Pytanie:
Jak mogę nagrać dema mojej gry?
Joe Phillips
2010-07-08 02:22:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pamiętam, jak kiedyś widziałem wiele fajnych filmów z Counter Strike. Jak zabierasz się do nagrywania swojej rozgrywki (dowolnej gry) w łatwym do edycji formacie? Potrzebujesz specjalnego oprogramowania? Ile to kosztuje?

Myślę, że jest to bardziej ogólne pytanie dotyczące komputera i jako takie należy do http://superuser.com
Niezupełnie, Fraps (poniżej) jest przeznaczony do nagrywania rozgrywki „w grze 3D”. Nie codzienne (2D) rzeczy z ekranu.
w przypadku silnika źródłowego można również nagrywać dema za pomocą polecenia „nagraj”. To nie jest format wideo, ale własny format Valve, który możesz później odtworzyć i przechwycić, aby zapisać wszelkie problemy z opóźnieniami. Był również (i może nadal) być szeroko stosowany w testach PoV dotyczących oszustw.
Fraps może nagrywać twój pulpit, a tym samym gry, jeśli grasz w trybie okienkowym JEŻELI i KIEDY używasz systemu Windows 7 dzięki Aero Whatchamacallit Desktop.
@badp Co to jest FOSS?
@Grace Darmowe oprogramowanie typu Open Source.
@badp Zauważyłem, że często używasz akronimów, które albo ja muszę sprawdzić, albo ktoś musi cię dla nich zdefiniować. Może zamiast tego mógłbyś rozważyć pisanie na klawiaturze?
@strix LMGTFY: P
Woo dla F O S S!
Czy spojrzałeś na [to pytanie] (http://superuser.com/questions/6801/what-is-the-best-software-for-desktop-recording)
Jaki sens miał * opensource *, jeśli jest glitchy i nadal nie pokonuje fraps w żadnym pomiarze ...
Czy to powinna być wiki społeczności?
Aby uzyskać lepsze wrażenia z tworzenia fragmovie, polecam nagrywanie demonstracji za pomocą polecenia konsoli `/ record `, a następnie nagrywanie za pomocą dowolnego z programów wymienionych w odpowiedziach.
Po zakończeniu gry (lub po zatrzymaniu nagrywania) otwierasz fraps i odtwarzasz wersję demonstracyjną, aby zapisać ją w formacie wideo.
Możesz także użyć Source Movie Editor, myślę, że to @Fabián
Chodzi o to, że możesz skorzystać z funkcji nagrywania / powtórki gry i zarejestrować najbardziej odpowiedni moment gry, który miałeś.
Możesz używać SME tylko do gier stworzonych na Source.Podobnie jak w przypadku wielu innych gier, które nie mają tego rodzaju programu do tworzenia filmów, mają one przynajmniej funkcje nagrywania / odtwarzania, dołączone lub jako oddzielny program.
Piętnaście odpowiedzi:
#1
+61
Chris S
2010-07-08 02:24:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Fraps to najpopularniejsze narzędzie do nagrywania filmów z gier.

Aktualizacja: dxTory wydaje się kradnąć teraz dużą liczbę użytkowników Frapa i według Totalbiscuit odnotowuje mniej spadków klatek.

Fraps to uniwersalna aplikacja Windows, której można używać z grami wykorzystującymi technologię graficzną DirectX lub OpenGL. W swojej obecnej formie Fraps wykonuje wiele zadań i najlepiej można to opisać jako:

Oprogramowanie do testów porównawczych - Pokaż, ile klatek na sekundę (FPS) otrzymujesz w rogu ekranu. Wykonaj niestandardowe testy porównawcze i zmierz liczbę klatek między dowolnymi dwoma punktami. Zapisz statystyki na dysku i wykorzystaj je do własnych recenzji i aplikacji.

Oprogramowanie do przechwytywania ekranu - Zrób zrzut ekranu po naciśnięciu klawisza! Nie ma potrzeby wklejania do programu graficznego za każdym razem, gdy chcesz zrobić nowe ujęcie. Twoje zrzuty ekranu są automatycznie nazywane i opatrywane datą.

Oprogramowanie do przechwytywania wideo w czasie rzeczywistym - Czy kiedykolwiek chciałeś nagrywać wideo podczas grania w swoją ulubioną grę? Dołącz do rewolucji Machinima! Wyrzuć magnetowid, zapomnij o używaniu kamery DV, nagrywanie gier nigdy nie było tak proste! Fraps może przechwytywać dźwięk i wideo do 2560x1600 z niestandardową liczbą klatek na sekundę od 10 do 120 klatek na sekundę!

