Pytanie:
Jak zdobyć trzy gwiazdki w „The Pit” w Operacjach Specjalnych?
Abdulsattar Mohammed
2010-07-08 01:03:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ukończyłem tryb kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 i chcę ukończyć Special Ops. Utknąłem na „The Pit”. Aby zdobyć trzy gwiazdki, musimy ukończyć poziom w 35 sekund. Udało mi się zdobyć tylko dwie gwiazdki, bez względu na to, ile razy i jak bardzo się starałem. Czy możesz podać mi kilka sugestii (np. Strzelać z biodra lub strzelać w biegu zamiast celować w dół)?

Cóż, zacząłem grać w trybie wieloosobowym i znacznie poprawiło to moją grę. Teraz ukończenie Spec Ops jest dla mnie bardzo łatwe :)
Siedem odpowiedzi:
#1
+13
monorailkitty
2010-07-08 01:06:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Z partnerem w trybie współpracy jest znacznie łatwiej. Kiedy to zrobiłem, podzieliliśmy cele między siebie w z góry określony sposób, więc mieliśmy choreografię całego biegu. Myślę, że celowanie jest konieczne, ale tylko na ułamek sekundy, czyli celuj i strzelaj na raz.

ABSOLUTNIE musisz to robić w kooperacji. Niektóre z nich są praktycznie niemożliwe w inny sposób. Zwłaszcza niektóre z Echo. Wszystkie są możliwe (zrobiłem to!), Ale zdecydowanie znajdź kumpla.
Kooperacja oczywiście pomaga, ale zanim będziesz mógł to zrobić, musisz uporządkować swoją celność, wybór broni i czas przeładowania / zmiany broni. W przeciwnym razie inny gracz będzie cię po prostu nosił. Jeśli ćwiczysz i zastanawiasz się, jakiej broni użyć i gdzie trafia każdy strzał, jest to całkowicie możliwe do wykonania solo.
#2
+9
alex
2010-07-20 17:20:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użyj pistoletu, z którego zaczynasz, i Deagle'a. Ustawiaj strzały tak, aby jedna kula zlikwidowała dwa cele (możliwe około 3 razy).

Zamiast przeładowywać, przełącz się na drugi pistolet.

To najlepszy sposób. Teraz udaje mi się z łatwością ukończyć dół w ciągu 25-30 sekund.
#3
+3
C.McAtackney
2010-07-09 05:17:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kluczem do ukończenia The Pit w mniej niż 30 sekund jest celność. Im dokładniejszy jesteś, tym wyższy bonus i więcej sekund tracisz z czasu rzeczywistego, aby uzyskać ostateczny czas „punktacji”.

Jeśli trafisz jakiegoś cywila, zapomnij o tym - zacznij od nowa.

Spróbuj też skorzystać z funkcji automatycznego kierowania „przystawki”, jeśli masz taką możliwość.

Poza tym to tylko praktyka. Można to zrobić samemu - zrobiłem to kilka tygodni temu sam.

+1 To są prawdziwe klucze do tej misji (kooperacja oczywiście pomaga, ale nie jest dobra bez tych punktów). Kluczem do dołu jest absolutna dokładność. Zrobiłem również pit na weterynarza solo. Nie uderzaj żadnych cywilów, będziesz potrzebować prawie wszystkich strzałów, aby trafić (kluczowe jest automatyczne namierzanie). Użyłem 2 pistoletów (nie pamiętam, które), ponieważ wydawały się najlepsze do szybkiego oddawania celnych strzałów i szybkiego przeładowania.
#4
+3
DrFish
2010-10-29 04:12:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zrobiłem to sam, po miliardach prób i odkryłem, że kluczem jest ustawienie celów w szeregu i przeładowanie tak rzadko, jak to możliwe.

Używaj MP5, jego celownik w dół (ADS) i czas przeładowania jest krótszy niż w innych. Biegaj między celami, ADS, strzelaj pojedynczymi strzałami, AIS, powtórz. schody, załaduj ponownie przed zeskoczeniem.

Jeśli jesteś wystarczająco celny, nie musisz przeładowywać.Jeśli muszę przeładować broń, zaczynam od nowa, jakbym zastrzelił cywila.
#5
+1
Redemption
2010-07-15 21:15:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. Wybierz broń: polecam ACR i M9 Tactical.
  2. Zmień broń: w domu, jak tylko Shepard powie MELEE Przełącz się na pistolet, kontynuuj jak to.
  3. Praktyka: nie myśl, że to będzie jednorazowy cud, ćwicz.
  4. Nie bij cywilów.
#6
+1
user8399
2011-04-07 00:21:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Idź dalej ... sama gra daje ci wskazówki: jeśli posłuchasz głosów rozmawiających podczas negocjowania kursu, usłyszysz coś o używaniu Desert Eagle.

