Pytanie:
Najłatwiejsza klasa w World of Warcraft do poziomu
antony.trupe
2010-07-08 00:53:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jaka klasa WoW jest najłatwiejsza do zdobycia poziomów?

Gdyby ktokolwiek przegłosował, mógłby skomentować, dlaczego byłoby to pomocne. Dzięki!
To pytanie jest bardzo subiektywne, ponieważ każdy ma inny styl gry. To, co jest dla mnie łatwe, może nie być łatwe dla Ciebie.
ale może być, więc przyznaję, że jest to subiektywne.
zobacz http://meta.gaming.stackexchange.com/questions/38/tag-question-wow-or-world-of-warcraft, aby dowiedzieć się, jak oznaczyć tę grę.
W rzeczywistości NIE jest to prawdą, możesz łatwo sprawdzić, ile godzin zajmuje poziomowanie. Łowcy i czarnoksiężnicy należą do najłatwiejszych (ogólnie)
+1 - To mogłoby stanowić przyzwoite pytanie z tagiem „subiektywnym”. Myślę, że powinno to być wiki społeczności. Jako przykład tego, jak myślę, że mogłoby to dać przyzwoite pytanie CW - postanowiłem zapytać [Społeczność EpicAdvice] (http://epicadvice.com/questions/5948/what-is-the-easiest-class-to-level ) co też pomyśleli na ten temat.
Czy chcesz ponownie otworzyć z „najszybszą” klasą na poziom?
Myślę, że to pytanie wymaga dalszego doprecyzowania. Gracze znudzeni zabójstwami Arthasa mogą uznać inne rzeczy za „łatwe” niż nowicjusze.
@gnarf: [@Jeff jest rażąco przeciw] (http://meta.stackexchange.com/questions/51627/should-we-permanently-remove-the-subjective-tag) tag [subiektywny]!
@gnarf - oznaczenie pytania jako „subiektywne” jest prawie gwarantowane, aby je zamknąć. To pytanie w istocie nie jest subiektywne, ponieważ niektóre zadania będą łatwiejsze niż inne, a niektóre zadania nagrodzą cię większą liczbą punktów niż inne.
Ostatecznie wszystko będzie zależeć od twoich umiejętności jako gracza, a nie od twojej klasy ...
Dwanaście odpowiedzi:
#1
+36
Mushu
2010-07-08 01:04:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hunter (zwłaszcza te ze specyfikacją Beast Master) jest najczęstszym wyborem, jeśli chodzi o łatwe i szybkie awansowanie z wielu powodów:

  1. Mała zależność sprzętu od zadawania obrażeń: nawet z kiepskim sprzętem, będzie w stanie zadawać przyzwoite obrażenia
  2. Klasa zwierzaka: zwierzak, który naprawdę potrafi tankować (trzymać potwory na nim, gdy je zabijasz)
  3. DPS z dystansu: nie musisz beteeth do zębów z wrogiem
  4. Wielokrotny mechanizm ucieczki: rozłączenie Hunterscan (odskocz do tyłu), feigndeath
  5. Wbudowany mechanizm regeneracji: Możesz regenerować się, robiąc jeszcze kilka kroków, a ty ' re pet jest w stanie DPS jak normalnie podczas automatycznej regeneracji
Podpisuję to. Łowca to 3 w 1, dps i leczysz swojego zwierzaka i swojego zwierzaka. Bardzo silna klasa rolnicza. Możesz solo na niższych instancjach na 5lvl, tankować instancje na równym poziomie z prawdziwym uzdrowicielem w swojej witrynie, a nawet tankować każdy heroiczny loch z dobrym uzdrowicielem w swojej lokalizacji i specjalnym wyposażeniem.
Zgadzam się ... przynajmniej na podstawie tego, jak to było dawno temu, kiedy grałem w waniliowym WoW. Kiedyś wysyłałem zwierzaka, włączałem automatyczne ataki, robiłem coś innego przez chwilę (czytałem na przykład kilka zdań z książki), a potem powtarzałem. Jedyną wymaganą interakcją było początkowe ciągnięcie i grabież ... około 4-5 kliknięć / naciśnięć klawiszy na moba.
Udawanie śmierci jest również BARDZO przydatne, jeśli odgryziesz więcej, niż jesteś w stanie przeżuć.
Wada: będziesz znienawidzony przez (prawie) każdy czołg, z którym będziesz biegał w instancjach. Domyślnie - jest tak wielu złych łowców, że można się tego po tobie spodziewać. Jeśli zamierzasz uruchamiać przypadkowe instancje, postaraj się nauczyć, jak być w nich dobrym członkiem drużyny. (Nie ciągnij, wyłącz warczenie itd.)
Niestety, nie musisz nawet iść na BM, aby łatwo wyrównać. Poziomuję jako MM od poziomu 1 (mam teraz 71 lvl), a ten alt jest nadal najłatwiejszy z innych, które wyrównałem (w tym mag, łotrzyk, kumpel, kapłan i fałszywy).
Teraz jest jeszcze lepiej, ponieważ łowcy nie potrzebują many.
Nie wiem, dlaczego ten mit utrzymuje się do dziś, ale Beast Mastery od lat jest najgorszą cechą Łowcy. Marksizm (i w mniejszym stopniu przetrwanie) jest szybszy ze względu na znacznie większe obrażenia bezpośrednie, które nie wymagają czekania, aż zwierzak dotrze do celu. Grałem w Huntera od czasu zamkniętej bety. Kilka razy próbowałem awansować jako Mistrz Bestii, ale skończyło się na tym, że szanowałem go z powodu powolności.
#2
+13
Lance May
2010-07-08 01:12:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Death Knights ... masz 55 poziomów mniej do zmiażdżenia. ; Þ

