Pytanie:
Na ile wady jest ograniczenie dotyczące fioletowych przedmiotów w F2P?
Mad Scientist
2012-11-27 01:03:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Gram w SWTOR głównie ze względu na fabułę i zawartość dla jednego gracza, nie interesuje mnie większość aspektów MMO. Jako gracz F2P istnieje kilka ograniczeń, jednym z nich jest to, że nie mogę założyć fioletowych przedmiotów. Moje wrażenie z czytania o tym ograniczeniu przed rozpoczęciem gry było takie, że pojawia się ono dopiero na późniejszych poziomach i nie powinno zbytnio boleć podczas grania w wątki klasowe.

Ale teraz znalazłem swój pierwszy fioletowy przedmiot, którego nie mogę wyposażyć na poziomie 12 i zastanawiam się, jak wielką wadą jest to ograniczenie.

  • Czy fabuła klas może być ukończona dla nowego gracza bez fioletowych przedmiotów? li>
  • Czy brak fioletowych elementów stawia mnie w znacznie gorszej sytuacji w porównaniu z nowym graczem z subskrypcją na tym samym poziomie (w przypadku treści innych niż endgame)?
Jeden odpowiedź:
Eric B
2012-11-27 01:30:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niewielka wada, możesz z łatwością ukończyć całą zawartość dla jednego gracza i historię, używając tylko zielonych i niebieskich (ale byłoby łatwiej z przyjacielem lub dwoma). Oczywiście, być może będziesz musiał trochę więcej zmielić na poziomy (zamiast mielić na fioletowo, więc jaką to naprawdę różnicę). Fioletowe przedmioty i tak nie przydadzą się zbytnio do polowania na niskich poziomach, ponieważ szybko przekroczysz ich użyteczność.

Na wyższych poziomach są one niezwykle ważne dla PvP, ponieważ dają ci niezbędne przewaga do wygrywania walk. Są również bardzo ważne w rajdach na koniec gry, ponieważ będziesz ich potrzebować, aby przetrwać i zdobyć ... inne fioletowe przedmioty.

Ale jeśli chodzi o główną historię, o ile mogą pomóc, nie są koniecznością.

Tak. Prawie nigdy nie miałem fioletów podczas wyrównywania.
Poza tym jako F2P i tak nie możesz uczestniczyć w operacjach ...


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...