Pytanie:
Czy warto zdobywać certyfikaty w EVE Online?
etheros
2010-07-08 14:10:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy w EVE Online warto sięgać po certyfikaty? Czy pomagają nowym graczom trenować podstawowe umiejętności, których chciałaby większość graczy?

Trzy odpowiedzi:
#1
+29
GAThrawn
2010-07-08 16:30:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osobiście uważam, że Certyfikaty były świetnym dodatkiem, gdy pojawiły się kilka miesięcy temu. EVE ma oszałamiającą gamę umiejętności, które można wyszkolić, z których wiele ma niewiarygodnie niejasne zastosowania. Biorąc pod uwagę, że trenowanie niektórych z tych umiejętności może zająć tygodnie lub miesiące i mogą, ale nie muszą, być przydatne dla Ciebie osobiście, przewodnik po tym wszystkim był bardzo potrzebny.

Jako nowy gracz, którego naprawdę kiedyś zostać tam wyrzuconym, mając bardzo małe pojęcie o tym, jak stworzyć dobrze wyszkoloną i zaokrągloną postać dla wybranego zawodu. Masz teraz zestaw zaleceń, jak wyspecjalizować swoją postać w różnych rolach, które umiejętności drugorzędne lub wspierające, które mogłeś przeoczyć, okażą się przydatne, a także sposób na zmierzenie własnych osiągnięć i sprawdzenie, czy faktycznie robisz postępy.

OK, więc EVEmon był (i nadal jest) najlepszym sposobem na zaplanowanie swojej postaci, ustalenie wymagań i zaplanowanie całej sprawy. Ale bardzo wielu graczy nigdy o tym nie wiedziało, szczególnie nowi gracze, którzy prawdopodobnie najbardziej potrzebowali jej pomocy.

+1 certificates are awesome and I wish people gave them more credit.
Certyfikaty są bardzo przydatne, aby pomóc ci określić dobry sposób na zbudowanie nowo utworzonej postaci, ale wkrótce odkryjesz, że niektóre z nich dziwnie wchodzą w interakcje ... Na przykład, wszystkie pancerniki caldari mają pewne certyfikaty, które obejmuje tankowanie pancerza ... (nie mówię, że tankowanie pancerza jest złą opcją dla statków kaldari, ale większość z nich jest bardziej wydajna, gdy są tankowana tarczą, z wyjątkiem kilku wyjątków ze względu na premie).
Niezależnie od początkowo planowanych certyfikatów, spróbuj sprawdzić, czy istnieją umiejętności, które nie są tego warte od razu. W takim razie pomiń te na później ...
#2
+8
David A Gibson
2010-07-08 16:14:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie ponownie aktywowałem swoje konto i natknąłem się na nie po raz pierwszy. Myślę, że warto je realizować, ponieważ mają one na celu pomóc graczowi w trenowaniu odpowiednich umiejętności, aby jak najlepiej wykorzystać różne urządzenia / zadania.

Na przykład, chociaż możesz trenować podstawowe umiejętności latania, powiedzmy krążownik Myślę, że aby uzyskać jak największe korzyści z jego systemów broni i umiejętności, mając wszystkie umiejętności objęte certyfikatami dla tego statku, uzyskasz z niego to, co najlepsze, bez konieczności badania DOKŁADNYCH bonusów umiejętności.

Więc tak, prawdopodobnie jest to najlepsze rozwiązanie dla nowych użytkowników, a nie dla użytkowników zagorzałych, którzy mogą przeprowadzić badania i obliczyć najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie swoich statków.

Nie wspominając o tym, że każdy statek podaje, jakie certyfikaty są zalecane, aby być „biegłym” na statku.
#3
+3
zaery
2011-03-09 02:34:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Certyfikaty to świetny przewodnik po tym, jak zrobić coś dobrze. Wymagania statku dają podstawy do tego, co jest potrzebne, aby nim latać, ale bez certyfikatów nie wykorzystasz jego największych możliwości.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...