Ale przypuszczam, że poziom postaci był już co najmniej 55 (aby móc rzucić Rycerzem Śmierci)
Właśnie odpowiedziałem na dosłowne pytanie. ;)
Nie myl łatwego z szybkim. :-)
Rycerz śmierci był zdecydowanie moją postacią, z którą najłatwiej zrównać się, jeśli chodzi o to, że nigdy nie martwię się o śmierć. Samoleczenie po prostu pozwoliło mi dalej szlifować. Nie jest to * najszybsza * klasa, ale zdecydowanie najłatwiejsza.
@Mushu ma rację.To może być świetna odpowiedź, _ jeśli_ weźmie pod uwagę tę kwestię.Na przykład _mogło_ się okazać, że najszybciej jest osiągnąć poziom Huntera do 55, a następnie rzucić DK i wyrównać go do limitu, a to byłaby prawidłowa odpowiedź.
#3
+8
JimD
2010-07-28 11:41:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Awansowałem każdą klasę poza rycerzami śmierci na co najmniej poziom 50 ... i kilka powyżej 70. Nie osiągnąłem poziomu do 80.

Interpretuję twoje pytanie oznaczać „najłatwiejszy”, jak „wymagający najmniej umiejętności i / lub uwagi, aby przejść solo do co najmniej poziomu 40”.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​najłatwiejszym do zdobycia poziomu był mój paladyn. Mają dobry pancerz, dość dobrą walkę i mogą się leczyć. Więc po prostu wędrujesz dookoła, wykonując egzorcyzmy, a następnie po prostu tłucz moby dobrą buławą lub mieczem i od czasu do czasu leczysz się, aż się przewrócą. Kiedy robisz zły pociąg lub zbyt wiele się na ciebie zaczepi, wtedy biegnij, użyj kładzenia rąk, gdy jesteś bliski śmierci i biegnij dalej. (Tak, paladyni nie mają dobrej kontroli nad tłumem). Podniosłem poziom mojego kumpla do 61, ledwo zwracając uwagę (oglądając telewizję, spędzając czas na StackOverflow, rozmawiając); naprawdę nie musisz zwracać dużej uwagi. (Zwykle zaczynam walkę, przechodzę do automatycznego ataku i pozwalam, by walka sama się zacięła - tylko od czasu do czasu samolecząc się).

Druid jest najbardziej wszechstronną klasą. Musisz jednak zwrócić większą uwagę na ich levelowanie i solo. Zasadniczo musisz obserwować swoją manę i przełączać się na kota lub niedźwiedzia, gdy tylko spadnie (ale zanim twoje zdrowie będzie zbyt niskie, aby można było to utrzymać do końca obecnej walki). Dzięki regularnemu przechodzeniu z dzikiego na rzucającego możesz ciągle wykonywać zadania i rzadko musisz przerywać picie (regeneracja many, gdy jesteś w dzikich formach).

Najtrudniejszymi klasami do dobrej gry są łotrzykowie i wojownicy .

