Pytanie:
Czy jeden gracz może zbudować dojo klanu?
Jin
2014-01-09 07:59:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy jedno lub dwuosobowe klany mogą zbudować dojo? Jeśli tak, jakie są zaangażowane zasoby?

Chciałbym poznać całe doświadczenie związane z budowaniem Dojo, więc nie planuję dołączać do istniejącego Klanu z dojo.

Osiem odpowiedzi:
Marvon
2014-01-09 08:16:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, jest to możliwe. Chociaż naprawdę nie jest to zalecane ze względu na koszty zasobów.

Aby stworzyć (lub uzyskać dostęp) samo dojo, musisz najpierw utworzyć klan lub dołączyć do niego. Następnie ktoś musi wykonać klucz klanu (jego schemat zostanie dodany do odlewni gracza, gdy dołączy on do klanu). Wymagane zasoby są następujące:

  • 1 Morphic
  • Pakiet 500 polimerów
  • 500 ferrytów
  • 1500 kredytów
  • 12 godzin na budowę

Następnie tworzone jest podstawowe Dojo klanowe z podstawową salą klanową jako pokojem startowym. Teraz koszty zasobów na budowę innych pomieszczeń (łączniki, reaktory, obiekty badawcze itp.) Są skalowane w zależności od przedziału wielkości klanu, w którym się znajdujesz (w tym przypadku twój przypuszczalny klan znajdzie się w przedziale Klanu Duchów - 1-10 członków w sumie).

Mimo to są one dość drogie w obsłudze dla niewielkiej liczby graczy, zwłaszcza ze względu na użycie „rzadkich” zasobów na wyższych poziomach (takich jak Forma). Jeśli nie masz dużych zapasów zasobów i kredytów, sugeruje się, aby mieć co najmniej 4-6 członków, aby zbudować podstawowe dojo z ważnymi obiektami. Ale z pewnością jest to wykonalne dla 1-2 osób, chociaż nie jest to zalecane.

Zdecydowanie sugeruję, abyś odwiedził stronę wiki Warframe w Dojo klanowych, aby uzyskać więcej informacji o każdym pokoju koszty typu, a także za wstępne zaplanowanie układu. Pamiętaj, nie chcesz marnować zasobów na niszczenie i tworzenie większej liczby pokoi niż to konieczne!

ja i 2 innych aktywnych przyjaciół budowaliśmy ogromne dojo (cień, wszystkie laboratoria badawcze, ponad 8 reaktorów, 3 sale klanowe, dużo badań), więc jest to wykonalne przy niewielkiej ilości osób.
user75735
2014-05-03 03:21:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, na pewno można samodzielnie zrobić w pełni funkcjonalne i praktyczne Dojo. Zasoby można zebrać dość „szybko”, szybko w cudzysłowach, ponieważ badania kosztują 3 dni, więc masz trzy dni na inteligentne gospodarowanie, aby kupić następną rzecz.

Aby uzyskać w pełni funkcjonalną aplikację Research- celowane Dojo potrzebujesz 15 Formae, nie musisz ich od razu zdobywać, pamiętaj, a jestem pewien, że jeśli nie chcesz badać konkretnych rzeczy lub chcesz, aby nie były tak ładne, jak prawdziwe dom dla swojego przyszłego klanu, możesz zdobyć mniej form i zacząć od nowa. Osobiście zacznę budowę na 2 Formae.

Oto jak wygląda mój klan, zbudowany przez jedną osobę, hodowany przez jedną osobę około 75% badań rozpoczęła również jedna osoba:

Zaczynasz od clan hallu, z 2 drzwiami, ta sala jest bezpłatna i nie wymaga formy. Pierwszego korytarza zacząłem od reaktora, potem zacząłem budować wszystkie niepraktyczne rzeczy, których nie musisz odwiedzać ani nawet widzieć, aby mieć działające Dojo, moim celem była największa sala klanowa, która zapewnia 6 darmowych drzwi i AMPLE miejsce na Punkty handlowe i 4 przydatne centra badawcze.

