzo rzadkim przypadku, gdy ciężki nie strzela w twoim ogólnym kierunku , Sikwondo go i uderz dwukrotnie. (Trzy razy, jeśli jest w pełni nadleczony) Powinien padać martwy.


Snajper kontra Skaut

„Tu leży Scout - biegł szybko i umarłem jako dziewica. ”

Skauci są przez wielu uważani za„ anty-snajperów ”.

Z dużej odległości mogą być trudne do ostrzelania ze względu na ich małą sylwetkę i szybki refleks. Postaraj się oddać strzał w ciało - ich niski poziom zdrowia oznacza, że ​​nie zawsze wymagany jest strzał w głowę, aby ich zabić. (Chociaż jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące)

Na średnim dystansie, Sikaj ich i rób to, co uważasz za najlepsze. Możesz go zaatakować i zaatakować go, lub możesz nie celować i spróbować zrzucić go w ten sposób.

Z bliskiej odległości nie przejmuj się Sikwondem. Zwiadowca może cię rzucić, zanim się zorientujesz z bliskiej odległości, więc po prostu walcz w zwarciu - zwykle 1-2 trafienia go upuszczają.


Snajper kontra Medyk

Medyków w większości przypadków łatwo jest zabić - ich ograniczone możliwości ataku i dobrze skontrastowany wygląd sprawiają, że są łatwym celem.

Na średnim dystansie po prostu strzel w głowę. Koniec historii.

Z bliskiej odległości, Sikwondo i Krzak.

Nie bądź głupi - staraj się unikać ich igieł / strzał, jeśli to w ogóle możliwe. Ci mogą cię zabić.


Snajper kontra inżynier

Sami inżynierowie są kolejną klasą łatwą do zabicia.

Z dużej odległości postaraj się zabić go strzałem w głowę, zanim spróbujesz zestrzelić jego konstrukcje.

Gdy już nie żyje (lub w inny sposób zniknie), najpierw jest wartownik, następnie teleportowany, a następnie dozownik.

Na średnim dystansie użyj lunety lub noskopu - jeśli przegapisz drugi strzał, prawdopodobnie zabije cię swoją strzelbą lub pistoletem.

Z bliskiej odległości po prostu go zaatakuj. Jego klucz daje cios; zanim go zdenerwujesz, prawdopodobnie cię zabije.


Snajper kontra Demoman i Żołnierz

Żołnierze i Demomani są dość prostolinijni - na z dużej odległości, zabij ich tak, jak kogokolwiek innego.

Z bliskiej odległości ryzykują zabicie się swoimi materiałami wybuchowymi, więc prawdopodobnie przejdą na broń do walki wręcz. Bądź taktowny i spróbuj wykonać jedno uderzenie, przynajmniej zanim przejdą na broń do walki wręcz.

Kiedy zobaczysz, jak rakieta demomana / żołnierza skacze w Twoją stronę, zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby uniknąć ich lądowania. Jeśli zamierzają wylądować blisko ciebie, spróbuj wyczuć czas wstrząsu w ich ogólnej strefie lądowania, abyś mógł ich zaatakować, gdy tylko wylądują.


Wniosek

Snajperzy to bardzo potężna klasa pod tym względem, że mogą strzelać jednym strzałem w przypadku większości innych klas, są mobilni i mogą zwyciężyć w większości sytuacji, jeśli zastosuje się odpowiednią technikę.

Teraz * to * jest odpowiedzią. Niesamowity kolega z pracy!
Zły przewodnik!
Chciałbym móc dwukrotnie głosować za tym. :-(
Niezły przewodnik. Aby uzyskać bardziej ofensywną grę, rozważ Łowcę. Mamy przewagę na bliskim lub średnim dystansie w grze Sniper vs Sniper i bardziej ofensywną grę, która z większym prawdopodobieństwem pojawi się za tobą.
Jest dokładnie jedna rzecz, do której mogę polecić Sydney Sleeper - zlikwidowanie wartownika.Szarża szybciej i nie możesz trafić w głowę wartownika.Nawet wtedy lepiej strzelać w głowę inżyniera zagnieżdżonego za nim.
#2
+6
rsegal
2013-03-22 11:52:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Strzelać ludziom w twarz?

Nie ma jednej tajemnicy - istnieją dziesiątki drobnych taktyk i strategii gry snajperem w porównaniu z innymi klasami. To nie tylko karabin o dużej mocy z wątpliwie odpowiednią lunetą, to klasa poświęcona zadawaniu obrażeń wysokiego ryzyka z dużą nagrodą z daleka. I zabicie ich lekarza.

Oto kilka ogólnych rad, jeśli nie masz ochoty na snajpera:

