Pytanie:
Jakie gry są zapisywane w Steam Cloud?
akira
2010-07-08 01:06:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Które gry (oprócz Torchlight) przechowują aktualny stan gry w chmurze Steam?

Co to jest Steam Cloud? Steam jest platformą / usługą / platformą do kupowania i dostarczania gier online firmy Valve. Steam Cloud to dość nowy dodatek do platformy Steam, który zapisuje stan różnych gier na serwerach Steam w „chmurze”. W zależności od gry może zapisywać takie rzeczy, jak twoje zapisane gry, konfiguracja postaci, mapowania klawiatury, opcje itp., Aby każdy komputer, na który się przejdziesz, pobierze wszystkie te ustawienia i zsynchronizuje je, gdy tylko zalogujesz się do Steam. / p>

Co to jest chmura parowa?
Technologia Steam przechowuje dane, takie jak zapisane gry, na serwerach Valve, dzięki czemu możesz kontynuować grę na dowolnym komputerze, na którym zainstalujesz Steam.
Steam jest platformą / usługą / platformą do kupowania i dostarczania gier online firmy Valve. Steam Cloud to dość nowy dodatek do platformy Steam, który zapisuje stan różnych gier na serwerach Steam w „chmurze”. W zależności od gry może zapisywać takie rzeczy, jak twoje zapisane gry, konfiguracja postaci, mapowania klawiatury, opcje itp., Aby każdy komputer, na który się przejdziesz, pobierze wszystkie te ustawienia i zsynchronizuje je, gdy tylko zalogujesz się do Steam.
@GAThrawn: Skopiowałem Twój komentarz, aby wyjaśnić temat, dzięki za to.
Dwa odpowiedzi:
#1
+25
Oak
2010-07-08 01:16:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pełna aktualna lista.

Uwaga:

  • Wszystkie gry Valve używają chmury Steam.
  • Większość gier na tej liście to tytuły niezależne, a nie gry AAA, prawdopodobnie dlatego, że te tytuły zostały napisane specjalnie z myślą o Steam. Mimo to jest tam również sporo gier AAA.
„Wszystkie gry Valve używają chmury Steam”. - Oryginalne Half-Life i Portal nie obsługują Steam Cloud, zgodnie z ich [sklepem] (http://store.steampowered.com/app/70/) [strony] (http://store.steampowered.com / app / 400 /). Występują w pakietach z odpowiednimi sequelami, a strony do * te * wskazują, że Steam Cloud jest obsługiwany, ale może to po prostu oznaczać, że * coś * je obsługuje. Link, który podałeś, również nie zawiera listy Half-Life i Portal. Więc chyba * nowsze * gry Valve używają Steam Cloud.
Jestem prawie pewien, że Portal korzysta ze Steam Cloud ... Pochodzi z tego samego okresu co Half Life 2: Episode 2. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby Half-Life i inne gry GoldSrc nie korzystały z chmury.
#2
+5
user56
2010-07-08 05:47:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz łatwo znaleźć konkretną grę na jej stronie Steam, zajrzyj do sekcji Szczegóły gry. Jeśli mówi Steam Cloud, Twoje dane będą widoczne na niebie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...