Pytanie:
Jak sprawić, by strażnicy NCR przestali mnie atakować w Fallout New Vegas
abahgat
2011-04-02 17:56:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jestem na początku Fallout: New Vegas i najwyraźniej bez powodu jestem atakowany przez strażników NCR. Mam na sobie skórzaną zbroję (niepowiązaną z żadną frakcją), więc nie rozumiem, jak ich zatrzymać (poza zabijaniem ich, oczywiście ...).

Jakieś sugestie?

Cztery odpowiedzi:
Glen Wheeler
2011-04-02 20:20:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sprawdź swojego pipboya, aby zobaczyć, jak złe są twoje relacje z RNK. Jeśli jest bardzo zły, może być konieczne załadowanie do znacznie wcześniejszego punktu. Jeśli jednak nie jest tak źle, możesz spróbować rozwiązać sytuację, zdobywając odrobinę pozytywnej sławy. Zadanie od strażnika Andy'ego jest bardzo proste, polega na zabiciu kilku gości z legionu i daje trochę sławy.

Douglas Leeder
2011-04-02 19:57:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dowiedz się o swoich relacjach z RNK, ponieważ zła reputacja może spowodować, że cię zaatakują.

abahgat
2011-05-24 15:43:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dzięki chłopaki, w końcu zorientowałem się, że RNK wciąż mnie atakuje z powodu błędu związanego z noszeniem zbroi frakcji.

Zajrzyj tutaj, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

darkvision
2014-09-09 10:12:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ok, natknąłem się na to rozwiązanie, na kilka sposobów, wydaje się, że niektórzy natknęli się na nie i doszli do złego wniosku, ale tak naprawdę dzieje się tak:

Podczas zakładania zbroi specyficznej dla frakcji, jeśli nie usuwasz jej najpierw (klikając na nią) PRZED schowaniem lub założeniem JAKIEJKOLWIEK innej zbroi możesz zakłócić „stowarzyszenie frakcji”, nawet jeśli jej nie nosisz. więc jeśli na przykład nosisz zbroję legionu, kliknij na zbroję skafandra kosmicznego, w wyniku której możesz „utknąć” na zbroi legionu, gdy jej nie nosisz.

Rozwiązanie: Załóż ponownie zbroję frakcji i zdejmij ją. Jeśli nie wiesz, z którą zbroją frakcji zrobiłeś ten "błąd", użyj wszystkich zbroi specyficznych dla frakcji i wyjmij je pojedynczo (khan, legion, ncr, itp.) Aby zmienić ustawienie na 0.

Drugi błąd: To również może naprawdę zepsuć twoją pozycję frakcji, gdy zabijasz inne rzeczy (kilka razy Legion był dla mnie neutralny, mimo że zabijam ich przy każdej okazji).To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...