Pytanie:
Czy można zmienić rozmieszczenie kanałów Wii?
cowgod
2010-07-08 02:44:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam już wystarczająco dużo kanałów na moim Wii, ponieważ przeniosły się na drugą stronę. Przechodzenie do tej drugiej strony w celu uzyskania dostępu do tych kanałów jest bardzo uciążliwe, gdy na pierwszej stronie są inne kanały, z których bardzo rzadko korzystam. Czy mogę przenosić kanały, czy utknąłem przy ich obecnym układzie?

Możesz także użyć przycisków plus i minus, aby szybko zmienić strony na ekranie głównym Wii. Przycisk plusa przenosi jedną stronę w prawo, a przycisk minus jedną stronę w lewo.
Dwa odpowiedzi:
#1
+16
McKay
2010-07-08 02:46:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, naciśnij „A” i „B”, aby „uszczypnąć” kanał i możesz go przenieść w dowolne miejsce (z wyjątkiem kanału na płycie).

Po prostu mnie pokonaj.
zwróć uwagę, że to nie zadziała w przypadku kanału na płycie
Właściwie będzie działać na Disc Channel z odpowiednimi modyfikacjami homebrew.
#2
+1
ChrisF
2010-07-09 15:41:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oprócz zmiany kolejności kanałów możesz przenieść je na kartę SD. Wii zajmie do tego kartę SD o pojemności 8 GB, ale niektóre gry, które zapisują zawartość na kartach SD, nie rozpoznają tak dużej karty. Sprawdź w każdej grze maksymalny rozmiar obsługiwanej karty.

Niektóre będą nawet działały z karty SD, ale inne będą musiały zostać skopiowane z powrotem na Wii, aby zostały uruchomione.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...