Aby grać łotrzykiem, musisz wykazać się dużą świadomością sytuacyjną ... zawsze używając odpowiednich umiejętności (które zależą od tego, czy Twój cel jest skierowany twarzą do Ciebie, czy jesteś za nim, czy jesteś w ukryciu, czy jest ogłuszony) lub sapie, które z twoich umiejętności są w fazie stygnięcia, czy są rzucane (i musisz je kopnąć), ile punktów combo wypracowałeś na tym celu i ile masz energii. Nie możesz po prostu od niechcenia rozpraw się z tobą, rozmawiając w innych oknach.

Jednak zalety łotra to ukrywanie się i znikanie ... oraz kontrola tłumu za pomocą soku. sapnął, koncentrując się na jednym celu (a to nawet tak nisko jak w połowie lat 20-tych) .W połowie doświadczony łotrzyk może pokonać każdą inną klasę w pojedynku ... a większość z nich to tosty nawet z pięciopoziomowym handicapem po stronie łotrzyka .

Wojownicy są prawie tak samo skomplikowani, że muszą używać kombinacji różnych umiejętności, aby być skutecznym. od zbroi ... ale brak samoleczenia (tylko mikstur i bandaży) oraz brak dobrej kontroli tłumu utrudnia sprawę.

Czarnoksiężnicy i łowcy są stosunkowo łatwi w prowadzeniu solo. Stwory / zwierzaki dają ci jednorazowy czołg, a „zamki strachu” mogą być niesamowite, jeśli chodzi o kontrolę tłumu (choć może przynieść dodatkowe). Udawana śmierć łowcy to karta „wyjdź z więzienia bez więzienia” za unikanie tych nieznośnych spacerów po zwłokach. (Jednak grając na imprezie miałem to, gdy mój łowca przeżył wycieranie udawaną śmiercią i po prostu siedzę bezużyteczny, dopóki ktoś inny nie wróci do res. Planuję zmienić mojego łowcę na 72 poziomie na inżyniera i zdobyć skoczka goblinów kable, żeby przynajmniej mieć jakąś szansę przydać się w takiej sytuacji).

Łowcy mają zwykle bardzo małe zapotrzebowanie na grupy. Po prostu robią DPS i tak naprawdę nie biorą udziału w imprezie za nic innego. 'zamki są popularne ze względu na ich kamienie duszy (zapobieganie wycieraniu) i przywoływanie, a także ich wyjątkowo dobry DPS i niskie koszty utrzymania. (Nigdy nie powinieneś zwalniać, gdy twój `` zamek pije '' - jeśli twój `` zamek jest kiedykolwiek wystarczająco niski, by przejmować się tym, że jest niekompetentny) (lub ma specyfikację zniszczenia, co może być tym samym dla party / raidu).

Można by pomyśleć, że szamanowi byłoby tak łatwo osiągnąć poziom jak paladyn. Jednak ich słabsza zbroja naprawdę boli. Uważam, że zarządzanie totemami wymaga więcej uwagi niż aury paladyna i błogosławieństwa. samo-wskrzeszenie ankh (powtórne wcielenie) to popularna funkcja łagodzenia efektu wymazania oferowana przez szamanów.

Magowie są prawdopodobnie najtrudniejszy do przejścia na poziomie solo. Brak zbroi, stosunkowo słaba kontrola tłumu (tylko polimorfizacja), łatwa w prowadzeniu mało many, brak samoleczenia, żadnych zwierząt domowych ani stworów. Magowie powinni łączyć się z wszystkim, co może ich leczyć. Ich zdolność do wyczarowywania jedzenia i wody może być przydatna, podobnie jak ich DPS.

I ' Niedawno pracowałem u księdza i było to stosunkowo łatwe, ale nie tak łatwe jak paladyn. Masz uzdrowienie, ale nie et pancerz ani walka wręcz; Powiedziano mi, że chcesz grać solo jako spec od cienia; ale przeważnie nie zamierzam tego robić w pojedynkę, więc trzymam się świętości / uzdrowiciela. Oczywiście mam teraz spore doświadczenie we wszystkich zadaniach niskiego poziomu dla ras sojuszu.

Na dłuższą metę myślę, że paladyn będzie tym, którego pierwszy podniosę do 80. Podoba mi się elastyczność bycia uzdrowicielem i tankiem (i jestem w tym podwójna). Druid mojej żony na poziomie 80 jest dość popularny wśród innych grup ze względu na swoje uzdrawianie i zdolność do wychodzenia z czołgu lub przejścia do postaci kota w celu uzyskania DPS (i ukrycia) przypominającego łotra. Zdolność do łączenia cienia poza walką (elfy) może być również przydatną strategią łagodzenia skutków wycierania ... a druidzi mają jedyną zdolność wskrzeszania w walce (odrodzenie). Więc prawdopodobnie skupię się na moim druidzie w innym królestwie, w którym gram.

