Pytanie:
Jaka jest różnica między małymi a dużymi niebieskimi punktami na głównej mapie?
Anto
2013-01-25 03:33:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rozumiem, że te niebieskie punkty reprezentują lokalizacje z punktami kontrolnymi. Ale jaka jest różnica między małymi (1) a dużymi (2)?

Co się stanie, jeśli wejdę do nowego miejsca z punktem kontrolnym, nie odkrywając go? Nie pokaże się na mapie (gniazdo pozostanie puste)?

enter image description here

Jeden odpowiedź:
user27134
2013-01-25 03:48:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mała niebieska kropka (w pozycji 1 na zrzucie ekranu) wskazuje, że lokalizacja na mapie zawiera punkt trasy, którego nie aktywowałeś. Zgodnie z drugim pytaniem, wejście do regionu, w którym znajduje się punkt pośredni bez jego aktywacji, spowoduje wyświetlenie małej niebieskiej kropki.

Duża niebieska kropka (w pozycji 2 na zrzucie ekranu) oznacza, że ​​lokalizacja ma punkt trasy, który aktywowałeś.

To, czy obszar ma punkt drogi, nie stanie się widoczne, dopóki nie wejdziesz do obszaru (przed wejściem do obszaru, pojawi się jako pusta kropka, tak jak w innych obszarach na mapie). Dopóki odkryjesz obszar, będziesz mógł po prostu użyć mapy świata, aby sprawdzić, czy był / jest punkt drogi.

Dodatkowo, obok nazwy obszaru znajduje się ikona jeśli w tej lokalizacji znajduje się punkt trasy:

enter image description hereTo pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...