Pytanie:
Jakie są teksty do muzyki otwierającej?
Brysonic
2012-05-06 18:58:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zauważyłem, że istnieje kilka wersji rapu, który jest odtwarzany, gdy po raz pierwszy uruchamiasz Trials Evolution. Ile jest wersji? Jakie są teksty dla każdej wersji?

Dwa odpowiedzi:
Zero
2012-05-08 09:51:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieją co najmniej 3 różne wersje. Chociaż nie mogłem zweryfikować dokładnej odpowiedzi na to pytanie, oto co uważam za dokładną weryfikację tego:

Utwór 1: Daj mi kluczyki do tego motocykla pozwól mi odpalić yeaaaaaaah vroom vroom jestem gotowy na czas, aby pozwolić sobie na nocny spacer po poniedziałku to jest moment, w którym czekałeś na zamknięcie piwnicy i drzwi wejściowych, nikt nie przychodzi od czasu do czasu próby, szykuję się kochanie, ścigam się całą noc i kiedy wszyscy tutaj czekają, aby grać na moich trybunach przez cały dzień tak, zaczynamy, nie powstrzymuj mnie, nie próbuj jeździć z tyłu mojego motocykla

strong> Song 2: Myślę, że jest coś, co powinieneś o mnie wiedzieć, po prostu tak się stało ... jak próby lubię niebezpieczeństwo lubię ogień lubię nitro lubię szaleć lubię trochę wybuchu lubię robić to szybko lubię iść do końca i robić to bez zaufania klasy zaufanie zaufaj mi w tej chwili, gdy czekałeś na pocałunek pocałunek pocałunek śmierci i choroby spotkamy cię na następnym kroku, ale nie możesz tego zrobić, więc kochanie ustaw się w kolejce, myślę, skąd pochodzę, ze wszystkich stron wysoko nad płatkami ognia (????) poniedziałek nitro

Piosenka 3 - (Bardzo trudno mi go zrozumieć) Zawsze kiedy jadę, jestem bardzo ostrożny i lubię ... Spalać opony gorętsze niż diabli Zawsze czuję zapach spalonej gumy także Bądź na granicy i zatrzymaj się, gdy będę bezpieczny Zniszczenie Dewastacja to moja gra Witaj w domu, zacznijmy, zacznijmy próby czasowe gotowe bu-bu-bu-bu-bu kochanie jest gotowe szybko cały sprzęt leci przez niebo płonie nitro, umierasz, to moment, w którym czekałeś na próby czasowe z nitro, muszę powiedzieć więcej

Słyszałem, że ścieżka dźwiękowa do tej gry jest zła, ale to ... to jest coś zupełnie innego ...
Dziękuję za odpowiedź! Wygląda na to, że istnieje co najmniej jeden inny intro rap (patrz tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=QARQsvf9v0M&src_vid=JUtSiE0jwWQ). Zastanawiam się, czy jest ich więcej niż cztery.
@Brysonic Mam nadzieję, że to pomogło!
Wydaje mi się, że słowo „piekło” w „Piosence 3” zniknęło i jest to prawdopodobne, że gra spełnia kryteria dla młodej publiczności.
Brysonic
2012-05-09 00:44:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Foxtrot wykonał świetną robotę, przepisując teksty pierwszych trzech wstępów, więc chciałbym wnieść moją wersję czwartej:

Głos 1 :

  Hmm, powiedziałeś poniedziałek nitro? Wygląda na świetną grę, czy nie masz nic przeciwko, gdybym ją pokazał  

Głos 2 :

  Zamknij się , sucka! Czas zacząć Rozpal gorący metal ognia i grzechu Płonimy, a motocykle latają w powietrzu Pobij mój najlepszy wynik, a pokonam cię ponownie To jest remis (?), Przygotuj się na chwilę, w której byłeś Czekam, a nitro pali twoje drzwi Kto tam jest? Puk, puk, impreza z pizzą przez cały dzień. Piątkowy wieczór ugasić pragnienie i zostać na noc. Próby czasowe Wszyscy tu są, teraz nie możemy przestać.  

Tutaj są również linki do filmów z YouTube:

Wprowadzenie 1, Intro 2, Intro 3 (The one in my answer), Intro 4To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...