Najszybszą strategią awansowania, jaką znam, jest wykonywanie questów przez około 16 poziom, a następnie po prostu robienie lochów jeden po drugim. finder (wykonując tylko sporadyczne zadania, gdy jesteś w kolejce).

Udawanie śmierci + kabli połączeniowych jest fajne, ale niestety ma szansę zawieść i ma 30 minut. ochłonąć.
Nawiasem mówiąc, doprowadziłem teraz cztery postacie do poziomu 81; Odkryłem, że dziki druid jest sposobem na ich wyrównywanie (forma kota, gdy jesteś na lub powyżej poziomu lokalnych mobów, forma niedźwiedzia, gdy jesteś dwa lub trzy poziomy niżej). Specyfika cienia to zdecydowanie droga dla kapłanów grających solo. Nadal lubię nieszczęście dla mojego czarownika; Beastmaster dla łowcy (używając jednego z egzotycznych robaków "Jorumund" z kwasowym pluciem --- 4% zadawanego efektu, kumuluje się jak pięć razy). (To jedyne zwierzątko myśliwskie, jakie udało mi się znaleźć, a które przynosi realne korzyści dla wszystkich twoich wysiłków DPS innych stron).
#4
+6
shooksm
2010-07-08 01:06:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wiele opinii na ten temat, ale umieściłbym tam paladyna. Paladyni to klasa skupiona na defensywie, która może leczyć, nosić zbroję najwyższej klasy i otrzymuje kilka rodzajów tarcz obrażających. Stają się bardzo samowystarczalni, gdy osiągają wyższe poziomy, ponieważ ich zdolności zemsty generują zdrowie i manę. Są również klasą hybrydową, która pozwala osobie wybrać jedną z trzech ról obrońcy, obrońcy lub uzdrowiciela, co może znacznie ułatwić znajdowanie grup na poziomie.

To może być prawdą w Cataclsym, ale na razie musisz mieć dużo punktów w drzewku zemsty, aby móc 1) wykonać dps zejścia i 2) zregenerować wystarczającą ilość many / zdrowia, aby nie przerywać każdej (lub co 2-3) walki
@MarmouCorp Nie jestem pewien, o co chodzi w twoim komentarzu, ponieważ określiłem wyższe poziomy. Nawet na niskich poziomach przełączanie się między oceną / pieczęcią mądrości / światłem oznacza, że ​​masz bardzo mało przestojów
Ponadto na serwerze pvp paladyni są bardzo szybcy w zdobywaniu poziomów w porównaniu do innych - masz znacznie mniej przestojów w światowym pvp.
-1
Zdobywam kolejne poziomy jako Tank Paladyn i nie musiałem się zatrzymywać między walkami dla many / zdrowia. Jeśli właściwie używasz swoich osądów / pieczęci / błogosławieństw, rzadko będziesz musiał.
Druga najłatwiejsza klasa I wyrównała. Łowca był trochę łatwiejszy niż kumpel, ale tylko trochę.
Aha, i nie zapomnij o aurze krzyżowców. To naprawdę oszczędza mnóstwo czasu na bieganie w porównaniu do innych zajęć.
#5
+5
Brandi
2010-07-20 10:12:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Polecam Warrior ze specyfikacją Protection i grupy biegające w łańcuchu używające LFD. Niedawno podniosłem poziom wojownika do 80 za pomocą wyszukiwarki lochów. To było szybkie, łatwe i wszyscy mnie kochali. : D

Używanie dziedzicznych ramion, klatki piersiowej i miecza oznaczało, że konsekwentnie robiłem o 20-30% więcej DPS niż inne klasy (nawet z pamiątkami) aż do Outland. Czułem się stale przytłoczony.

+1 - jedynym problemem jest to, że kiedy trafisz na outlands, masz konkurencję ze świeżymi dk. Zaproś dobrego przyjaciela uzdrowiciela do grupy w tej części!
Odkryłem, że poza terenem jest okropny sprzęt. Z jakiegoś powodu wydawało się, że to wszystko Spell-Plate. C'est la vie, pierwsza pozycja z przygotowanymi gniazdami. +24 Stam Gems FTW.
#6
+4
Tyronomo
2010-07-08 05:09:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Klasa, w której lubisz grać najbardziej, będzie tą, którą szybciej awansujesz. Wiesz, jeśli naprawdę chcesz cieszyć się spędzonym czasem (i spędzisz dużo!)

