Pytanie:
Czy inni motocykliści mają do mnie „uczucia” w zależności od tego, jak ich traktuję?
Timmy Jim
2017-07-09 01:54:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wyłamałem 3DO i uruchomiłem Road Rash.Wiele lat temu nigdy nie przejmowałem się w grze niczym innym, jak tylko wyścigiem.Dziś zauważyłem, że wewnątrz Der Panzer Klub, korzystając z opcji „Schmooze”, możesz rozmawiać z innymi postaciami w grze.Opis opcji „Schmooze” brzmi:

Pozwól koledze kierowcy lekko nadstawić ucha.Dowiedz się, kto jest twoim przyjacielem, a kto nienawidzi twoich wnętrzności.

Po rozmowie z kilkoma innymi motocyklistami jeden z nich powiedział, że planują uderzyć mnie tak mocno, że „będą szorować z Ciebie chodnik” (masz na myśli mnie ).

To prowadzi mnie do przekonania, że w zależności od tego, jak traktuję innych motocyklistów podczas wyścigów (uderzając ich lub kopiąc), może zmienić to, jak się do mnie czują.Czy to prawda w tej grze, czy też niektórzy motocykliści są bardziej skłonni do nienawidzenia cię, podczas gdy inni nie mogą się tym mniej przejmować?

Jeden odpowiedź:
Guy
2017-07-27 07:20:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Yes, to, jak traktujesz innych motocyklistów podczas wyścigu, prawdopodobnie wpływa na to, jak się do Ciebie czują i traktują Cię w zamian. Ten film wspomina o tym, że motocykliści, z którymi się spotykasz, będą bardziej wrogo nastawieni do Ciebie, jeśli będziesz ich częściej bić, a sekcja Walka w instrukcji to potwierdza.Mówi:

Im bardziej szarpiesz swoich przeciwników, tym bardziej będą chcieli cię pokonać.Nie przejmuj się nimi, a następnym razem, gdy wpadniesz do Der Panzer Klub, możesz zebrać wskazówki dotyczące jazdy konnej lub brud na torach, że tak powiem.

Więc jeśli jesteś mniej agresywny w stosunku do innych zawodników w wyścigu, kiedy spotkasz się z nimi w Der Panzer Klub zamiast Cię obrażać, udzielą Ci wskazówek i tajemnic na temat różnych tras.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...