Pytanie:
Jak zdobyć Tome of Polymorph: Turtle od Cataclysm?
WillfulWizard
2010-12-01 05:53:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zamiana wroga w żółwia to ważna umiejętność, którą każdy mag powinien znać. Gram z nowym magiem, który wkrótce będzie potrzebował tej krytycznej umiejętności. Niestety, nie mam tomu, żeby go nauczyć.

Przed Cataclysm, tom upuścił Zul'Gurub, ale ten nalot został usunięty przez rozbicie. Na szczęście istnieje niebieski post (np. Od pracownika Blizzarda) potwierdzający, że tom będzie nadal dostępny. Ale post nie jest nawet trochę szczegółowy na temat tego, jak będzie dostępny tom.

Więc ...

Jak mogę zdobyć Tome of Polymorph: Turtle since Cataclysm?

(Obserwuję dom aukcyjny na wypadek, gdyby ktoś wystawił taki, który wypadł ze starego źródła, jednak może to być przeszkodą w złocie i szybko stanie się nierozsądne. Chcę wiedzieć, jakie jest nowe źródło).

Dwa odpowiedzi:
user3389
2010-12-16 01:34:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Od Cataclysm możesz teraz zdobyć Tome of Polymorph: Turtle łowiąc. Jest to losowa nagroda z dowolnej ławicy ryb w nowych strefach kataklizmu poziomu 80+ (Mount Hyjal, Deepholm, Twilight Highlands i Uldum).

Jakieś łowisko? Wszyscy komentatorzy w tym wątku wyłowili go z sadzawek rybnych w nowych strefach Cataclysm.
LessPop_MoreFizz
2010-12-01 06:36:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Od dzisiaj? Kupujesz go w domu aukcyjnym.

Na dzień dzisiejszy „Inne sposoby” nie zostały omówione.

Patrząc w przyszłość, będę mieć oko na Niesamowite Zanzo w Dalaranie. Po usunięciu starego zadania Polymorph Pig w Azshara, teraz uczy tego zaklęcia i nie zdziwiłbym się, gdyby Turtle został dodany do niego, gdyby nie został dodany jako rzadki drop z jakiejś strefy lub bossa.

Masz rację, dzisiaj prawdopodobnie nie uzyskam użytecznej odpowiedzi. Ciągle zapominam, że sam Cataclysm tak naprawdę jeszcze się nie skończył, ponieważ świat się zmienił, a ja gram postaciami niskiego poziomu.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...