Pytanie:
Dlaczego moje dzieci są nagie?
DaveTheGamer
2014-06-05 21:39:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Children in underwear only

Grałem w mój stary zapis Hearthfire w Skyrim, kiedy zauważyłem, że moje dzieci nosiły tylko bieliznę. Próbowałem dać im ubrania, ale nic z nimi nie zrobili.

Czy ktoś ma rozwiązanie?

EDYCJA : reszta dzieciaków ze Skyrim nie ma na sobie ubrań.

Dzieci w ich wieku nie lubią przestrzegać zasad.To faza.To minie, gdy dorosną.
Pięć odpowiedzi:
#1
+75
agent86
2014-06-05 22:04:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rozwiązanie „definicja szaleństwa”

Wydaje się, że w Hearthfire jest błąd polegający na tym, że dawanie dzieciom ubrań może sprawić, że będą nagie. Wydaje się, że rozwiązaniem tego problemu jest dać im więcej ubrań.

Możliwe, że niezwiązana z tym usterka sprawiła, że ​​byli nago w pierwszej kolejności, a potem rozdanie im ubrań sprawiło, że byli nadzy. Danie im innego zestawu może wystarczyć, aby rozwiązać problem.

Rozwiązanie „porzucenia”

Wiele błędów w Skyrim można naprawić, opuszczając obszar na długi czas wystarczy, że obszar się zresetuje. Aby to zadziałało, musisz wyjść z domu (i ogólnego obszaru - uciekać daleko, aby uzyskać najlepsze wyniki), a następnie spokojnie przez około 10 kolejnych dni. Nie zdobędziesz żadnych nagród dla rodziców roku, ale możesz odzyskać ubrania swoich dzieci.

Rozwiązanie „odłóż to”

Jeśli grasz na PC, możesz spróbować opróżnić ich ekwipunek, a następnie ponownie dać im ubrania, aby zobaczyć, czy będą je nosić. Jak zawsze, wykonaj kopię zapasową stanu gry przed rozpoczęciem gry na konsoli!

  1. Otwórz konsolę, naciskając klawisz ~
  2. Kliknij na dziecko.
  3. Wprowadź polecenie removeallitems player - spowoduje to umieszczenie wszystkiego w ekwipunku dziecka w Twoim.
  4. Wyłącz dziecko za pomocą wyłącz
  5. Włącz dziecko z enable

Teraz spróbuj oddać mu ubrania i zobacz, czy włożyły je na.

A teraz jestem prawdopodobnie oznaczony w jakiejś rządowej bazie danych za wyszukiwanie „nagich dzieci” w grze wideo ...
Ok, żmudna część będzie, więc to dla każdego dzieciaka skyrim
nikt nie lubi nagich tagów
Taa, część, w której unieszkodliwiasz swoje dzieci, również uniesie brwi ...
@DaveTheGamer, [oto kolejna perełka poleceń konsoli] (http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Children): `Zmiana rasy dziecka za pomocą konsoli unieważnia ich nieprzepuszczalność.Na przykład wprowadzenie „setrace khajiit” umożliwia zabicie dziecka.Takie postępowanie powoduje usterki kosmetyczne.W tym przykładzie dziecko pojawia się jako Khajiit z ludzką głową;jeśli dziecko jest kobietą, pojawiają się na nim piersi i stanik. "
@agent86 Postanowiłem zrobić z tym trochę testów i wygląda na to, że znalazłem błąd wspomniany w pytaniu.Próbowałem założyć dziecku ubrania dla dorosłych, a to usunęłoby powiązaną część - tj. Zbroja powodowała, że pojawiały się one tylko z bielizną, buty powodowały, że wyglądały boso.Użycie „setrace” sprawiło, że otrzymali zbroję, którą dodałem.Wydaje się więc, że problem jest spowodowany przez dzieci próbujące założyć przedmioty, których dzieci nie mogą nosić.
@Namfuak, też takie było moje założenie - coś w ich ekwipunku było niezgodne z ich modelem postaci, nadpisującym ich domyślne ubrania.[Jedno konto mówiło] (http://gaming.stackexchange.com/questions/98628/how-do-i-give-gifts-to-children?rq=1) ich dzieci trzymały kilkaset koszy i żejakiś błąd.
Z technicznego punktu widzenia (przynajmniej jeśli nie zmieniło się to od czasu * Obliviona *), konsola jest otwierana za pomocą dowolnego klawisza pozostałego od „1”.Na klawiaturach amerykańskich to `~`, ale różni się w zależności od ustawień regionalnych.
@GalacticCowboy - Nie tylko je unieszkodliwia, ale także podaje im alkohol!(Włączanie)
Z jakiegoś powodu wręczenie NPC szarej sukienki (# 0300d820) wyświetlanej tak, jakby nie miał na sobie żadnego ubrania.`removeallitems` nie dodało przedmiotu do mojego ekwipunku, a podanie kolejnej szarej sukienki nic nie zmieniło, ale wypróbowałem niebieską (# 0300d81e) i założyłem ubranie.
#2
+9
coty griffin
2014-07-17 11:04:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Udało mi się naprawić ten błąd.

Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że dałeś swoim dzieciom drewniany miecz i dziecięcą lalkę (czasami będą znajdować się w ukrytej skrzyni w Salviusie Farma poza Markarth).

Daj im ubrania, gdy są w akcji, albo bawią się zabawkami, albo siadają. Ale nie możesz się spieszyć, po tym, jak dasz im ubrania, pozwól dialogowi całkowicie się rozegrać i powinni ponownie założyć ubrania.

Zajęło mi to wieczność, mam nadzieję, że ci to pomoże.

#3
+1
Alex
2014-06-05 22:27:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli używasz polecenia „Equipitem”, musisz umieścić „1” po poleceniu, aby upewnić się, że pozostanie włączone na stałe. Polecenie powinno brzmieć „equipitem (id przedmiotu) 1”.

#4
+1
Jim
2015-10-11 21:26:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wiki mówi:

  • Po pobraniu Hearthfire jest szansa, że ​​żadne z dzieci w grze nie będzie miało na sobie ubrania. Obejmuje to dzieci kwalifikujące się do adopcji. Obecnie nie ma znanej poprawki.

To dlatego, że właśnie pobrałeś Hearthfire i dzieci są nagie.

#5
-3
Papajack55
2016-06-30 07:33:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje mod o nazwie Dzieci noszą wszystko, co noszą dorośli, w tym modowane ubrania.Jest na Nexusie i Steamie.Po prostu wyszukaj hasło Children Wear All.Jeśli to nie zadziała, poszukaj odzieży dziecięcej.

To pytanie jest tak stare i ma już odpowiedź.Poza tym nie sądzę, że potrzebuje modów, a on po prostu chce, żeby dzieci nosiły ubrania.Nie powiedział, że chcieliśmy, aby nosili określone ubrania, po prostu chciał, aby były bez nakrycia głowy.-1


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...