#7
+3
György Andrasek
2010-07-08 02:55:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli lubisz lochy, wybierz klasę, która potrafi czołgać (polecam Paladin). Dostajesz się do łańcuchowych lochów, ustalasz tempo, a jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, wszyscy cię pokochają i awansujesz szybciej niż wykonywanie zadań.

Chociaż nie jest to łatwe per se, jest to zdecydowanie bardziej zabawne niż zbieranie kolejnych 12 głów raptorów.

Ponadto, gdy już się przygotujesz, możesz łatwo zabić 5-6 zwykłych mobów naraz, co znacznie przyspieszy Twoje zadania. Możesz także wykonać kilka zadań grupowych samodzielnie, na przykład całą linię zadań Colossal Menace.

#8
+3
Lotus Notes
2011-05-21 02:01:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dodam tylko, że chociaż Łowcy są świetni na niższych poziomach, gdy już zdobędziesz epicką umiejętność latania (wymagany poziom 70, jak sądzę), Druidzi zaćmienia Dziczy lub Równowagi (gra słów nie jest zamierzona ) wszystkie inne klasy / specyfikacje związane z wykonywaniem zadań, podróżowaniem i zbieraniem szybkości zdecydowanie .

Oprócz oczywistych korzyści z wykonywania zadań na zewnątrz, druidzi mają również dwie umiejętności, które zwiększają ich prędkość bez przerywania skradania się (ryk zrywu i tłuczenia), więc podczas przebijania się przez jaskinię lub obszar wewnętrzny możesz skradać się obok wszystkich niepotrzebnych mobów, a Dzikowi druidzi z 2 punktami Dzikiej szybkości również zyskują 30% premii do ruchu, która działa również w domu w formie kota.

Najsilniejszą korzyścią bycia druidem, której większość ludzi nie bierze pod uwagę przy awansowaniu / wykonywaniu zadań, jest to, że druidzi nie muszą wychodzić z lotu form , aby podnieść obiekty związane z misją, podczas gdy wszystkie inne klasy muszą zsiąść i nie mogą ponownie wejść na pokład (1.5 drugie rzucenie), aż poza walką. Oznacza to, że podczas zbierania zadań, w których po prostu podnosisz przedmioty z otoczenia, możesz ominąć wszystkie moby, które nie mają dystansu.

Nawet jeśli unosisz się zaledwie kilka cali nad ziemią, mob nie będzie agresywny. Chociaż druidzi muszą dotykać ziemi, aby zebrać zioło, nie muszą dotykać ziemi, aby zebrać obiekt zadania. Zakładając, że około 1/4 zadań to misje kolekcjonerskie, druidzi są najlepszym wyborem do zdobywania poziomów 60+ i zdobywania osiągnięcia Loremaster.

#9
+2
Jeffrey
2010-07-08 01:00:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wykazano, że najszybszym wydaje się być Hunter. Wydaje się, że ta metryka sugeruje, że jest ona również najłatwiejsza.

#10
+2
rmontagud
2010-07-08 01:22:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ pytanie jest nieco subiektywne, dodam jedną rzecz: jeśli szukasz klasy, która szybko się rozwija, kupujesz bilety na szybsze przejście na inną klasę.

To powiedziawszy, jeśli to twoja pierwsza postać, nie spiesz się, wyrównaj 15 pierwszych poziomów niektórych klas, w które wątpisz, i zobacz, jaka będzie twoja rola. Oczywiście, jeśli nie lubisz leczenia i / lub hybryd, szybko odrzucisz szamana, druida, paladyna i kapłana. Coś podobnego stanie się, jeśli nie lubisz tankować.

Dla słabych czytelników: wyrównaj klasę, która pasuje do Ciebie, a nie tę popularną

#11
+1
angryITguy
2010-09-23 07:18:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Prawie każda klasa osiąga poziom „szybko”. Chodzi bardziej o to, która specyfikacja z mojej klasy pomoże mi najszybciej awansować?