Wszystkie filmy są nagrywane w wyjątkowej jakości. Jeśli masz Windows Media Player, wypróbuj poniżej kilka filmów przechwyconych za pomocą Fraps:

Jeśli to kosztuje, podaj to
Tylko dla okien.
Tak, obecnie kosztuje 37 USD za dożywotnią licencję
I moim zdaniem warte swojej ceny, mimo że szukam alternatyw, bez konkretnego powodu.
Fraps jest w porządku. Możesz nagrywać 30 sekund za darmo, jeśli chcesz nagrywać więcej, musisz to kupić @MarmouCorp
Użyłem FRAPS i stwierdziłem, że na moim zaawansowanym komputerze PC zmniejsza wydajność gry podczas nagrywania. Ta redukcja jest niewielka, ale wystarczająca do redukcji w grach, w których reakcje w ułamku sekundy są kluczowe (takich jak gry Call of Duty), aby zaszkodzić Twojemu sukcesowi w grze.
Cena 37 dolarów za całe życie jest tania jak barszcz. Nigdy nie widziałem powodu, by szukać czegoś innego, biorąc pod uwagę, jak dobre jest.
Podczas korzystania z fraps zaleca się zapisywanie na innym dysku twardym lub partycji dysku twardego niż miejsce, w którym jest zainstalowany system Windows lub gra. Ze względu na ciągłe zapisywanie na dysku znacznie spowolni w innych przypadkach.
Kupiłem fraps ponad 10 lat temu, a mój stary adres e-mail i hasło nadal działają, aby pobrać najnowszą wersję, więc kiedy mówią „żywotność”, mają to na myśli.
więc dxTory zapewnia użytkownikom lepszą liczbę klatek na sekundę?
Może warto zaktualizować tę odpowiedź teraz, gdy Windows 10 jest niedostępny
#2
+30
Mehper C. Palavuzlar
2010-10-01 13:54:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

TAKSI (open source; tylko Windows)

TAKSI: przechwytywanie wideo / zrzut ekranu dla grafiki 3D

Taksi to narzędzie umożliwiające robienie zrzutów ekranu i nagrywanie klipów wideo z ulubionych gier i innych aplikacji graficznych 3D. Zainspirowany Fraps (www.fraps.com), Taksi ma na celu zapewnienie open source alternatywy dla tego wspaniałego narzędzia.

Mimo że strona internetowa twierdzi, że najnowsza stabilna wersja został wykonany w 2006 roku, projekt nie wydaje się całkowicie porzucony. Wersja rozwojowa 0.7.7.9 została wydana w lipcu 2010 r.

Zrobiłem kilka testów na tym i wymaga to dość znaczącego uderzenia w system. Można się tego jednak spodziewać we wczesnych wersjach. To może być obiecujące w przyszłości
nadal wydaje się być aktywny, ostatnie zgłoszenie wczoraj i cztery w miesiącu w kwietniu i marcu: http://sourceforge.net/projects/taksi/develop
Mówiąc FOSS mamy oczywiście na myśli „oprogramowanie, za które nie muszę płacić”, zamiast robić bzdury na temat tego, czy planujesz sklonować repozytorium, poznać wewnętrzne cechy systemów przechwytywania ekranu w C ++ i przesyłać poprawki, aby je ulepszyć.
#3
+26
user61492
2013-04-04 21:51:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

VLC Media Player (open source, windows, linux & os x)
Użyłem VLC do nagrywania wideo w systemie Windows. Nie próbowałem tego na Linuksie ani na OS X.

Uruchom wybraną grę w trybie pełnoekranowego w oknie .

Uruchom VLC.

VLC

W menu „Media” wybierz „Convert / Save ...” (CTRL-R)

Pojawi się okno dialogowe „Open Media”, wybierz kartę „Capture Device”

Capture Device

Zmień tryb przechwytywania na „Desktop”.

Dostosuj żądaną liczbę klatek do przechwytywania, ustawiłem do 30,00 f / s.

Kliknij przycisk „Convert / Save”.

Pojawi się okno dialogowe „Convert”.

Convert

Kliknij przycisk „Przeglądaj”, aby znaleźć miejsce do zapisania filmu i nadaj mu nazwę.

Używam „capture.asf” jako nazwy pliku.

Wybierz profil, którego chcesz użyć. Zauważyłem, że najlepsze wyniki daje mi opcja „Wideo WMV + WMA (ASF)”.