 • Pozostań w zasięgu - wiele gier wideo nagradza nerwowo procedury zakresu / wyłączania zakresu lub brak zakresu. TF2 ma ładunek, który narasta, gdy jesteś w zasięgu, aby temu zapobiec.
 • Wybierz rolę i odegraj ją - czy zamierzasz zabić medyka, zanim zbuduje ubera? Czy zdejmujesz czołgi ciężkie? Czy zadajesz obrażenia oportunistyczne, zanim zbliżą się do walki? Zdecyduj, co chcesz robić, i spróbuj kilku rzeczy, które Twoim zdaniem pomogą Ci w tym.
  • Nie rozpraszaj się - jeśli (na przykład) to ty tłumisz ich lekarzy, staraj się unikać dawania zbyt wiele uwagi dla jakiegoś irytującego zwiadowcy.
  • Zachowaj cierpliwość - nawet jeśli jest to kampowe i wydaje się, że spędzasz dużo czasu na strzelaniu z wiatrem, taka jest natura bryzy. Wybierz rolę, aw grach z celami miejsce i zobowiązuj się do tego.
 • Staraj się pozostać około 50-100 stóp za sojusznikami. Jeszcze dalej i prawdopodobnie nie będziesz wystarczająco blisko, aby coś zmienić, blisko i będziesz w stanie potwierdzić własne zabójstwa.
W niektórych sytuacjach, zwłaszcza w meczach typu góralskiego, zbyt rzadko można zobaczyć snajperów strzelających na odległość. Większość snajperów faktycznie bierze udział w walce, ponieważ strzały w głowę z instakill zmieniają pęd i mogą w jednej chwili zmienić bieg bitwy.
#3
+2
Johann
2013-03-24 04:14:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alternatywnie możesz kupić / odblokować Huntsmana i zostać ofensywnym snajperem. Jeśli tak, to staraj się pozostać blisko miejsca walki. Nie bój się używać pistoletu maszynowego, ale zadaje on bardzo małe obrażenia. Sikwondo jest również świetne, jeśli masz zamiar być blisko akcji. Postaraj się zmusić kolegów z drużyny, aby chronili Cię przed kulami podczas strzelania. Ostrze plemienia świetnie sprawdza się również w odstraszaniu wrogów.

#4
+1
sh4dow474
2016-12-22 18:35:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jako główny snajper, mam kilka rad: zawsze od czasu do czasu wyłączaj zakres. To uratowało mój tyłek niezliczoną ilość razy.

Słuchaj rozszyfrowywania / kroków. Jeśli jest to szpieg, walcz z nim w zwarciu lub jeśli jesteś wystarczająco dobry, aby go szybko złapać, zabijaj go. Jeśli jest to ktoś taki jak pirotechnika, przez większość czasu łatwo go zabić, jeśli możesz go szybko zbadać (zbyt łatwe dla mnie) lub nie, wstrząśnij go, a następnie noscope go.

Nie trzymaj się zbyt daleko od swojej drużyny, szpiedzy mogą Cię łatwo zabić bez alarmowania Twojej drużyny. Zmieniaj pozycje po każdym strzale lub dwóch. Upewnij się, że twój wróg nie wie, gdzie jesteś.

Sniper V. Sniper

Daleki zasięg: poczekaj, aż strzelił pierwszy. Musi przeładować, co czyni go łatwym celem. Jeśli strzelisz pierwszy i spudłujesz, natychmiast przykucnij lub jesteś martwy.

Średni zasięg: jeśli walczy z tobą w zwarciu, wybierz szybki celownik lub walcz w zwarciu. Jeśli jest dobrym snajperem i ma wyciągnięty karabin snajperski, wycofaj się i poruszaj chaotycznymi wzorami, aby zrzucić cel. Spróbuj też noskopowania.

Bliski zasięg: jeśli potrafisz quickscope, zrób to. Karabin snajperski może być niezwykle potężny z bliskiej odległości. Jeśli nie, potrząśnij nim za gardło.

Jeśli jakiś żołnierz za Ciebie skacze, zrób strzał w powietrze i natychmiast się wycofaj. Przynajmniej weź na niego noskop, dzięki temu łatwiej go zabijesz. Jeśli twój słoik nie jest w pełni naładowany, wycofaj się. Spróbuj wyprowadzić rakiety w bezpieczne miejsce.

Medycy i silniki są dość łatwe. Daleki zasięg, strzał w głowę. Bliski zasięg, szybki zasięg lub walka wręcz.

W przypadku czołgów ciężkich strzel w głowę z dużej odległości. Bliski zasięg, spróbuj uzyskać szybki celownik, wycofaj się, a następnie wykonaj kolejny strzał w głowę. Osobiście uważam, że lepiej jest mieć szybki lunetę, niż noskopować atakujących z bliskiej odległości.

Poćwicz w mge, gwarantuję, że będziesz lepszy

#5
  0
dj dokey
2016-03-20 12:23:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

aby grać w snajpera, przewiduj, dokąd zmierza twój wróg. chowaj się w wysokich miejscach i nie idź na linię frontu, chyba że masz dobrą broń.szpieguj każdego, ruszaj się dookoła i myślę, że snajper jest dobry do wyścigów ładunkowych, potężnych obrońców, bo łatwo trafić w głowę ludzi, jeśli tego chcesz.

#6
-2
Royal7
2016-04-22 11:38:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minął rok, odkąd to przeczytałem.

Równie dobrze mógłbym podać kilka wskazówek dla Snajperów

 1. Graj tylko wtedy, gdy nie jesteś senny i rozproszony.Ponieważ jedną z ważnych rzeczy w snajperach jest Koncentracja.

 2. Poznaj od podszewki układ mapy, na której grasz.Im więcej wiesz, tym wyższy jest twój współczynnik przeżycia.

 3. Cierpliwość i świadomość swojego otoczenia.

 4. Skoncentruj się na swoim celu.Podstawowa zasada dla myśliwych od czasów starożytnych.

 5. Na koniec powodzenia.

DODATKOWO:

Sprzęt, taki jak wysokiej klasy sprzęt komputerowy, nie jest konieczny, aby być dobrym.Są niezbędne, ale nawet na przeciętnym komputerze możesz pokonać wroga kilkoma poprawkami.

#7
-4
bacwards_bull
2015-10-12 03:48:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Uwielbiam grać w snajpera.

Moja rada jest taka, aby znaleźć naprawdę dobre okonie, zazwyczaj według ładunku, jeśli tak właśnie grasz.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...