Pytanie:
Czy można stawiać miny przeciwpancerne w sposób niewidoczny dla kierowców czołgów wroga?
angryITguy
2012-04-26 05:32:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wiem, że miny przeciwpancerne są obserwowane przez kierowców z optyką termowizyjną, a nawet można je „dostrzec”. Czasem po prostu zdarza mi się sam zobaczyć miny, więc czy można tak rozłożyć miny, żeby kierowca ich nie zobaczył, tylko je przejechał? Czy można efektywnie wykorzystać teren, aby to zrobić?

Trzy odpowiedzi:
Streuner
2012-04-26 10:49:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na początku powiedziałbym, że to zależy od kierowcy i od tego, czy ma dobrego strzelca, czy kilka osób biegnących obok niego. Poza tym jest kilka punktów, o których możesz pamiętać podczas stawiania min:

  • umieść miny na ciemnym podłożu, aby trudniej było je zobaczyć.
  • nie nie umieszczaj ich bezpośrednio na drodze lub na typowych podjazdach.
  • umieść je blisko końca podjazdu, tak aby czołg / samochód nadal znajdował się pod kątem do góry, tak aby kierowca mógł nie patrz w dół na drogę
  • użyj mapy, aby ukryć miny: umieść je w pobliżu „dekoracji”, w wyższej trawie, w wodzie, aby ukryć miny lub w kraterach utworzonych przez eksplozje, aby były ukryte przed wzrokiem
  • umieść je w miejscach, w których ludzie zwykle jadą szybko, aby się przedrzeć, więc nie ma czasu na reakcję lub unikanie min.

To wszystko nie będzie gwarantują minekill, ale zwiększają szansę na niektóre zabójstwa. Mam nadzieję, że to pomoże!

Wystarczy dodać jeden brakujący punkt. Możesz umieścić je w kraterach powstałych w wyniku eksplozji, dzięki czemu są niewidoczne.
Isaac
2012-04-26 18:49:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podobnie jak miny claymore, możesz ukryć miny przeciwpancerne w lub w pobliżu rozmieszczonych pakietów amunicji / zdrowia, używając pakietu jako kamuflażu. Jednak zwykle wymaga to kumpla jako napaści / wsparcia, aby ci pomóc. Pakiety zwykle nie wytrzymują zbyt długo na otwartej przestrzeni.

Miny przeciwpancerne są dobre w niszczeniu pojazdów, ale co ważniejsze, spowalniają / zatrzymują postęp czołgu. Jest to często pomijana taktyka. Możesz użyć min, aby skierować pojazd, aby zwolnił lub zatrzymał się tam, gdzie chcesz. Ustawienie pojazdu tak, aby był w doskonałej pozycji na zasadzkę RPG / SMAW.

Brosef
2012-10-14 15:20:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Umieść je w miejscach, w których ktoś po prostu się przedostaje: na granicy Morza Kaspijskiego zawsze ginę, gapiąc do rosyjskiej flagi Gimme na drodze, która schodzi z rozmieszczenia RU. Po prostu wpadam tam z jeepem i jadę Rambo, ale wysadzam w powietrze Sky High. W każdym razie możesz nawet postawić miny, aby zatrzymać Kierowcę: wpadłem w zasadzkę, gdy wysadziłem pole minowe w czołgu.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...