Naciśnij przycisk „Start”.

Aktywuj grę i graj przez chwilę, VLC zrobi nagranie, gdy chcesz zatrzymać nagrywanie, aktywuj VLC i naciśnij przycisk zatrzymania, a następnie zamknij.

ASF format, którego używam, tworzy bardzo duże pliki, dla wyświetlacza 2560 x 1600 zajmuje około 1 GB na 3 minuty wideo. Możesz eksperymentować z różnymi kodowaniami, jeśli chcesz, ale miałem problemy z innymi, więc zdecydowałem się użyć ASF, wyobrażam sobie, że mogę później przekonwertować go na coś mniejszego.

Nie wiedziałem, że VLC może to zrobić! TIL i +1.
#4
+20
Alvin Wong
2013-07-16 19:16:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OBS Studio (bezpłatny, open source, Windows / Mac / Linux)

Umożliwia przechwytywanie ekranu, określonych okien, gier (za pomocą haków), a nawet źródła (np. konsole przechwytujące karty wideo). Możesz wyprowadzić przechwycone wideo do pliku lokalnego.

OBS Studio (dawniej znane jako OBS Multiplatform) to kompletne przepisanie oryginalnego OBS od podstaw, z głównym celem jest obsługa wielu platform , dokładniejszy zestaw funkcji i znacznie potężniejszy interfejs API. Chociaż wciąż jest na wczesnym etapie, wydania są obecnie dostępne dla systemów Windows, Mac i Linux.

OBS Studio ostatecznie będzie obsługiwać wiele zaawansowanych żądanych funkcji, których nie było w oryginalnym OBS, takich jak wyjścia wielostrumieniowe i scena podgląd, z których to drugie jest już dostępne w bieżącej wersji.


(starsza wersja) Oprogramowanie Open Broadcaster (bezpłatne, open source, Windows x86 i x64 / Mac)

Pozwala na przechwytywanie ekranu, określonych okien, gier (za pomocą haków), a nawet źródeł zewnętrznych (np. konsole przechwytujące karty wideo). Możesz wyprowadzić przechwycone wideo do pliku lokalnego.

Chociaż ma to inne ważniejsze zastosowanie: może przesyłać przechwycone wideo do Internetu. Dlatego program może w rzeczywistości miksować wiele wejściowych źródeł wideo w jedno wyjście.

Należy zauważyć, że nie pokazuje licznika fps, takiego jak Fraps.

Open Broadcaster Software to darmowe oprogramowanie typu open source do nagrywania i transmisji na żywo. Kod źródłowy jest dostępny dla każdego, kto może wnieść swój wkład i ulepszyć. Dostępne są wersje 32- i 64-bitowe i jest to całkowicie bezpłatne!

Fakt, że jest przeznaczony do przesyłania strumieniowego (ale obsługuje również nagrywanie) oznacza, że obsługuje [dostosowywanie poziomów dźwięku] (http://youtu.be/bSmf_MkR0Io) (dwa suwaki: jeden do mikrofonu, drugi do gry / pulpitu),co jest BARDZO przydatne.Ponadto możesz wybrać rozdzielczość i jakość wideo.Wreszcie, obsługuje również [bufor powtórek] (https://obsproject.com/forum/resources/how-to-use-the-replay-buffer.103/), w którym stale zapisuje ostatnie „x” sekundrozgrywkę i po naciśnięciu skrótu zapisze je na dysku.
#5
+9
cowgod
2010-07-08 04:16:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chris S prawdopodobnie podał odpowiedź, która stanie się najbardziej popularną i akceptowaną. Mimo to uważam, że wegame.com (tylko Windows) powinno zostać wspomniane. Umożliwia nagrywanie niemal każdej gry z ich klientem i przesyłanie jej na ich stronę. Jest to również bezpłatne. Niestety, nie sądzę, abyś mógł wiele zrobić w zakresie edycji wideo.

Należy również wspomnieć, że klient wegame zużywa znacznie mniej zasobów i jest o wiele mniej wymagający niż Fraps, kosztem ogromnej utraty jakości. YouTube już obniża jakość wideo przez ponowne kodowanie całego materiału, więc opłaca się nagrywać w bardzo wysokiej jakości, a następnie zakoduj z jak najmniejszą utratą jakości.
Niestety, Wegame nie istnieje.
#6
+7
happy_soil
2010-07-08 04:34:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dxtory (tylko Windows) jest również warty uwagi.

To 3600 JPY (~ 40 USD), ale dostępna jest bezpłatna demo.

