Pytanie:
Czy Krwawe Kamienie są łatwe do zdobycia i / lub czy mają nieograniczone zastosowania?
Reafexus
2015-04-01 17:16:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Znalazłem swój pierwszy „Tempering Blood Gemstone”. Chcę go użyć od razu, ale nie wiem, czy znajdę dużo więcej, czy jest to coś, na co muszę uważać, czy mają nieograniczone zastosowania i używanie go wcale mnie nie boli.

Trzy odpowiedzi:
Danny Beckett
2015-04-02 06:21:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

@AdamP zwraca uwagę na możliwość usunięcia ich z broni w wolnym czasie; ale odpowiadając na samo pytanie:

Tak, dość łatwo je zdobyć. Nie jestem jeszcze tak daleko w grze (trzeci boss), ale na poziomie poprzedzającym (Old Yarnham) znalazłem około 6 podczas kilku przejść poziomu. Mogą również spadać z wrogów, choć rzadko.

Ponadto muszą być odpowiednim rodzajem Krwawego Kamienia, aby móc go wzmocnić na broń - więc możesz nawet nie być mogę go jeszcze używać.

AdamP
2015-04-01 20:05:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Krwawe Kamienie są zarówno łatwe do zdobycia, jak i mają nieograniczone zastosowania, więc nie bój się ich używać.

Krwawe Klejnoty można wkładać i usuwać z wyposażenia w warsztacie bez żadnych kar. Więc nie krępuj się trzymać swoich najlepszych w dowolnej broni, którą obecnie najbardziej lubisz. W przyszłości będziesz mógł je zmienić.

lily
2015-04-09 15:13:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak, krwawe klejnoty są dość łatwe do zdobycia. Kamienie Promieniowe, Trójkątne i Zanikająca Krwi mogą być przyczepione tylko do broni praworęcznej, a Krąg do broni leworęcznej, podczas gdy Kamienie Kropli Krwi można przyczepić do dowolnego gniazda, niezależnie od kształtu. Możesz także skonsumować specjalne przedmioty, aby otrzymać unikalne klejnoty krwi.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...