Pytanie:
Jak mogę zabić Beitild, tak aby nikt nie widział?
victoriah
2011-12-06 21:54:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

A więc jestem w pierwszej części serii zadań Dark Brotherhood i muszę zabić Beitild w Dawnstar. Zrobiłem to już wcześniej na poprzedniej postaci, ale wydaje mi się, że za całe życie nie mogę tego zmusić do pracy tutaj.

Wchodzę do jej domu, ukradkiem, nikt mnie nie widzi i używam łuku, by strzelić jej w plecy, kiedy śpi.

Wygląda na to, że z jakiegoś powodu mag, który mieszka w domu NASTĘPNE DRZWI, jest świadkiem mojej zbrodni, mimo że jest w innym domu, woła strażników i próbuje zabić mnie.

Jakaś rada?

Magowie zawsze mają włączony Ward of Extra Hearing w nocy.
@DrFish Nie, domyślam się, że mag jest trochę zboczony i lubi wróżbić na Betild w nocy.
Czy ktoś próbował najpierw ukradkiem zabić maga?
Jedenaście odpowiedzi:
#1
+15
mmmattias
2011-12-10 03:53:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właściwie najłatwiejszym rozwiązaniem jest po prostu powiedzieć jej, że jesteś tam, aby ją zabić.

Wtedy ona krzyknie coś w stylu „Chodź i weź mnie!” i zaatakować cię.

Potem możesz ją zabić bez przeszkadzania strażnikom.

Nie wiem, czy ta opcja pojawia się cały czas, czy też jest połączona Umiejętność mowy lub coś innego.

#2
+12
LessPop_MoreFizz
2011-12-06 22:01:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Moją ulubioną metodą radzenia sobie z trudniejszymi publicznymi misjami zabójstw jest trucizna Frenzy wysokiego poziomu i profit Poisoner z linii umiejętności Pickpocket.

Powinien cię uwolnić za każdym razem.

Szalona trucizna to zawsze świetny sposób na porządną i czystą ucieczkę. Trwające trucizny również są dobre i dają czas na oddalenie się od celu, zanim umrą.
#3
+9
Mad Scientist
2011-12-06 23:12:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Udało mi się ją zabić w całkowicie konwencjonalny sposób i uszło mi to na sucho, ale nie w jej domu, ale na zewnątrz w hucie. Po prostu czekałem do nocy, kiedy większość mieszkańców uciekła i uderzyła ją, gdy żaden strażnik nie patrzył.

Być może będziesz musiał spróbować tego kilka razy, bo są strażnicy obchodzący swoje obchody i nie chcesz, aby Cię zobaczyli.

To też zadziałało dla mnie.
Zawsze możesz pokazać strażnikom odznakę Thane of Dawnstar, aby uszło im to na sucho.
Nigdy nie robiłem tego w inny sposób.Wkradnij się na pobliskie wzgórze.Zastrzel ją strzałą, gdy pracuje w hucie.Zwykle nawet nie czekam na noc.
#4
+6
Iszi
2012-02-09 06:18:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Odkryłem, że strzelanie do snajperów zwykle sprawdza się w przypadku prawie każdego zabójstwa, które można wykonać na zewnątrz, i to jest jedno z nich.

Śledź przez chwilę cel, aby znaleźć miejsce, w którym są powszechnie widziane na zewnątrz i najlepiej nieruchome przez jakiś czas. Po wybraniu miejsca, w którym zginą, znajdź punkt obserwacyjny, który znajduje się z dala od miejsc, w których często przebywają potencjalni świadkowie, a jednocześnie znajduje się w zasięgu i zapewnia dobrą widoczność celu. Możesz łatwo oddalić się na tyle daleko, że NPC cię nie zauważą podczas skradania się, i nadal będziesz w zasięgu strzały.

Po tym wystarczy ustawić cel i pozwolić strzale latać.