Dxtory to narzędzie do przechwytywania filmów tylko dla aplikacji DirextX / OpenGL. Aby uzyskać dane bezpośrednio z pamięci Surface, działa bardzo szybko. Arbitralne przycinanie i swobodne skalowanie są obsługiwane przez sprzęt.

Jego głównym atutem jest to, że do działania używa wielu dysków twardych, dzięki czemu unika się głównego wąskiego gardła przechwytywania wideo, jakim jest prędkość nagrywania * .

(*) Przetestowałem to na 4 dyskach twardych (wszystkie różne), a wydajność jest zauważalnie niższa niż w przypadku innych podobnych programów.

#7
+6
Denilson Sá Maia
2010-07-31 21:16:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chociaż Fraps to najlepsze rozwiązanie do nagrywania gier i aplikacji z akceleracją 3D (w tym gier 2D korzystających z karty wideo 3D), nie może nagrywać na komputerze stacjonarnym lub w przeglądarce.

Do nagrywania na komputerze ogólnego przeznaczenia polecam program CamStudio , który jest darmowy i na licencji open source. Może być używany do nagrywania rzeczy, których Fraps zwykle nie może (na przykład gier w przeglądarce i niektórych prostych gier 2D, które nie używają DirectX), a także ogólnych filmów związanych z grami (np. Samouczki lub program do uruchamiania gier ekran).

Do prostej edycji i konwersji wideo (na przykład przed przesłaniem do YouTube) polecam VirtualDub , który jest również darmowy i otwarty źródło.

W systemie Windows Vista i Windows 7 Fraps może w rzeczywistości nagrywać pulpit.
Ale tylko wtedy, gdy Aero jest włączone, prawda? Czy jest to nowa funkcja Fraps?
Druga część pierwszego zdania jest nieprawidłowa. FRAPS może nagrywać pulpit (bez kursora myszy) od Vista.
CamStudio jest odpowiedzialne za tak wiele kiepskich filmów na youtube, że nawet nie jest to śmieszne.
@badp To dlatego, że zmieniają jakość na tak niską i prawdopodobnie nie używają bezstratnego kodeka wideo. Jeśli jest używany prawidłowo, CamStudio jest dobrym rejestratorem.
#9
+6
BlaXpirit
2010-10-01 17:46:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Xfire - Uproszczenie gier

Xfire jest darmowy i pod pewnymi względami jest lepszy do nagrywania gier niż inne narzędzia.

Możesz ustawić klawisz skrótu do szybkiego rozpoczęcia nagrywania gry, która jest aktualnie aktywna. W grze wyświetlany jest mały pasek stanu z aktualną długością wideo i zajmowanym miejscem na dysku (pasek nie jest widoczny na wideo).

Xfire nie może nagrywać ekranu, to jest tylko do gier. Nagrywa gry zarówno w trybie pełnoekranowym, jak i okienkowym.

Wynikowe wideo to wysokiej jakości plik .avi o rozdzielczości takiej samej jak rozmiar klienta okna gry lub o połowę mniejszej (w zależności od tego, co wybierzesz). / p>

Złą rzeczą w Xfire jest to, że nie tylko nagrywa wideo ... Cóż, przekonaj się sam na ich stronie internetowej

Tylko dla Windows.

Próbowałem xfire, ale nie mogłem tego zrobić. Co jest dziwne, ponieważ zawsze udaje mi się robić rzeczy na moim komputerze. Może to było prostsze niż wtedy myślałem, ale porzuciłem to.
#10
+4
Madmenyo
2013-07-14 17:13:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Używam Hypercam 2 w połączeniu z virtualdub do tworzenia bardzo wysokiej jakości materiału z rozgrywki, który możesz zobaczyć tutaj:

Hypercam 2 jest znacznie bardziej wszechstronny niż FRAPS, który pozwala tylko na nagrywanie gier DirectX na pełnym ekranie. Pozwala także na kompresowanie nagrań w locie, dzięki czemu nie kończy się na tych ogromnych plikach. Czasami udaje mi się nawet skompresować moje wideo na tyle dobrze, że mogę je przesłać od razu. Mam Phenoma II X4 z GeForce 460 GTX, który jest dość przestarzały.

