Pytanie:
Czy nadal można grać w Warcraft 2 na Battle.net?
bloodlust
2011-11-25 00:56:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Warcraft 2 nie jest już na sprzedaż w sklepie Blizzarda, ale chciałbym zagrać w wersję Battle.net. Czy nadal można w nią grać na Battle.net, czy też gra online nie jest już obsługiwana?

Trzy odpowiedzi:
Jeremy
2019-04-01 09:34:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, nadal jest to możliwe. Blizzard ponownie wydał Warcraft II Battle.net Edition, z obsługą Windows 10, w sklepie GOG. Nadal obejmuje obsługę klasycznych serwerów wieloosobowych Battle.net.

Przed rozpoczęciem gry online z tą wersją należy ręcznie wprowadzić swój „klucz CD” w menu „Zmień klucz CD” w programie uruchamiającym. Możesz znaleźć swój klucz CD, otwierając stronę konta GOG w przeglądarce, klikając „Warcraft II Battle.net Edition” i wybierając „Klucze seryjne” z menu „Więcej”. Pyta również o Twoje imię i nazwisko, ale nie musisz używać swojego prawdziwego imienia i nazwiska i prawdopodobnie nie powinno to być ze względu na prywatność: może zostać wyświetlone innemu użytkownikowi, jeśli w jakiś sposób spróbuje użyć Twojego klucza CD.

Aby grać na Battle.net, musisz użyć opcji „Warcraft II (Classic)” w programie uruchamiającym. To ignoruje twoje wybory w menu ustawień wideo, ale druga opcja "WarCraft II" nie ma nawet Battle.net w menu dla wielu graczy. Będziesz także musiał utworzyć w grze konto Battle.net Classic. Konta Battle.net Classic nie są połączone z kontami GOG ani nowoczesnymi kontami Battle.net.

Może być również konieczne ręczne skonfigurowanie routera, aby przekazywał porty 6112-6119 TCP / UDP do komputera. Nowoczesne gry często mogą automatycznie konfigurować porty za pomocą UPnP, ale nie zostało to dodane do Warcraft II.


Poza Battle.net istnieje również nieoficjalny serwer dla wielu graczy i społeczność o nazwie War2.ru, która zapewnia nieoficjalnego zmodyfikowanego klienta War2Combat. W przeciwieństwie do Battle.net, War2Combat obsługuje UPnP, a War2.ru ma podstawową historię meczów online.

Falcon165o
2012-07-11 19:35:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wersja battle.net nadal działa online. Możesz mieć problemy ze znalezieniem ludzi do zabawy, ale nadal możesz się połączyć. Nie będziesz mógł jednak dołączyć do czatu (prawdopodobnie po prostu ominiesz - co, jeśli pamiętasz, jest kanałem, na który przeszedłeś, gdy zostałeś wyrzucony lub zbanowany z kanału), co miało miejsce, gdy boty naśladowały Warcraft II i Diablo I. . Ale grałem w grę Warcraft II online na Battle.net jakiś rok temu. Ale trzeba było czekać, żeby kogoś znaleźć!

Jeśli jest taki sam jak w Diablo 1, nadal możesz tworzyć kanały niestandardowe, wystarczy, że zaczną od zwykłej paplaniny. Więc mógłbym dołączyć na przykład do „Diablo Retail LE”, albo prawdopodobnie do „Warcraft II High School” czy czegoś tam.
Matthew Read
2011-11-25 01:33:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chociaż informacje pomocy technicznej Blizzarda są czasami nieaktualne, gra na Battle.net i rozwiązywanie z nią problemów jest wielokrotnie wspominana w dokumentach pomocy technicznej dla Warcraft II. W związku z tym spodziewałbym się, że nadal będzie można w niego grać na Battle.net.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...