Kiedy przybyłem do Gwiazdy Zarannej, karmiła hutę. Za pobliskim budynkiem, który wznosi się tyłem do gór, jest miejsce, w którym można po prostu zobaczyć hutę i nikt nie idzie w pobliżu. To był łatwy bekas!
#5
+2
Chris
2012-01-03 10:29:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam inny sposób, który zadziałał dla mnie: rzuć zaklęcie ogniowej pułapki runicznej przez hutę, w której pracuje w ciągu dnia, gdy wokół niej są strażnicy. Efekty są podobne do rzucania zaklęcia Frenzy.

Jaki jest efekt jak Frenzy? Szał sprawia, że ​​NPC i stwory atakują się nawzajem. Z pewnością nie leży to w naturze zaklęcia Fire Rune. Czy to usterka, czy coś wyjątkowego w tym scenariuszu?
@Iszi Zakładam, że mają na myśli, że * konsekwencje * są podobne do rzucenia zaklęcia szału, tj. Nie masz z tego powodu kłopotów.Z wiki: „Zabicie lub zranienie NPC zaklęciem runicznym nie jest uważane za przestępstwo, pod warunkiem, że jesteś w ukryciu w momencie uruchomienia runy. Pod warunkiem, że NPC przeżyje wybuch, nadal stanie się wobec ciebie agresywny.”
#6
  0
Jordan
2014-07-27 03:52:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czekałem do nocy i poszedłem za nią do huty. Następnie schowałem się za przejściem między domem a zboczem góry, zaczekałem, aż strażnik wyjdzie, i strzeliłem do niej strzałą.

#7
  0
Jasmine
2015-04-14 16:01:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Odkryłem, że czekasz do nocy, upewnij się, że w pobliżu nie ma żadnych strażników. Następnie ukryj się między Domem a górą (mała przestrzeń do czołgania się), zastrzel ją swoim najlepszym łukiem i strzałą, a następnie zastrzel ją jeszcze raz i szybko wyrusz w podróż.

#8
  0
user151211
2016-06-15 04:46:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ukradłem jej klucz i w nocy wszedłem do jej domu, kiedy nikt nie patrzył (zwykle musisz wykonać podstępny atak, aby nikt cię nie zauważył), a ona wstawała, więc zabiłem ją od tyłu:-

#9
-1
Archer
2012-02-09 05:39:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Idź za nią do alejki
  • Wyciągnij swój najlepszy łuk i najlepszą strzałę z dobrą trucizną
  • Idź się skradać
  • Upewnij się, że i tylko ona jest w pobliżu
  • Strzał w głowę
Dawnstar tak naprawdę nie ma alejek jako takich.
W Skyrim nie ma żadnych uszkodzeń lokalizacji (tj. Strzałów w głowę).
+1 dla obu powyższych komentarzy. Poza tym, jeśli zamierzasz użyć łuku i strzały, równie dobrze możesz ją po prostu strzelić, jak sugerowałem. Ta opcja ogólnie zapewnia znacznie większą elastyczność bez większego ryzyka złapania.
#10
-1
Hail2Noobs
2014-04-05 17:40:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli jesteś wilkołakiem, po prostu musisz zdać sobie sprawę z jej lokalizacji, a następnie poza zasięgiem wzroku strażników (poza Gwiazdą Zaranną) przekształcić się w wilkołaka. Wbiegnij w miejsce, w którym ją widzisz -> moc + standardowy atak, a następnie wybiegnij ponownie, zanim okoliczni cywile i strażnicy (jeśli są) mogą cię uderzyć. Po wyjściu z Gwiazdy Świtu po prostu poczekaj gdzieś poza zasięgiem wzroku, aby ponownie przekształcić się w ludzką postać.

Wygląda na to, że jest to tylko rozwiązanie dla * bardzo * małego podzbioru sytuacji, które mogą nie mieć tutaj miejsca.
#11
-1
AwesomeOreo
2016-02-18 06:18:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ukradnij jej klucz do jej domu, a potem w nocy zabij w jej pokoju (używam dwóch broni i kucam i zdobywam 6x czarownica jest bardzo przydatna)

Dzień dobry.Witamy w wymianie stosów.Oryginalny post już wspomina, że zabójstwo z ukrycia nie zadziałało, więc zabijanie z ukrycia bronią białą nie poprawi sytuacji.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...