Rzeczy, których potrzebujesz, wszystko za darmo:

Hypercam 2 - do nagrywania. http://download.cnet.com/HyperCam/3000-13633_4-10004511.html

Kodek X264 VFW - do kompresji wideo. http://sourceforge.net/projects/x264vfw/

Lame mp3 - do kompresji dźwięku. (swoje mam w paczce) http://www.free-codecs.com/download/K_lite_codec_pack.htm

virtualdub - do edycji. http://virtualdub.sourceforge.net/

Hypercam: Na karcie obszaru ekranu możesz określić obszar, który chcesz nagrywać. Na pełnym ekranie wystarczy ustawić rozdzielczość, w jakiej gra jest uruchomiona, a początkowe x, y będzie równe 0. Jeśli chcesz nagrać pojedyncze okno, możesz wybrać to okno bezpośrednio za pomocą interfejsu hypercam.

Następna zakładka służy tylko do ustawiania skrótów klawiszowych, używam CTRL-INSERT, aby rozpocząć i zatrzymać nagrywanie.

Na karcie Plik AVI określasz plik wyjściowy na górze. Masz możliwość dodania kolejnego numeru do plików, aby nie nadpisywać poprzedniego nagrania i uzyskać numer logiczny za podaną nazwą (w przeciwieństwie do fraps). Możesz również określić liczbę klatek na sekundę i prędkość odtwarzania, podwojenie prędkości odtwarzania przyspieszy wideo 2 razy.

Do kompresji w locie używam 15 klatek na sekundę, co jest naprawdę trudne do zauważenia podczas oglądania. Zawsze zostawiam kursor przechwytujący na 1 i klatki kluczowe na każdych 100 klatkach. Następnie wybierasz kompresor wideo, wybranie żadnej kompresji spowoduje utworzenie dużych plików, więc zawsze radzę wybrać X264 i po prostu wybrać niedrogą metodę kompresji. Podczas kompresji w locie zawsze wybieraj ultraszybką metodę kompresji w interfejsie użytkownika X264.

Reszta mówi sama za siebie, w opcjach możesz wybrać, czy chcesz nagrywać kursor, czy nie.

Virtualdub: tutaj edytujesz swoje wideo i kompresujesz je dalej, jeśli potrzebujesz. Możesz po prostu przeciągnąć lub otworzyć utworzony plik avi. Jeśli wybrałeś kolejną numerację i masz wiele filmów, możesz wybrać dołączanie segmentu avi, po prostu wybierz pierwszy film w linii, a numeracja rozpozna.

Pod filmem znajdziesz filtry, w których możesz przyciąć wideo lub dodać czarne paski telewizyjne. Do wyboru są również efekty specjalne. Zmiana rozmiaru wideo jest również możliwa, ale jakość szybko się pogarsza.

W wideo-> kompresja możesz wybrać kompresję. Teraz możesz wybrać wolniejszą metodę kompresji i grać z szybkością transmisji, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie. Jeśli masz powolną rozgrywkę i nudne kolory, możesz uciec z dużo większą grą z żywymi kolorami.

W sekcji kompresji audio-> możesz wybrać kiepski kodek mp3 do kompresji dźwięku. przez większość czasu nie potrzebuję wysokiej jakości dźwięku, po prostu wybieram szybkość 96kb.

Teraz możesz zapisać nowe avi w plikach i skompresuje je za Ciebie. Możesz zobaczyć przewidywany rozmiar pliku, który jest dość dokładny po uruchomieniu przez minutę. Radzę często bawić się tą opcją.

Oto mój przewodnik wideo:

#11
+4
gandalf3
2015-01-05 16:50:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Simple Screen Recorder to darmowy program do wyświetlania ekranu dla systemu Linux.

Obsługuje bezpośrednie nagrywanie okien OpenGL (a także normalne nagrywanie ekranu), co jest dobre do gier, w których wydajność ma kluczowe znaczenie.

Ma wiele innych funkcji i jest łatwy w użyciu.

Z witryny internetowej:

Funkcje

 • Graficzny interfejs użytkownika (oparty na Qt).

 • Szybszy niż VLC i ffmpeg / avconv.

 • Nagrywa cały ekran lub jego część albo bezpośrednio nagrywa aplikacje OpenGL (podobnie jak Fraps w systemie Windows).

 • Synchronizuje dźwięk i wideo (częsty problem z VLC i ffmpeg / avconv).

 • Zmniejsza liczbę klatek wideo, jeśli komputer jest zbyt wolny (zamiast zużywać całą pamięć RAM, jak VLC robi).

 • W pełni wielowątkowy: małe opóźnienia w którymkolwiek ze składników nigdy nie zablokują innych komponentów, co skutkuje płynniejszym wideo i lepszą wydajnością na komputerach z wieloma procesorów.