Reaktor - Clan Hall - Great Clan Hall - Greater Clan Hall - (T-Connector prowadzący do Oracle) - Grand - (Cross Connector z dwoma reaktorami) - Winda

Zasadniczo jeden długi korytarz z całym zapotrzebowaniem na energię i Wyrocznia, całkowicie bezużyteczne pomieszczenie, którego potrzebujesz do badań. Do tej pory wykorzystałeś 10 form. Winda jest punktem wyjścia dla następnego etapu

Winda - największa sala klanowa

Teraz masz 6 wolnych drzwi, umieściłem wszystkie 4 centra badawcze, laboratorium Tenno, laboratorium energetyczne, Bio Lab i Chem Lab po bokach największej sali, przednie drzwi prowadzą do windy, a tylne drzwi prowadzą do złącza krzyżowego, a następnie toru przeszkód i dwóch wolnych węzłów. Wszystko za tylnymi drzwiami zależy wyłącznie od Ciebie.

Teraz uczyń Grandest Clan Hall swoim domem i masz w zasadzie ogromny pokój z WSZYSTKIMI dostępnymi badaniami: D

Nightcat90
2014-05-10 09:20:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bardzo możliwe. Sam zbudowałem 65 pokoi. Jeśli lubisz grać w tę grę i, jak wspomniano powyżej, mądrze wykorzystuj swój czas między kompilacjami, nie jest to takie trudne. Jednak Forma stanie się Twoim największym koszmarem. Każdy pokój wymaga 1, a nawet szansa na zdobycie planu dla jednego zajmuje około 20 minut. To była w zasadzie większość mojego czasu na warframe, farmienie forma po formie na pustych biegach.

Elannor
2014-12-06 22:05:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, możesz. Zrobiłem. Zbudowałem pełny klan ze 100 pokojami, w przeciwieństwie do żadnego innego klanu, jaki widziałem w całej grze. Udekorowano je również na pełnych obrotach. Dekoracje wykonali członkowie, ale pokoje w całości zostały wykonane przeze mnie.

Chris
2015-03-14 15:52:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W 100% da się zrobić, zrobiliśmy to, aby uciec od ciągłych próśb o codzienną grę na railach. Więc tylko 4 z nas i dużo mat i form, będziesz potrzebować formy do każdego pokoju. I spieszyliśmy się z pokojami z platformą. Zbudowaliśmy jedno z największych dojo, jakie widziałem w tamtym czasie. Ustaw windę w górę, aby umieścić swoje reaktory, aby wszystko, czego potrzebujesz, było na tym samym poziomie i mieć największą salę jako główną. Jak wszystkie twoje laboratoria badawcze, handel i gdzie się odradzać itp. Po prostu wszystko jest o wiele prostsze. Mam nadzieję, że udało Ci się to zrobić.

JBird1977
2014-03-02 21:57:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Powiedziałbym, że jest to łatwiejsze przy większej liczbie ludzi. Robię to teraz sam i jako całkiem nowy gracz znalazłem wszystkie zasoby, nieważne jak rzadkie, dość łatwe do zdobycia. Jedynym wyjątkiem od tej reguły (i główną przeszkodą na jaką napotkasz) jest zdobywanie form. Można je znaleźć w Pustce, w misjach alarmowych lub kupić za 20 pensów. Zakładając, że chcesz to zrobić tak tanio, jak to tylko możliwe, polecam znalezienie ramy wojennej, która jest dobra do gry solo. Rhino i Loki przychodzą na myśl. Dzięki dobrej ramie wojennej solo będziesz w stanie wykonać niektóre misje pustki i przy odrobinie szczęścia zebrać kilka form. Mam nadzieję, że to pomoże.

BabyKurama
2014-04-07 02:36:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sam stworzyłem klan, zanim zaprosiłem członków, więc tak, to możliwe. Ale kosztowało to piekło zasobów, ekspansywnie Formy

Frost
2015-05-27 01:42:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jako lider klanu, który został w większości zrobiony przeze mnie, muszę powiedzieć, że jest to możliwe, ale za każdym razem, gdy pracuję dla mojego klanowego Dojo, kończy mi się brak bardzo powszechnych zasobów i kredytów, więc jest to możliwe, ale niezalecane.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...