Pytanie:
Czy przydzielenie pilota na stałe do wyspy w zamian za reputację powoduje usunięcie pilota z hangaru?
nothingisnecessary
2018-03-10 21:35:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

enter image description here

W Into the Breach, z interfejsu zakupów po obronie wyspy, czy przydzielenie pilota na stałe do wyspy w zamian za reputację usuwa pilota z hangaru?

Nie chcę na stałe tracić żadnych pilotów z mojego hangaru na przyszłe rozgrywki, ale wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest wymiana dodatkowych pilotów na rep, ponieważ w przeciwnym razie po prostu włóczyliby się po okolicy i nic nie robili.

Nie widziałem wyjaśnienia na wiki ani na blogach o mechanice „przypisania na stałe do wyspy” dla pilotów. Czy ktoś, kto ją wypróbował, może to wyjaśnić?

Sam bym tego spróbował, ale nie mam ochoty oszukiwać, a ponieważ jest to gra łobuzerska, boję się trwałych konsekwencji.(ale proszę mnie poprawić, jeśli tak nie jest, dzięki!)

Jeden odpowiedź:
Studoku
2018-03-10 21:47:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie

Usuwa pilota z twojej bieżącej gry i uniemożliwia ci zatrzymanie go na koniec biegu, ale pilot pozostanie odblokowany w twoim hangarze (tak jak ich wersja na 1 poziomie) na stałe.

Pamiętaj, że dotyczy to tylko pilotów ze specjalnymi umiejętnościami.Losowo wygenerowani piloci z początku biegu nie są i tak trzymani w twoim hangarze, chyba że specjalnie zabierzesz jednego do następnego lotu.

Zwróć uwagę na wyjaśnienie fabularne: za każdym razem, gdy nie uda ci się przebiec, ** cofniesz się w czasie **.To również rozluźnia „darowizny pilotażowe”, ponieważ cofasz się przed rozpoczęciem gry.(Mechanika odblokowania dla pilotów i oddziałów jest w pewnym sensie sprzeczna z podróżami w czasie, ale to kwestia dobrego projektu gry nad pedantycznym realizmem).


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...