Pytanie:
Jak znaleźć podstawowych piratów do walki w Eve Online?
David A Gibson
2010-07-08 16:21:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chcę przetestować mój nowy krążownik i zabić kilku podstawowych piratów. Który z nich jest najszybszy, aby wylecieć i wdać się w walkę z niektórymi postaciami niezależnymi (NPC)?

Chwila poszukiwań odpowiedziałaby na to pytanie ... jest zbyt podstawowe dla StackExchange
Dwa odpowiedzi:
#1
+13
Piaskal
2010-07-08 18:00:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Znajdź agenta, który daje misje bojowe. Powinieneś iść z agentami 1 lub 2 poziomu. http://eve-agents.com/

Pozdrawiam za link
Jest teraz również wbudowana wyszukiwarka agentów.
#2
+11
GAThrawn
2010-07-08 17:53:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dla bardzo podstawowych piratów (szczurów) i zakładając, że jako nowa postać znajdujesz się obecnie w dużej sekundowej (prawdopodobnie 1,0) przestrzeni.

Najłatwiejszy sposób, aby mieć pewność, że je znajdziesz bez faktycznego przyjmowania misji od agenta jest prawdopodobnie wystrzelenie statku z obecnej stacji, wyświetlenie mapy systemu i poszukiwanie pól asteroid. Leć na najbliższe pole asteroid, pozostań tam przez kilka sekund, aby zobaczyć, czy nie pojawią się jacyś piraci, jeśli nie, leć na następne pole asteroid i spójrz tam. Na jednym z pól asteroid w systemie z pewnością znajdziesz szczury i prawdopodobnie będą to dość niskie poziomy, takie, z którymi możesz się zmierzyć bez zbytniego niebezpieczeństwa.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...