Pytanie:
Jak otworzyć bramę w Archylte Steppe?
Ullallulloo
2012-02-16 02:41:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W Archylte Steppe w ??? AF mówi, że jest zapieczętowany, ale jest sposób, aby go otworzyć w tym czasie. Wydaje się, że pokonanie Gigantuarów jest czymś, co robię, kiedy pokonuję jednego, ale jak dotąd znalazłem tylko dwóch i wciąż jest zapieczętowany. Jeśli w ten sposób ją otwierasz, gdzie są wszystkie? W przeciwnym razie, jak złamać pieczęć?

Jak do diabła ich pokonujesz? Wiem, że nie ma związku, ale gigantyczny srebrny odliczył od 6 do 0, a następnie jednym uderzeniem zmiótł całą moją drużynę.
Trzy odpowiedzi:
Serge Bekenkamp
2012-02-16 03:51:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rzeczywiście, tak właśnie otwiera się bramę na archlyte step. W sumie są tam 3 posągi gigantuarów. 2 z nich możesz spotkać tylko przy określonych warunkach pogodowych.

Oto lokalizacje i pogoda warunki:

  • Stoneslump Wastelands - wszelkie warunki pogodowe.
  • Clearwater Marshes (północny wschód) - słoneczna pogoda. (również wymaga polowania na moogle)
  • Clearwater Marshes (centralne) - deszczowa pogoda. (również wymaga polowania na moogle)
Miło ... szukałem tego, Thnx
Anonymous
2012-02-22 13:24:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wszystkie trzy można dostać w słonecznych warunkach, właśnie to zrobiłem. Dwóch jest blisko siebie na bagnach z czystą wodą, a trzecia w skupionych kaktusach.

Nie, druga odpowiedź jest prawidłowa. Jeśli użyjesz na nim zdolności Mog, aby się pojawił, nadal będzie tam w innych warunkach pogodowych.
crisis 101
2012-02-25 22:34:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wszystkie trzy pokazywały się przy słonecznej pogodzie. Uważam, że potrzebujesz zakresu paradoksu umiejętności fragmentarycznych, aby pokonać potwory, które pojawią się później - przynajmniej jeśli nie chcesz, aby trwało to wiecznie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...