 • Wstrzymaj i wznów nagrywanie w dowolnym momencie (klikając przycisk lub naciskając klawisz skrótu).

 • Wyświetla statystyki podczas nagrywania (rozmiar pliku, szybkość transmisji, całkowity czas nagrywania, rzeczywista liczba klatek na sekundę, ...).

 • Może wyświetlać podgląd podczas nagrywania, więc nie marnować czas na nagrywanie czegoś tylko po to, aby później dowiedzieć się, że niektóre ustawienia są nieprawidłowe.

 • Używa bibliotek libav / ffmpeg do kodowania, więc obsługuje wiele różnych kodeków i formatów plików (dodanie większej ).

 • Może również transmitować na żywo (eksperymentalnie).

 • Rozsądne ustawienia domyślne: nie trzeba niczego zmieniać, jeśli nie chcę.

 • Porady dotyczące prawie wszystkiego: nie trzeba czytać dokumentacji, aby dowiedzieć się, co coś robi.

#12
+3
cubuspl42
2015-01-20 04:08:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wszystkie inne odpowiedzi dotyczą oprogramowania do nagrywania ekranu. Należy jednak zauważyć, że pierwszym krokiem tworzenia wersji demonstracyjnej powinno być użycie mechanizmu nagrywania wersji demonstracyjnej wbudowanej w grę, jeśli jest to możliwe. Drugim krokiem jest nagranie odtwarzania tego dema przy użyciu programu podobnego do Fraps. Dlaczego tak jest?

 • W przypadku wielu graczy spadek liczby klatek na sekundę spowodowany przez oprogramowanie do nagrywania ekranu, takie jak Fraps, jest nie do przyjęcia
 • Możesz nagrywać z innymi ustawieniami wideo niż te, których zwykle używasz do gry
 • Możesz nagrywać tylko fragmenty swojej demonstracji, oszczędzając miejsce na dysku
#13
+3
Travis
2015-02-12 23:49:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rejestrator gier Loilo

Cechy :

 • Free
 • Bez znaku wodnego (chyba że używasz dołączonego oprogramowania do edycji wideo wersja próbna, ale nie ma problemów z zapisywaniem filmów i importowaniem do innego edytora, takiego jak Lightworks (oferuje bezpłatną wersję z uaktualnieniem do wersji pro))
 • Witryna twierdzi, że działa lepiej niż Dxtory, BandiCamm i Fraps
 • Brak limitu czasu nagrywania

Do użycia:

 • Pobierz oprogramowanie
 • Zainstaluj oprogramowanie
 • List item
 • Powyższe zdjęcie tuż poza witryną
Samo rekomendowanie produktu bez podawania instrukcji, jak go używać, aby osiągnąć zamierzony cel, nie jest wcale przydatne.
Zaktualizowano zrzut ekranu ze strony internetowej pokazujący, jak używać tego narzędzia.
#14
+3
Tad
2016-07-19 15:00:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Shadowplay

Shadowplay to darmowe oprogramowanie, które wymaga jedynie posiadania obsługiwanej karty graficznej nVidia.

Rejestruje odtwarzanie wideo bezpośrednio z GPU i zapisuje je w plikach mp4 w określonej lokalizacji.

#15
+1
Shawn Alex
2016-07-21 12:57:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Smartpixel to najlepszy rejestrator ekranu gry dostępny dla wszystkich platform, takich jak Windows, Android i IOS.

Step 1. Dostosuj ustawienia nagrywania gier. Weźmy na przykład WOW. Kiedy załaduję grę i kliknę przycisk Smartpixel Screen / Game, będzie tak.
Step 2. Nagrywanie wideo z gry. Po skonfigurowaniu ustawień nagrywania możemy wrócić do ruchomego okna Smartpixel, wybrać tryb erea, tryb pełnoekranowy lub tryb PIP, jeśli chcemy nagrać częściowo ekran gry, może być konieczne ręczne dostosowanie 4 czerwonych współrzędnych na ekranie gry.
Step 3. Edycja wideo z gier. Przed przesłaniem do YouTube może być konieczne zmodyfikowanie filmów z gry, wycięcie niechcianej części, połączenie kilku klipów wideo, dodanie podkładu muzycznego, dodanie przejść, napisów itp. Wszystko to można zrobić za pomocą oprogramowania Smartpixel, a następnie możesz prześlij filmy z gry do serwisu YouTube.
Here to samouczek YouTube:
Podstawy korzystania ze smartpixel!To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...