Pytanie:
Jakie zastosowanie mają przedwojenne pieniądze w Fallout 3?
Pops
2010-07-08 04:28:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przedwojenne pieniądze mają bazową wartość 10 kapsli w Fallout 3 i wagę 0. Oczywiście dobrze jest zbierać i wymieniać na kapsle. Czy są NPC, którzy cenią przedwojenne pieniądze bardziej niż przeciętny kupiec? A może naprawdę jest jakiś pożytek z przedwojennych pieniędzy poza zwykłą sprzedażą zwykłemu kupcowi?

Cztery odpowiedzi:
#1
+14
gnarf
2010-07-08 09:39:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli się znudzisz, zawsze możesz spróbować zrobić stosy tych zabawnych / bezużytecznych rzeczy i przygotować własne zrzuty ekranu.

Świetny przykład znalazłem w tym wątku:

Pre-War Money Pile Up

Haha, ja też to robię. Mam też armię krasnali ogrodowych :)
Koleś, słodkie zdjęcie stosu przedwojennych pieniędzy, ale najlepszą rzeczą do zrobienia jest trzymanie ich w szafce na dokumenty w domu Megaton. Kiedy zdobędziesz jakieś 100, po prostu je sprzedaj, och, a także trzymaj tam zapas stimpaków i szpilek. Trzymam w nim też książki przedwojenne, dopóki nie mam około 50, a potem je sprzedaję, ale to opcjonalne. (Zaufaj mi, pokonałem grę, a skrytka srtimów i szpilek bobby naprawdę pomaga później, pod koniec trybu fabularnego.)
@user15796 - Jedyną pozycją, którą odłożyłbym na twoją listę, jest przedwojenna książka, ponieważ ma wartość wagi i nie tracisz swoich przedmiotów po śmierci, więc równie dobrze możesz zachować szpilki bobby i przedwojenne pieniądze z tobą. Poza tym brakujące szpilki nigdy nie były dla mnie problemem.
#2
+11
Zxaos
2010-07-08 04:28:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jego jedynym zastosowaniem jest sprzedaż za czapki

Zauważ również, że przy wadze 0 i wartości 10 jest to bardzo dobry przedmiot do sprzedania za kapsle.
#3
+11
Oak
2010-07-08 04:31:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie ma żadnych specjalnych zastosowań (no cóż, jeśli nie liczyć programu uruchamiającego Rock-It ...)

Przedwojenne pieniądze na wiki Fallout

#4
+5
Canageek
2012-07-08 21:17:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To dobra „waluta dodatkowa” wraz z papierosami. Ponieważ sprzedawcom łatwo kończą się limity, czasami warto mieć coś, na co można przerobić cięższe przedmioty do transportu, dopóki nie spotkasz innego sprzedawcy lub nie dostaną więcej limitów. Przedwojenne pieniądze dobrze się na to sprawdzają, chociaż kupowanie i sprzedawanie nie daje pełnej wartości.

Pozostaje to prawdą w New Vegas, które również wprowadza pieniądze z RNK i pieniądze Legionu w tym samym celu.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...