Osobiście używałem M9 i .45, ale Eagle jest dobry. Pistolety są szybsze do zmiany, a ty też wydajesz się poruszać szybciej.

Nadal możesz celować automatycznie podczas ruchu, spowolni to trochę, ale nie za bardzo. Innymi słowy, możesz poruszać się i strzelać w tym samym czasie. Trafienie w dwa cele jest kluczowe, masz możliwość zrobienia tego pięć razy (tak mi się wydaje).

Przy trzecim zestawie celów w domu zmień broń na szczycie schodów, gdy koleś wrzeszczy " walka wręcz ".

Na zewnątrz, jeśli masz przed sobą podwójne cele, przybij je, w przeciwnym razie skręć w prawo i przybij je (jeśli nie dostaniesz synchronizacji dla trafienia w podwójne cele tutaj , Odkryłem, że najszybsze jest strzelanie od prawej do lewej).

Wczytaj ponownie, zanim skoczysz i zlikwiduj jednocześnie dwa cele po lewej, a następnie przejdź w prawo. Przybij tych gości tutaj, osiągnij swoje dwa ostateczne cele.

Pamiętaj, zawsze się ruszaj. To jedyny sposób na pokonanie przeszkody.

#7
+1
DCShannon
2015-12-23 05:32:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest już tutaj kilka doskonale wykonalnych rozwiązań, oto kolejne.

Często przed rozpoczęciem gry biegam przez boks, aby rozgrzać i „skalibrować” kciuki. Jeśli nie trafiam w stacjonarne cele bez żadnego opóźnienia, nie zamierzam trafiać poruszających się w rzeczywistej grze.

Moim celem jest przebicie się w mniej niż 30 sekund dwa razy z rzędu. Z M4.

Ponieważ przygotowuję się do prawdziwej gry, używam prawdziwej broni, jakiej bym używał w grze. Mógłbyś użyć innej broni oprócz M4, jeśli to bardziej twój styl, na przykład SCAR lub MP5. Powinieneś być w stanie przejść całą trasę bez przeładowywania, więc nie martw się o swoją dodatkową broń.

Możesz przejść bez przeładowywania, strzelając pojedynczymi pociskami, a nie seriami. Możesz uciec, strzelając kilka serii 2-3 strzałów, ale jest ich zbyt wiele i będziesz musiał przeładować, niszcząc wszystko.

Bardzo pomocne jest również ustawienie celów i trafienie dwóch na raz. czas. Pomaga to również oszczędzać amunicję.

Podwójne możliwości:

  • Zanim wejdziesz do pierwszego pomieszczenia, możesz ustawić jeden z celów w workach z piaskiem w jednej linii poruszanie się w tę iz powrotem w dolnych oknach pokoju.

  • W zależności od twojego czasu, możesz być w stanie ustawić niektóre cele na szczycie schodów, po użyciu nóż.

  • Po zeskoczeniu w dół możesz ustawić prawie każdy cel w jednej linii. Ten po lewej stronie ustawia się w jednej linii z głębokim. Możesz wycelować w głęboki, gdy spadasz, a gdy najbliższy znajdzie się na drodze, strzelaj.

  • Na sam koniec nawet nie celuj w cele przed tunelem wyjściowym. Możesz strzelać z biodra prosto przez ten z przodu i trafić w tył, pochłaniając wszystkie pozostałe kule. Biegnij do końca ze swoim pustym pistoletem.

Dla mnie, jeśli chodzi o najlepszy możliwy czas, łatwiej mi było używać dwóch pistoletów - ponieważ wydaje się, że biegasz z nimi nieco szybciej niż z M4 lub MP5.Co więcej, „szybkie przejście na dodatkowy” liczy się dla obu pistoletów.M9 ma duży magazynek, a USP.45 ma nóż taktyczny do walki wręcz.
@Robotnik Osiągnąłem trochę szybsze czasy używając dwóch pistoletów, to prawda.Nie próbowałem jednak odpowiedzieć, jak uzyskać najszybszy czas, ponieważ nie o to chodzi.Z pistoletem biegasz trochę szybciej niż z M4, ale nie szybciej niż z MP5.Pistolety maszynowe i pistolety mają pełną prędkość.Karabiny szturmowe są nieco mniejsze.Myślę, że 97,5%.A może było to 92,5%.Pistolety mają tę zaletę, że nie spowalniają również patrzenia przez celownik.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...