Pytanie:
Jak obliczane są PD w Don't Starve?
ahillier88
2014-07-24 04:15:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedy umrzesz w Don't Starve, pojawia się pasek XP, informujący o postępie w odblokowywaniu następnej postaci.

Jak to jest obliczane? Czy jest określona liczba PD, które otrzymujesz za każdy dzień, w którym przeżyjesz, czy też rośnie ona z czasem? Czy zdobywasz XP za inne działania, takie jak zabijanie potworów, tworzenie bardziej skomplikowanych przedmiotów itp.

Jeden odpowiedź:
user28015
2014-07-24 04:30:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Każdy dzień spędzony w trybie piaskownicy daje dokładnie 20 PD. Tryb przygodowy nie zapewnia żadnego doświadczenia. Aby odblokować wszystkie postacie, musisz przetrwać łącznie 96 dni. Za inne działania, takie jak zabijanie czy tworzenie przedmiotów, nie jest przyznawane doświadczenie.

Ta inna odpowiedź mówi, że to 80 dni - czy wymaganie się zmieniło?http://gaming.stackexchange.com/questions/104176/how-long-of-a-life-is-long-enough?rq=1
@ChrisHayes Tak.Nowa postać o imieniu Wigfried - 1920 XP
@NoneOfYourBusiness - "Aby odblokować wszystkie postacie, musisz przeżyć łącznie 96 dni."Myślę, że są dwie postacie, Webber i Maxwell, które wymagają odblokowania określonych warunków.
@MarkRogers Nie są uwzględniane w tych obliczeniach


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...