Pytanie:
Mam Pokémona „XS”. Czy to jest wyjątkowe?
Mathias711
2016-07-07 10:24:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podczas sprawdzania mojego Pokémona widziałem jednego Pidgey'ego z bardzo małą wartością CP w porównaniu do jego braci.Zauważyłem, że jego waga jest mniejsza i ma znak „XS” (patrz zrzut ekranu).

Czy to jest wyjątkowe?Czy mogę coś z tym zrobić?Czy to jest bardziej wartościowe?

screenshot of an "XS" Pidgey

XS = eXtra Small,
Możliwy duplikat [Czy waga i wzrost Pokémona ma znaczenie?] (Http://gaming.stackexchange.com/questions/272621/is-a-pok%c3%a9mons-weight-and-height-relevant)
[Relevant Meta o możliwym duplikowaniu] (http://meta.gaming.stackexchange.com/questions/11802/are-these-two-duplicate-questions-and-if-so-how-should-they-be-handled)
wycofywanie zgodnie z meta
Myślę, że potrzebujemy bardziej oficjalnych informacji, aby zdecydować, czy preferowany jest normalny, XS czy XL.Wątpię, by dotyczyło to tylko tokenów.
Sześć odpowiedzi:
#1
+26
user106385
2016-07-07 10:35:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie ma nic szczególnego w bardzo małym pokemonie.Zazwyczaj mniejsze pokemony wydają się zaczynać z niższymi wartościami CP, ale to wszystko.

To powiedziawszy, mogą istnieć dalsze medale, które odnoszą się do wagi pokemona.Na przykład jest medal Youngster .

enter image description here

Nie spotkałem Pokemona XS z wyższym lub niższym początkowym CP niż inne.W rzeczywistości niektóre Pokemony XS miały CP, które znacznie przewyższały ich odpowiedniki XL.
Uwielbiam to, że ich kod zastępujący token nie zastępuje tokenów.
@Ellesedil, Nie mam pojęcia, o czym mówisz
@Timelord64 ma na myśli nawiasy klamrowe: https://0ws.pw/zmeo.png
Czy Machop może mieć dostępną specjalną opcję Low Kick?Prawdopodobnie wpłynie to na obrażenia zadawane przez Low Kick (i Grass Knot / Heavy Slam itp.).
#2
+21
turner
2016-07-08 11:33:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pokémon ze znacznikiem XS, zarówno dla wagi, jak i wzrostu, jest oznaką, że ten Pokémon ma niższe niż średnie wartości tych statystyk.Jak zbadano w tym pytaniu, wydaje się, że wyższa waga prowadzi do wyższego zdrowia dla dwóch Pokémonów o tej samej wartości CP.Z tego można wywnioskować, że Pokémon z tagami XL dla wzrostu i wagi będzie ogólnie lepszym wyborem niż ten sam Pokémon z tagami XS.

W kilku miejscach czytałem, że te tagi wpływają również na zestaw ruchów twojego Pokémona, chociaż nie widziałem żadnych dowodów na poparcie tego.

to nieprawda
Zauważyłem mój atak vaporeonu XS i unik o wiele szybciej niż ten XL, który jest w tym samym zakresie CP.XL mający lepsze HP / wytrzymałość ma sens.Mówisz, że XL byłby lepszy, ale to zależy od tego, co cenisz bardziej, wyższe HP lub szybszy atak i unik.
#3
+8
The Humble Hobo 420
2016-07-08 13:58:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właściwie rozmiar ma wiele wspólnego ze statystykami Pokémona w grze.Wyrównałem dwa Pidgeysy, aż oba znalazły się w tym samym punkcie miernika CP.Jeden był XL, a drugi zwykły.CP XL wynosił 79, a drugiego 73. Wyobraź sobie więc różnicę między Pokémonami XL i XS.To może być bardzo duża różnica CP.

A do powyższej teorii, że Pokémon XL wymaga więcej pyłu gwiezdnego i cukierków - to po prostu nieprawda.Mam XL i zwykły Venonat w tym samym miejscu na mierniku CP i oba wymagają 400 gwiezdnego pyłu i jednego cukierka do ulepszenia.

#4
  0
Esqarrouth
2016-07-14 23:29:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mniejsze pokemony mają zwykle większą prędkość ataku niż zwykłe.

Czy masz na to źródło lub jakiś dowód?
Osobiste doświadczenie.Miał 2 żwirowce, te same ataki, mniej więcej ten sam cp.Ciężki atakował jak 1 na sekundę, lżejszy atakował z prędkością 3 na sekundę.Istnieją również posty reddit na silph road, w których ludzie również publikowali to doświadczenie.Doświadczyłem tego również z electabuzzem.
Chciałbym zobaczyć jakieś mocniejsze dowody na to, ale z tego, co widzę z mojego doświadczenia, również brzmi to wiarygodnie.Mój XS Vaporeon atakuje super szybko.
Na szybkość ataku wpływa tylko sam ruch i dane wejściowe gracza, np.jeśli gracz stuka raz na 3 sekundy, ruch będzie używany rzadziej.Nie ma to nic wspólnego z rozmiarem Pokemona
#5
-3
Jake reese
2016-07-08 09:11:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli jest bardzo duży, do jego zasilania potrzeba więcej pyłu gwiezdnego.Na przykład: Weedle normalnego rozmiaru kosztuje 200 + 1 cukierek, podczas gdy mój XL ma 400 Stardust i 1 cukierek.

Nadal pracuję nad testami na siłowni między nimi po zapłaceniu za dopasowanie ich CP i przetestowaniu różnicy HP teraz

Czy masz źródło tego?Jeśli ich CP nie są równe, skąd wiesz, że nie wpływa to na to, ile kosztuje gwiezdny pył?
CP faktycznie zmienia wymagany pył gwiezdny.Wyższy CP wymaga więcej
#6
-3
Isaac
2016-07-09 23:29:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam dwa Pidgeotto i jeden XS z większą liczbą CP i zdrowiem niż XL.Ido władzytosięmójXSpotrzebuje więcejniżmójXLStardust...JESZCZE, mójXSSeakingniepotrzebują więcejniżStardustmojej regularnejSeaking....To samo zcałą mojąrattata...w konkluzja MYŚLĘ (nie zrozumcie mnie źle), że wszystko zależy od CP TEGO rodzaju pokemona, może z tego zakresu do tego wściekłości potrzebuje tyle gwiezdnego pyłu, itd.Ale różne w rodzaju Pokemonów.

Wydaje się, że byłby o wiele bardziej pomocny jako komentarz.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...