Pytanie:
Co mam zrobić z tymi wszystkimi pieniędzmi?
theChrisKent
2011-06-10 18:59:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wciąż jestem całkiem nowy w tej niesamowitej grze, ale mam mnóstwo pieniędzy z wydobywania minerałów i sprzedaży różnego rodzaju rzeczy.

Kupiłem hełm górnika i trochę dynamitu i kilka innych rzeczy, ale wydaje się, że powinny być droższe. Może czegoś mi brakuje? Mam 4 NPC (pielęgniarka, przewodnik, kupiec, demolka), czy przyszli NPC mają lepsze towary? Czy kupiec kiedykolwiek otrzyma nowe przedmioty? Jaki jest sens tej słodkiej gotówki?

Najprawdopodobniej będzie to ewoluująca gra, więc jestem pewien, że coś pójdzie w dół, co jest drogie. Na razie może handlować na serwerach dla wielu graczy?
Dynamit. Bardzo dużo dynamitu.
Pięć odpowiedzi:
#1
+17
tQuarella
2011-06-10 19:15:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Monety nie odgrywają kluczowej roli w grze. Jest jednak więcej do kupienia, niż do tej pory widziałeś.

Tylko próbka:

  • handlarz bronią sprzedaje Minishark za 35 sztuk złota, a także nielegalne części broni za 20 sztuk złota. Minishark jest jedną z najpotężniejszych broni sprzed trybu twardego.
  • Niektóre przedmioty, takie jak proszek oczyszczający, można kupić tylko u NPC. Jeśli chcesz oczyścić świat z korupcji, musisz wydać na to sporo gotówki.

Ponadto NPC będą mieli nowe przedmioty na sprzedaż po pokonaniu Ściana z ciała.

[Tinkerer] (http://terraria.gamepedia.com/Goblin_Tinkerer) jest bez wątpienia największym źródłem gotówki w grze - ponowne wykuwanie późniejszej broni jest absurdalnie kosztowne i często wymaga wielu prób uzyskania dobrego zaklęcia.
@Justin Tak ... To stwierdzenie jest zdecydowanie prawdziwe, nie mogę wyliczyć ilości platynowych monet, które straciłem dla tego cholernego goblina ...
#2
+13
Ian Pugsley
2011-06-10 19:31:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Najbardziej przydatny jest handlarz wyburzeniami. Kiedy zaczniesz znajdować i łamać Kule Cienia, 3 stosy TNT będą szczególnie przydatne, aby dostać się do Kul, a bomby i wszelkie resztki są pomocne w radzeniu sobie z powstałym meteorytem. Ponadto, gdy dotrzesz do podziemi, może to być nieco przydatne do oczyszczenia dużych ilości piekielnego kamienia, aby dostać się na dół ekranu (chociaż oczywiście będziesz musiał wypełniać po drodze, aby nie zostać z dużym kanał lawy).

Nie zapominaj, że kupiec sprzedaje również Mniejsze Mikstury Leczenia - w miarę postępów będziesz spędzać coraz mniej czasu nad ziemią, aby zbierać Grzyby i będziesz chciał stworzyć pełne Mikstury Leczenia Pomniejszej Mikstury Leczącej i Świecącego Grzyba.

+1 Właśnie napełniłem skrzynię TNT, dzięki czemu górnicze meteory są znacznie mniej uciążliwe
#3
+6
Sadly Not
2011-12-03 17:14:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Majsterkowicz może przekuć broń, nadając jej losowe dodatkowe zdolności. Losowość jest tutaj kluczowa: istnieje wiele możliwości wykorzystania umiejętności, a przekuwanie może stać się dość drogie, więc z łatwością zatopisz co najmniej kawałek platyny, ulepszając swój sprzęt, aby uzyskać pożądane umiejętności.

Jeśli chodzi o tryb dla wielu graczy przyjmują pieniądze za przedmioty i oczywiście ich stawki mogą być bardzo wysokie. Wydaje się to bezcelowe, ale krzywa trudności po pokonaniu Ściany Ciała jest dość stroma, a większość bossów jest nie do pokonania w pojedynkę bez nowszego sprzętu lub kumpla do zabawy. Więc trzymaj swoje pieniądze, może to dać ci naprawdę świetny przedmiot, którym ktoś nie jest zainteresowany.

#4
+1
No. 7892142
2014-09-15 13:12:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

A jeśli po wykonaniu tych wszystkich czynności nadal masz pieniądze, zawsze możesz użyć Coin Gun, który używa pieniędzy jako amunicji, wyrządzając spore szkody na platynowych monetach.

Edycja: Poczekaj chwilę, to pytanie ma już lata, dlaczego mimo to pojawiło się na górze mojego kanału. No cóż.

Najlepsza odpowiedź została zmieniona 22 minuty temu, co oznacza, że otrzymuje nową aktywność i trafia na szczyt.
@Flater Odpowiadasz na odpowiedź sprzed roku :)
#5
  0
Baked Potato
2012-07-24 01:19:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Firma tQuarella opublikowała niesamowitą odpowiedź, ale istnieje również kategoria monet platynowych, która wynosi 100 złotych monet, części Illegal Gun miały kiedyś 1 platynę, ale teraz mają 75 złota, co jest najdroższym przedmiotem do kupienia. Służy do ulepszania Minishark do MegaSharka, który jest uważany za najsilniejszy pistolet, jeśli policzyć pociski na sekundę. Jest to również najtrudniejsza broń do wykonania, biorąc pod uwagę przepis rzemieślniczy, który wynosi 20 Dusz Potęgi (20-30 po zabiciu Niszczyciela), 5 płetw rekina (zdobywanych od rekinów na oceanie), nielegalne części broni (75 sztuk złota, kupione od handlarza bronią podczas krwawego Księżyca) i Minishark (kupiony od handlarza bronią 35 sztuk złota). Warto zaoszczędzić pieniądze i zamienić je na tyle platyny, ile możesz, aby móc kupować mikstury, bomby, granaty i rzadkie przedmioty od Goblina i Czarodzieja.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...