Pytanie:
Jak pobrać grę Minecraft dla systemu Linux bez połączenia z Internetem na tym komputerze z systemem Linux?
DanBeale
2013-05-30 14:58:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam 2 komputery. Jedna to stara maszyna z systemem Windows. Drugi to nowoczesny komputer z Linuksem.

Chcę zagrać w Minecrafta na moim komputerze z Linuksem.

Niestety, maszyna Linux nie ma żadnego sposobu na połączenie się z Internetem.

Kiedy wchodzę na stronę minecraft.net, loguję się, klikam [pobierz] i klikam [pokaż wszystkie platformy], widzę listę programów uruchamiających dla Minecrafta. Ale potrzebuję czegoś więcej niż program uruchamiający. Potrzebuję programu uruchamiającego i wszystkich plików MC.

Jak mogę pobrać Minecrafta przy użyciu jednego systemu operacyjnego i przenieść te pliki do innego?

( Pytam tylko o rzeczy z Minecrafta, takie jak prawidłowe lokalizacje plików, tutaj. Montowanie dysków lub polecenia Linuksa nie są częścią tego pytania!)

po prostu skopiuj `% appdata% \. minecraft` (windows) do` ~ / .mincraft`, jednak będziesz miał problemy z logowaniem, które wymaga internetu
Spróbowałbym zdobyć parę tanich kart sieciowych i połączyć oba komputery ze sobą, możesz współdzielić połączenie internetowe komputera z systemem Windows z komputerem z systemem Linux.
David - nie możesz pobrać pełnej wersji Minecrafta dla systemu Linux. Musisz więc wiedzieć, jakie bity skopiować z instalacji systemu Windows. Zauważ, że zaakceptowana odpowiedź wymienia „pendrive” jako część odpowiedzi.
Jeden odpowiedź:
GoodPie
2013-05-30 17:46:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wykonaj następujące kroki:

  • Pobierz wersję Minecraft w formacie .jar ze strony internetowej
  • Wymuś aktualizację gry Minecraft na komputerze z systemem Windows i zaloguj się
  • Naciśnij Ctrl + r i wpisz % appdata% i skopiuj folder .minecraft
  • Umieść go na USB i włóż USB do komputera z systemem Linux
  • Skopiuj folder .minecraft do ~ / .minecraft na swoim komputerze z systemem Linux
  • Zaloguj się jak zwykle i kliknij ” Graj w trybie offline ”

Będziesz mieć następujące problemy:

  1. Ogólnie Linux nie ma zainstalowanego oprogramowania Java i będziesz potrzebować Internetu połączenie
  2. Nie możesz grać online

Powinieneś po prostu wyjąć kabel Ethernet i tethering z Internetem z komputera z systemem Windows. Lub zrób tak, jak powiedział Unovery i kup tanie karty sieciowe, aby je połączyć.

Czy faktycznie to zrobiłeś, czy tylko zgadujesz? Wykonanie tego z Win na Maca powoduje awarię czarnego ekranu spowodowaną przez folder tubylców zawierający niewłaściwe pliki specyficzne dla platformy. Czy nie dostajesz tego samego od Win do Linuksa?
Zrobiłem to na Ubuntu i wydawało się, że działa dobrze. Nigdy nie lubię używać komputerów Mac, ale są one oparte na systemie UNIX, więc powinno nadal działać? Na stronie internetowej Minecrafta dostępne są różne instrukcje dla użytkowników komputerów Mac, chociaż powiedziałbym tylko, że ma to na celu rozpoznanie go jako aplikacji.
Tak, może to przeszkadzać z powodu rdzennych użytkowników specyficznych dla platformy, może być konieczne pobranie LWJGL dla linuxa z ich witryny i przeniesienie go do folderu / natives.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...