Pytanie:
Jakie kombinacje zaklęć są najskuteczniejsze?
Seamus
2010-11-04 02:05:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy istnieje znacząca różnica między różnymi kombinacjami zaklęć w Fable 3? Uważam, że Shock + Vortex jest satysfakcjonująco destrukcyjny. Ale czy są lepsze kombinacje? Czy niektóre kombinacje dają bonusy, czy jest to kwestia gustu?

Pięć odpowiedzi:
DennisMock
2010-11-06 05:11:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vortex pasuje do wszystkiego, tak naprawdę.

Fireball i Blades zadają najwięcej obrażeń.

Snow Storm jest również bardzo dobrym zaklęciem w połączeniu z Vortexem: kombinacja wydłuża czas działania czaru cztery razy i jest bardzo skuteczna dla obu rzucanie ukierunkowane i obszarowe.

Najlepsze kombinacje dla mnie to:

  1. Wir + Burza Śnieżna (Obrażenia + Ogłuszenie + Bardzo długi czas trwania / Duży obszar + Cel = 4x obszar)

  2. Wir + Ostrza (Obrażenia + Ogłuszenie + Długi czas trwania / Obszar = 4x Cel)

  3. Kula ognia + Ostrza (Ogromne obrażenia / Cel)

  4. Kula ognia + Pchnięcie Mocy (Duże Obrażenia / Cel + Obszar)

Nigdy nie łącz śniegu Burza z porażeniem, kulą ognia lub pchnięciem mocy; te kombinacje są do niczego.

Łącz tylko dla osiągnięcia odpowiedniego;)
to, co powiedział Dennismock o Nigdy nie łącz burzy śnieżnej z szokiem jest błędne Użyłem tego przez całą grę szok ogłusza ich, a zamieć atakuje ich sparaliżowanie jest bardzo skuteczne
„nigdy nie łącz stromu śnieżnego z szokiem”? Dla mnie to jedyna kombinacja, z której korzystałem i działa świetnie! Nie mogę uwierzyć, że mówisz, że to źle. Ogłusza ich i powoduje ciągłe DPS, niszcząc wszystko na danym obszarze. Co jest z tym nie tak?
Snyder
2010-12-09 13:17:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Fireball + Shock to coś, czego zawsze używałem. Wygląda schludnie i po pełnym naładowaniu prawie wszystko niszczy. Używaj jej, gdy jesteś otoczony przez wielu wrogów. Nie tylko zadaje znaczne obrażenia, ale także ogłusza je na około 4 sekundy, dając ci czas na bezpieczne naładowanie kolejnego końcowego ciosu.

[Wielu wrogów] (http://hyperboleandahalf.blogspot.com/2010/04/alot-is-better-than-you-at-everything.html) to przerażające stworzenie :(
Ronan
2010-11-05 03:16:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myślę, że chcesz zaklęć, które zarówno ogłuszają, jak i ranią wrogów, więc:

  • Ogień, Wstrząs, Ostrza i Burza zadają obrażenia
  • Wir, Pchnięcie Mocy i Wstrząs (znowu) wydaje się ogłuszać lub odpychać

Nie jestem pewien, ale z doświadczenia wynika, że ​​jeden z każdej kategorii działa najlepiej, a potem to tylko osobiste preferencje.

Anon: Jest też sekretna premia, którą otrzymują Wir i Ostrza - ostrza stają się niewidzialne. Kolejną świetną kombinacją jest Shock and Force Push, która pozwala ogłuszyć i zyskać dystans. Jest dobry na grupy lub ostrza i nacisk na siłę do wycelowania w 1 osobę.
Rapida
2010-11-04 02:21:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vortex + Blades przeprowadził mnie przez większą część gry. Wir miota przeciwników, podczas gdy ostrza trafiają automatycznie, zadając duże obrażenia. Nie jest tak imponujący, gdy rzuca się zaklęciami w określonym kierunku, ale naprawdę świeci, gdy wykonuje atak obszarowy.

Sam używam tej samej kombinacji. Jeśli nie najpotężniejszy, obszarowy atak wiru jest zdecydowanie najbardziej przydatny w przypadku dużej grupy wrogów, ponieważ obezwładnia kilka z nich na długi czas.
Jacob'Beat Fable III
2010-11-09 02:06:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Uważam, że Shock + Vortex i Fire + Blades to dwie największe kombinacje. Osobiście używam takiego, który "mi pasuje", czyli Vortex + Snow, chociaż nie wiem, czy by ci się to podobało, więc nie powiem, że jest "najlepszy".

Tak czy inaczej, nie ma czegoś takiego jak „najlepsza” kombinacja zaklęć. To zależy od tego, co lubisz najbardziej. Uszkodzić? Ogień + Ostrze. Trwanie? Vortex + Snow. Obie? Vortex + Shock. Wypróbuj je wszystkie i zobacz, który z nich najbardziej Ci odpowiada.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...