Pytanie:
Jak rozwiązać węzeł gordyjski?
badp
2011-06-02 15:41:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

enter image description here

Wygląda na to, że aby dostać się do błyszczącej bibelotu, będę musiał rozwiązać ten węzeł gordyjski, ale nie mam pojęcia, jak Mógłbym to osiągnąć.

Jakieś wskazówki?

Według legendy węzeł gordyjski został rozwiązany przez Aleksandra Wielkiego poprzez przecięcie go na pół, chociaż nie jestem pewien, czy dotyczy to gry. Nie widzę powodu, by tak to nazywać, gdyby nie była to jakaś aluzja. Morał tej historii polegał na myśleniu bocznym i nie pomijaniu oczywistych rozwiązań, które mogą przynieść więcej niż tylko wycięcie ich na części.
Dwa odpowiedzi:
sth
2011-06-02 17:09:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Prawidłowy sposób jest dość prosty:

Untieing the knot

Trudną częścią jest przejście z lewego dolnego do prawego dolnego punktu odradzania na „Węzle gordyjskim” ekran, ale przy odpowiednim ustawieniu czasu możesz po prostu nacisnąć right na dolnym lewym punkcie rozpiętości i przebiec przez poruszające się platformy na prawą półkę.

W drodze powrotnej musisz ponownie minąć to miejsce, a potem nie możesz tak po prostu przebiec. Musisz stanąć na krawędzi ruchomego panelu, gdzie kolce nie mogą cię uderzyć, i wskoczyć na półkę w odpowiednim momencie.

Więc te platformy się ruszają?
@Ronan: Tak, poruszają się w górę iw dół i jeśli nie będziesz ostrożny, zmiażdżą cię w te kolce.
O. Naprawdę myślałem, że nie ma sposobu, abyś mógł przejść przez ten obszar w tym kierunku, ale muszę się mylić.
Martin Ender
2014-11-21 19:22:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Okazuje się, że jest inny sposób. Dzięki doskonałemu timingowi w klatce możesz faktycznie udać się tam prosto z pokoju Gordian Knot bez uprzedniego przechodzenia przez Backsliders.

Zobacz 5:55 w tym filmie na YouTube:

div >
Ta metoda jest przeznaczona tylko dla zaawansowanych graczy, wideo autorstwa @FieryVolcano jest świetne!


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...