Pytanie:
Jak określić odpowiednią ciężarówkę w dniu wyborów: dzień 1?
3ventic
2014-04-11 17:49:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Do wyboru jest sześć ciężarówek. Bain mówi, że powinienem sprawdzić otwarte kontenery w stoczni, aby dowiedzieć się, która ciężarówka jest właściwa, ale nie rozumiem. Znalazłem też komputer z listą ciężarówek, ale nie mogę przeczytać, co przewozi każda ciężarówka.

Jak mogę się dowiedzieć, która ciężarówka jest właściwa?

Jeden odpowiedź:
3ventic
2014-04-11 17:49:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kwestie do zapamiętania

Na mapie znajdują się samochody ciężarowe czterech firm i sześć ciężarówek. Oznacza to, że na miejscu zdarzenia są dwie firmy, które mają wiele ciężarówek. Na właściwej ciężarówce widnieje informacja, że ​​firma ma tylko jedną ciężarówkę.

Firmy

  • Hefty
  • Avalon
  • Omni Exports
  • Kranich

Istnieją dwa sposoby, aby znaleźć odpowiednią ciężarówkę.

Zawsze

Jeśli może zobaczyć ciężarówki z punktu odradzania , wyklucz firmy, które mają dwie ciężarówki natychmiast. Następnie sprawdź kolory pozostałych ciężarówek i wyklucz te, które mają parę tego samego koloru. Jeśli nie masz ciężarówek, musisz sprawdzić komputer (opcja 2) w firmie, która ma automaty do głosowania. Jeśli zostanie ci jedna ciężarówka, to całkiem bezpieczny zakład, że to będzie ta. Jeśli pozostaną ci dwie ciężarówki, sprawdź, która z nich ma otwarty pojemnik pasujący do koloru i wyklucz to (opcja 1).

Jeśli nie widzisz ciężarówek z punktu odrodzenia , łatwiej byłoby wybrać jedną z poniższych opcji, ale możesz podkraść się do ciężarówek i postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.

Opcja 1: Kontenery

Jak Oto wskazówki, możesz znaleźć właściwą ciężarówkę na podstawie otwartych pojemników na mapie. Znajdź 3 otwarte pojemniki, które nie są białe, sprawdź, czy któryś z otwartych nie zawiera niebieskich i czerwonych plakatów „Your Vote”. (Możesz to zobaczyć z dużej odległości, ponieważ są duże.) Jeśli znajdziesz plakaty, kolor kontenera jest również kolorem ciężarówki. Jeśli nie znajdziesz plakatów, możesz odrzucić te kolory.

Opcja 2: Komputer

Znajdź komputer w jednym z pomieszczeń w dwóch magazynach. Nie próbujesz odgadnąć ładunku z ekranu. To nieistotne. Na komputerze są wymienione tylko trzy firmy. Przejrzyj je wszystkie i zapamiętaj ich nazwy (wystarczy pamiętać o pierwszej literze). Właściwa ciężarówka pochodzi od firmy, której nie było na komputerze .

Uwagi

Korzystanie z komputera wydaje się być kuloodpornym sposobem, aby to zrobić, podczas gdy kolory kontenerów wydają się mieć niewielką szansę na niepowodzenie (2-3 możliwe ciężarówki po sprawdzeniu kontenerów), ale zauważenie kontenery są zwykle łatwiejsze niż zakradanie się do komputera, więc jest to kompromis.

Ta informacja jest nieprawidłowa.W około połowie przypadków stwierdziliśmy, że odpowiednia ciężarówka jest przeznaczona dla firmy, która ma drugą ciężarówkę.Jedynym sposobem na wykluczenie dwóch ciężarówek jest to, że mają tę samą firmę ** i ** mają ten sam kolor, co jest rzadkością.
@BlueRaja-DannyPflughoeft To musiało się wtedy zmienić, ponieważ tak nie było, kiedy pisałem tę odpowiedź.Pośpieszę się na kilka dni wyborczych, jak tylko będę miał czas, żeby się sprawdzić.
@BlueRaja - Danny Pflughoeft Czy masz na to źródło?Grupa, z którą prowadzę, zawsze eliminuje firmy, które mają 2 ciężarówki i zawsze mamy odpowiednią ciężarówkę.Wiele przewodników online (takich jak http://payday.wikia.com/wiki/Election_Day) zgadza się, że jeśli firma ma 2 ciężarówki, żadna ciężarówka nie może być poprawna.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...