Pytanie:
Korzystanie z bezprzewodowego kontrolera XBox 360 na komputerze PC
Mehper C. Palavuzlar
2010-07-08 02:11:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy mogę używać bezprzewodowego kontrolera XBox 360 na komputerze PC?

Jeden odpowiedź:
#1
+16
John Gietzen
2010-07-08 02:13:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, z bezprzewodowym odbiornikiem Xbox 360.

Dostępny za około 27 USD od Amazon:
http://www.amazon.com/Xbox -Bezprzewodowy-odbiornik-gier-Windows-Pc / dp / B000HZFCT2

Zestaw Play and Charge NIE będzie działać, ponieważ będzie łączył się tylko z baterią.

Witaj; ta odpowiedź została udzielona dwa lata temu. Jakieś ulepszenie w międzyczasie, które oszczędziłoby mi zakupu odbiornika? Chciałbym kupić [ten] (http://www.amazon.com/Xbox-360-Silver-Controller-Play-Charge/dp/B0041HROGG), ale przypuszczam, że w ogóle nie będzie działać na PC bez tego przeklętego odbiornika ...
@Anto nie. Nadal potrzebujesz odbiornika bezprzewodowego lub kontrolera przewodowego.
Konieczne może być również wykonanie tych instrukcji: Przejdź do menedżera urządzeń i kliknij dwukrotnie nieznane urządzenie.Przejdź do karty sterownika i kliknij Aktualizuj sterownik.Wybierz opcję „Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika”, a następnie „Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze”, przewiń do samego dołu i wybierz opcję „Urządzenia peryferyjne konsoli Xbox 360”, a następnie kliknij przycisk Dalej.Kliknij ponownie dalej i powiedz „tak” w monicie ostrzegawczym o niezweryfikowanym urządzeniu. Możesz także użyć bezprzewodowego kontrolera Xbox 360 i bezprzewodowego odbiornika w systemie macOS - Google it.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...