Pytanie:
Czy trąbienie autobusu bojowego coś znaczy?
Plasmic
2018-07-24 23:19:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W Fortnite za każdym razem, gdy umieszczam znacznik na mapie przed upuszczeniem, autobus będzie trąbić.Z jakiegoś powodu za każdym razem, gdy skaczę, gdy trąbi, będę miał prawie idealny spadek. To się powtórzyło wiele razy, doprowadziło mnie do przekonania, że epopeja stworzyła coś do obliczenia, kiedy powinieneś upaść, i sprawiła, że trąbienie autobusu oznaczało, kiedy powinieneś spaść. Nie wiem o żadnym dowodzie, więc pytam społeczność tutaj, czy mogą pokazać dowód.

Jest wiele postów mówiących o trąbieniu autobusu, gdy autobus osiąga najbliższą odległość od szpilki, ale nie ma oficjalnej dokumentacji firmy Epic, która to „udowadnia” - jakich dowodów potrzebujesz?
@NickS jedynym dowodem, jakiego naprawdę potrzebowałem, było kilka osób takich jak ja, które doświadczyły trąbienia autobusu w określonym czasie, co jest dla ciebie korzystne.Dziękuję Ci.Nie wiedziałem, że są.
[link do posta reddit z ludźmi, którzy mówią podobne rzeczy] (https://www.reddit.com/r/FortNiteBR/comments/8c8g9e/battle_bus_horn_signals_when_to_drop/)
@NickS, jeśli jest duża liczba postów potwierdzających to, przydatne może być posiadanie skonsolidowanej odpowiedzi.Może też być ktoś, kto zrobił lub chce przeprowadzić pewne eksperymenty.Congratz TBNR Blur, to całkiem dobre pierwsze pytanie
Jeden odpowiedź:
Nick S
2018-07-25 01:19:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To bardzo skomplikowane pytanie, na które nie ma ładnej, jasnej odpowiedzi. Zamieszczę tutaj wszystkie informacje, jakie uda mi się znaleźć na temat tego zjawiska i zachęcam do tego samego.

Note: Chociaż istnieje tylko jeden link, który wyraźnie wspomina o tym w zapytaniu OP, o wiele więcej komentarzy na temat innych wątków, do których prowadzi ten link, wspomina o podobnych doświadczeniach. To nie jest tak proste, jak dodanie wsparcia kontra przeciwnik

Dowód na to zjawisko:

Dowód przeciw zjawisku:

Dowód, który nie wspiera ani nie zaprzecza zjawisku:

Conclusion:

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma wystarczających dowodów, aby jednoznacznie udowodnić (lub zaprzeczyć), że zjawisko istnieje. Wymaga to testów w grze i pomogę w tym, pobierając grę w pewnym momencie - chyba że ktoś inny mnie do tego przebije. Tworzę tę odpowiedź jako wiki, aby inni użytkownicy mogli dodawać swoje spostrzeżenia i doświadczenia.

Po obejrzeniu tego jedyne, co mogę wymyślić, to pomyśl, jak chcesz o trąbiącym autobusie.Jest tak wiele sposobów, że trudno przejść na jedną stronę.Nadal uważam, że nie dzwoni przypadkowo.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...