A to byłaby specyfikacja DPS, jeśli grindujesz przed 80 poziomem. Specyfikacje tankowania i leczenia są zbyt wolne podczas szlifowania śmieci dla poziomów. Mimo to, granie klasami, które zadają duże obrażenia grupowe (np. Szamani / czarnoksiężnicy) wydaje się działać całkiem dobrze. Ale kiedy zaczniesz raidować, musisz zastanowić się, w jaki sposób będziesz grać. Przygotuj się więc na zmianę specyfikacji i / lub zaplanowanie swojej dodatkowej specyfikacji wcześniej.

Jest tam wielu graczy DPS i dostanie się do instancji może trochę potrwać. Ale dobrych obrońców i uzdrowicieli jest ciężko znaleźć.

#12
  0
daghan
2010-07-28 12:18:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chociaż trochę przestarzała, ta strona internetowa jest całkiem dobra: http://www.warcraftpets.com/guides/other/leveling.asp Szybkość poziomowania zależy od:

  • szybkie zabijanie
  • krótki czas przestoju
  • mniej zgonów

Hunter zabija stosunkowo szybko, WSPANIAŁE przy krótkich przestojach, NAJLEPSZE przy mniejszej liczbie zgonów (zwłaszcza przy udawać śmierć po 30 lvl, pułapki ...). Wydaje się być najszybszym (jeśli tylko tego szukasz)

Warlock jest dość podobny do łowcy w tych aspektach: zabija dobry, krótki czas przestoju (może zamienić zdrowie na manę, szybko uzupełnia zdrowie pierwszym pomóc (lub wyssać to od wroga!) i iść!), ale może umrzeć :(

Mag / Łotrzyk: NAJLEPSZY do szybkiego zabijania, ale przestoje dla magów z powodu uzupełniania many, nieuczciwe przestoje z powodu uzupełniania energii i zdrowia (walka wręcz? ze skórą ??) i są kruche, więc łatwo giną. Ich styl gry jest dość ryzykowny i zabawny (oba są do dupy z rąk nieutalentowanego gracza, obaj grają z talentem (zależność łowcy jest mniejsza).

Wojownik: nie poziomuje. naprawdę ... :) -> przy ostatnim ulepszeniu drzewa broni, wygląda na to, że może poziomować dzięki combo rend-overpower (CRIT !!) (około 25-30). Ale nadal, powolny: ma przestój na uzupełnienie zdrowia (zbroja płytowa, ale nie tak wysokie obrażenia na sekundę jak mag lub łotrzyk), śmierci są dość częste, a czas zabijania nie jest tak szybki

Paladyn: nie poziomuje, dopóki nie can aoe tank: przeczytaj powyższy link, aby uzyskać informacje. Mniej zgonów dzięki zbroi płytowej i leczeniu, ale bardzo niskie obrażenia na sekundę do wyrównywania aoe

Szaman: zabija dobrze, może przetrwać dzięki leczeniu, ale przestój many jest nie do zniesienia (magowie mogą tworzyć wodę, szamani nie, musisz trochę kupić cały czas i wciąż irytujące)

Druid: nie wiem zbyt wiele, ale ludzie mówią, że ma wysoką przeżywalność (mniej zgonów), przestoje w uzupełnianiu many można zarządzać za pomocą form bestii, ale zabija powoli

Kapłan: dla specyfikacji cienia: zwolnij do 40, zwiększa około 40-50, a następnie spowalnia ponownie. dla specyfikacji uzdrowiciela: jeśli robisz instancje, znalezienie drużyny będzie dość łatwe, dzięki czemu możesz stosunkowo szybko awansować, ale nadal bardzo trudny do wykonania (nie grałem w żadne, tylko o tym czytałem)

Death Knight : można otworzyć tylko wtedy, gdy masz 55 lvl (zaczyna się na 55 lvl) i kupujesz 2 i 3 ekspansje. Ludzie twierdzą, że poziomuje szybko między 55-70, ale trochę się zużywa, ale nie grałem w żadne-

Szybkość zdobywania poziomów zależy również od tego, ile radości daje twoja postać, jeśli nie jest to zabawne ( np. jeśli nie lubisz łowcy lub czarnoksiężnika), nie możesz wyrównać, ponieważ nie będziesz często grać, podczas gdy Blizz nadal cię okrada. Sprawdź, czym chcesz być w tej grze i wybierz odpowiednio -> lub lepiej, wypróbuj każdą, zrezygnuj z jednej (s), gdy się znudzisz, kontynuuj zabawną (e). Żadna klasa naprawdę nie jest do niczegoTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...